Şimdi Ara

d5100 wifi adaptör

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    D5100 makinem var. Bunun wifi adaptörleri oluyor telefon ile bağlantı kurabilmek için.
    WU-1a haricinde başka ucuz yollu uyumlu adaptör var mıdır? İlla bu adaptörü mü almam gerekli? 270 TL biraz pahalı geldi bana.

• o adaptör 5100 de calismaz bosuna almayin.eyefi kartlari inceleyin ama verimsiz ve pahali.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: popturceyn

o adaptör 5100 de calismaz bosuna almayin.eyefi kartlari inceleyin ama verimsiz ve pahali.

Neden ki hocam..
    Makinanın menüsünde wifi ile ilgili ayarlar var ama aktif değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numb83 -- 4 Temmuz 2017; 16:41:35 >
  • guncellemeyle destek geldimi bilmiyorum ama 3200 5200 7100 diye hatirliyorum.wifi yazan menunun resmini cekip atarsaniz daha iyi yardimci olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popturceyn -- 4 Temmuz 2017; 15:48:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

guncellemeyle destek geldimi bilmiyorum ama 3200 5200 7100 diye hatirliyorum.wifi yazan menunun resmini cekip atarsaniz daha iyi yardimci olurum.

Hocam burada wifi adaptör yaziyor

d5100 wifi adaptör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla üşenmedim klavuzunu indirdim ama burada gözukmuyor?5200 menüsü gosterdiginiz inanin anlamadim.

d5100 wifi adaptör

• quote:

valla üşenmedim klavuzunu indirdim ama burada gözukmuyor?5200 menüsü gosterdiginiz inanin anlamadim.

d5100 wifi adaptör

Abowww rezil ben. Benim makina 5200 müş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.