Şimdi Ara

D yok sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler ben 4 gün önce bir güncelleme gelmişti yapıp kapattım güncellemeyi sonraki gün açmaya çalıştığımda 1:30 saat gibi bir sürede açıldı pc ve açılrıekn scanning and repairing (D) %100 yazıyordu bilgisayarıdan baktığımda D nin altında kaç gb olduğu yazmıyor cnin altında yazıyor kaç gb olduğu ve pc de gözle görülebilecek şekilde yavaşlık oluyor nereye tıklasam çalışmayı duruyordur okadar yavaş oluyorki bazen birşeyi açmak çok uzun sürüyor bir çözüm önerebilirmisiniz ne yapmam gerektiğini çok muzdaribim bu hatadan dolayı oyun indiremiyorum hiçbirşey yapamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Sağ tıklayıp biçimlendir deyince ne oluyor? Bu işlemi yaparsan yerel disk D içindeki tüm veriler silinir bunu da hatırlatayım.

pc yi sıfırladım geçmesi için birşey olmadı mesela bilgisayarıma tıklayınca donuyor yanıt vermeyi kesiyor birşey yapamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Sağ tıklayıp biçimlendir deyince ne oluyor? Bu işlemi yaparsan yerel disk D içindeki tüm veriler silinir bunu da hatırlatayım.

sen adamsın varya hiç aklıma gelmemişti sayende biçimlendirdim biçimlendire bastım 1 saat sonra biçimlendirme yeri açıldı sonrasında bitti ve pc o kadar hızlandiki anlatamam şuan sorunum geçti Allah razı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.