Şimdi Ara

D2'yi bu gün satsam kaça satabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tr'den garantili almıstım. Pilini 4 ay kadar önce değiştirdim. eski pili de duruyor
    Ekranındaki jelatin duruyor. kendi kulaklıgı hiç kullanılmadı.
    yanına 4gb tosbiha shc kart (6) ve 2gb kendi hafızası var
    sert plastikten oluşan kılıfı da var
    d2+ yazılımı yüklü
    hiçbir sorunu yok

kaça satılır arkadaslar bu cihaz. yeni bir cowon ya da zune almayı düşünüyorum

• cihaz 140-150 civarı eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

cihaz 140-150 civarı eder

hımm tamam o zaman bu fiyatlardan deneyeim satmayı
  • 100 tl fazla etmez
  • dostum satma kalsın derim ben eğer paraya sıkışmadıysan
    cowon d2 gibi sağlam ses veren bir cihaz görmedim (sony,creative,philips kullandım)
    iyi kulaklıkla ki bende creative aurvana var dehşet bir ses çıkıyor cihazdan
    cowon satılır ancak yeni bir cowon almak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 9 Mayıs 2011; 14:07:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

dostum satma kalsın derim ben eğer paraya sıkışmadıysan
    cowon d2 gibi sağlam ses veren bir cihaz görmedim (sony,creative,philips kullandım)

O yazdığınız markaların acaba hangi modellerini kullandınız da Cowon D2 gibi ses veren cihaz yok diyorsunuz??? Merak ettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Nur -- 9 Mayıs 2011; 19:33:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ğ.

quote:

O yazdığınız markaların acaba hangi modellerini kullandınız da Cowon D2'den çok daha iyi oluyorlar? Merak ettim...

cowon bunlardan daha iyi demiş zaten arkadaş. yazdığınız dan farklı bişey dememiş.

• Yanlış yazmışım

O markaların hangi modellerini kullandı da Cowon D2 gibi ses veren cihaz yok diyor??? Onu merak ettim...

quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

quote:

O yazdığınız markaların acaba hangi modellerini kullandınız da Cowon D2'den çok daha iyi oluyorlar? Merak ettim...

cowon bunlardan daha iyi demiş zaten arkadaş. yazdığınız dan farklı bişey dememiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Nur -- 9 Mayıs 2011; 19:32:33 >

• memnunum tabiki aslında satmak da istemiyorum. cx500 ile cok da güzel kullanıyorum sadece biraz daha büyük ekran bir şeyler bakıyorum
  • bende satmayı bazen düşünüyorum d2 8gb(siyah) var bende de dogru durust kullanmadım aleti bi 5-6 ay kadar kullandım benimki ne akdar eder acaba ? orjinal kulaklıgı yok tabiki
  • Temizliğine göre 150'ye kadar çıkabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: veritasc

bende satmayı bazen düşünüyorum d2 8gb(siyah) var bende de dogru durust kullanmadım aleti bi 5-6 ay kadar kullandım benimki ne akdar eder acaba ? orjinal kulaklıgı yok tabiki
  • ha bi sorununu yazmayı unutmusum bu ses acma yeri içine kaçtı yaptıralabilir gibi görünüyor ama içindeki tema sayesinde ekranda ses açma yeri var ..
  • Çaaaatttttt!!! En fazla gideri 90-100 TL...

Millet acaip kıllanır böyle arızalardan... Çok basit bir tamiri var ama

Zamanında az uğraşmadım D2 ile

quote:

ha bi sorununu yazmayı unutmusum bu ses acma yeri içine kaçtı yaptıralabilir gibi görünüyor ama içindeki tema sayesinde ekranda ses açma yeri var ..
  • Orijinalden alıntı: ğ.

Çaaaatttttt!!! En fazla gideri 90-100 TL...

ha bi sorununu yazmayı unutmusum bu ses acma yeri içine kaçtı yaptıralabilir gibi görünüyor ama içindeki tema sayesinde ekranda ses açma yeri var ..

benim d2'nin kide içeri kaçmıştı 6-7 ay önce 80'e satmıştım ama şimdi pişman oldum

kardeş kaç paraya satacaksın pm at belki ben alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 11 Mayıs 2011; 9:56:43 >

• quote:

Çaaaatttttt!!! En fazla gideri 90-100 TL...

quote:

benim d2'nin kide içeri kaçmıştı 6-7 ay önce 80'e satmıştım ama şimdi pişman oldum

kardeş kaç paraya satacaksın pm at belki ben alırım

• iriver e100 ile takas edelim?
  • pascal nouma kardes ben senın cowon d2 ye talıbım cok da cıddıyım benım cowon d2 ım vardı ama askerden geldıkten sonra bulamadım sanırım calınmıs olmalı senınkını almak ıstıyorum fıyatta anlasabılırız bana cevap atarsan cok sevınırım msn gungor@ergur.com
  • cowon d2 arıyorummm. satacak arkadaşlar iletişime geçebiliriz.. halilibrhm@gmail.com
  • bende cowon d2 arıyorum istanbul içi önceliğimdir.iletişim p.m.
  • bende cowon d2 arıyorum satacak olan varsa lütfen benmle iletişime gecsin.kaç para olursa alıcam artık.bi türlü bulamıyorum bıktım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.