Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

D600 BU BİR PROBLEM MİDİR?

12
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> D600 BU BİR PROBLEM MİDİR?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      209 Mesaj
      19 Mart 2006 16:14:07 Konu Sahibi
      arkadaşlar samsung d600 telefon ile arama yaparken koşullu iletme diyor ve telefon ötüyor. bu da beni rahatsız ediyor. bu bir problem midir. yoksa bütün d600lerde böylemidir. böyleyse bi çözümü varmıdır.
      teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadeniz_tr -- 19 Mart 2006; 16:16:22 >

|
      |
      19 Mart 2006 19:23:04
      D600 hakkında bilgim yok ama söylediğin olay mantıksız geldi bana. Böyle bir şey olmaması gerekir; telefonun doğrudan arama yapması gerekir. Belki bir ayar falan vardır bununla ilgili.
      |
      |
      19 Mart 2006 19:28:55
      Ben D600 kullanırken bendede oluyordu, aldığım yere sormuştum. Arama aktarma açıksa o yüzden yapabilir dediler.. Sonrada sattım zaten
      |
      |
      19 Mart 2006 23:25:35
      hattın avea ise bunu yapar , nedenini bilmiyorm ama, oprtörü ara bi istersen tlfnla ilgili olcaını sanmıyorm bnde de oluyordu çnkü samsung e700 kullanırken
      |
      |
      20 Mart 2006 13:36:11 Konu Sahibi
      sadece telsimde yapıyor bunu türkcellde yapmıyor. dediğiniz gibi muhtemelen telsimden kaynaklanıyordur.
      |
      |
      20 Mart 2006 15:03:21
      quote:

Orjinalden alıntı: karadeniz_tr

sadece telsimde yapıyor bunu türkcellde yapmıyor. dediğiniz gibi muhtemelen telsimden kaynaklanıyordur.

yoo ben turkcell kullanıyorum ve bende de aynı şey yazıyor.ne demek ki koşullu iletme? bunu ben pek anlamadım!
      |
      |
      209 Mesaj
      21 Mart 2006 19:47:18 Konu Sahibi
      ne yapsak ya çöpe mi atsak bu telefonu.

bu gidişle ben kafama huni takıp dolaşırım herhalde.

yazık verdiğimiz paracıklara
      |
      |
      22 Mart 2006 05:53:49
      d600üm var...telsim hatta sahibim....bende sadece her aramadan önce koşullu iletme yazısı çıkıyo....ses gelmiyo...
      büyük ihtimalle aktarmanın açık olmasından kaynaklanıyo bu problem....telsimde otomatik olarak tel kapalı iken "kim aradı" diye bi servise aktarma durumu var....
      eğer tcell'de de benzeri bi durum varsa sorunun nedeni bu olabilir...operatörünle konuşarak aktarmaların tümünü iptal edersen sorun yaşamazsın tahmin ederim....kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guray1981 -- 22 Mart 2006; 5:54:20 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      629 Mesaj
      22 Mart 2006 14:41:00
      turkcell.de böyle bir problem yok. fakat yurtdışından sim kilidi kırık gelen tellerde bu ikaz çıkabiliyor.
      |
      |
      22 Mart 2006 14:57:54
      quote:

Orjinalden alıntı: guray1981

operatörünle konuşarak aktarmaların tümünü iptal edersen sorun yaşamazsın tahmin ederim....kolay gelsin...

operatorle konusmasina gerek yok yonlendirme menusunden kendi de iptal edebilir..?
      |
      |
      23 Mart 2006 00:32:15
      quote:

Orjinalden alıntı: ned johnlansen

quote:

Orjinalden alıntı: guray1981

operatörünle konuşarak aktarmaların tümünü iptal edersen sorun yaşamazsın tahmin ederim....kolay gelsin...

operatorle konusmasina gerek yok yonlendirme menusunden kendi de iptal edebilir..?

telsimde telefon kapalıyken oluşan yönlendirmeler ancak operatörle konuşarak kapatılabiliyor...kendin telefondan yapman mümkün deil....
      |
      |

• Çavuş
      89 Mesaj
      24 Mart 2006 18:40:29
      turkcell ikiz hat kullanıyorum. hat1 acıkken hat2 yönlenmiş, hat2 açıkken hat1 yönlenmiş. yani yönlendirme sürekli acık. telefonum d600 ve hiçbir problem yok.
      |
      |
      222 Mesaj
      26 Mart 2006 15:10:26
      quote:

Orjinalden alıntı: karadeniz_tr

arkadaşlar samsung d600 telefon ile arama yaparken koşullu iletme diyor ve telefon ötüyor. bu da beni rahatsız ediyor. bu bir problem midir. yoksa bütün d600lerde böylemidir. böyleyse bi çözümü varmıdır.
      teşekkürler.

bu bir problem degildir ,telsim hatlarda telefon kapaliyken otomatik olarak telesekretere yonlerdirme yaptigi için bu uyarıyı veriyor. bende biraz once müşteri hizmetlerini arayip yonlendirmeyi iptal ettirdim
      turkcelde ise telefonun menusunden iptal işlemini direk yaparsanız bu uyarı mesaji ortadan kalkıyor
      |
      |
son dakika
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,206
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.