Şimdi Ara

D-Smarttan ayrılıyorum tavsiyeler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 yıldır dsmart kullanıyorum tv ile birlikte. Yeni bi komşumuz aynı pakete 60 liradan girdi benim taahütüm yeni bitti bana 5 lira zamla 85 tl 2 yıl önerdiler. 3 gün sonra arayacaklar bana 50 lira deyip kotamı ve hızı 3 katına çıkarmadıkça kabul etmiyicem. Ki böyle bişey olmayacak.

Vallahi ayıp ya 4 yıldır müşteriyim 8 mbps 50 gb akk ye 85 lira çekiyorlar yeni müşteriden daha kıymetli olmamız lazım bunlardaki mantık tam tersi. Neyse işin kısası çıkıcam bunlardan.

Şu ana kadar gördüğüm en iyi tarife Uydunette. Aynı fiyata 100 mbps 100 gb artı full tv paketi yada 25 mbps 250 gb artı full tv paketi alabiliyorum. Yani bana teklif ettiklerinin 13 katı hız 5 katı kota. Üstüne eski dandik modemimde yenilenmiş olacak.

Paketin tv li olması lazım bizimkiler film filan izliyorlar. Uyduneten başka önerisi olan varmı? Benim gözüme çarpan olmadı.

• Uydunet binanızda varsa direk ona geçin süperonlineda yoksa
  • Gecen hafta tamamen ayni durumdaydim. Dsmart istedigine 15tlye tum kanallari veriyor istedigine 90tlye vermiyor.
    Uydunete gecince internet acisindan cok buyuk kalite artisi, tv acisindan da cok buyuk bir kalite dususu yasiyacaksiniz.
    Teledunyada normal uyduda hd olan fox kanal d cnn bile hd degil.
    Alici kutusu dsmartinkine gore asiri dandik.
    Sinema kanallari ayni sekilde dsmartinkilerin yanina dahi yaklasamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama gececekseniz kesinlikle 100mbit oneririm 10tlye de uyku yok paketi alirsaniz geceleri 100mbit hizda sabah 9a kadar kotasiz sinirsiz indirme yapabilirsiniz.

100 gulduren kampanya ile tv internet ve telefon toplam bahsettigim uyku yok servisi ve cihazlarla beraber 100tlye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 18 Temmuz 2016; 18:54:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

Ama gececekseniz kesinlikle 100mbit oneririm 10tlye de uyku yok paketi alirsaniz geceleri 100mbit hizda sabah 9a kadar kotasiz sinirsiz indirme yapabilirsiniz.

100 gulduren kampanya ile tv internet ve telefon toplam bahsettigim uyku yok servisi ve cihazlarla beraber 100tlye geliyor.

Tv olayı kötüymüş ya. 12 sinema kanalı var ama saçma sapan filmleri tekrar tekrar veriyosa haklısınız.

O pakette çok iyiymiş. 25 mbps bile yeter yani 9 saatte 100 gb download yapar ama 100 mbps hızıda merak etmiyo değilim Bizimkilerde sinema kanalları yüzünden devam ettir diyoda benim içime sinmiyo o internete 85 lira vermek. Üstüne ettikleri teklif yüzündende ayrılmak istiyorum.

Neyse ikna etmeye çalışıcam bizimkileri teşekkürler cevap için

• 2 haftadır iptal etmiyorum 2 günde bir arayıp aynı teklifi veriyorlar. Hatta aramadıkları günde telesekreterle kampanya dinlettiriyorlar. Şimdi birisi aradı ısrarla kabul etmeyince peki bi ailenize sorsanız filan belki onlar devam etmek istiyordur dedi bende kapadım telefonu. Birde verdiğiniz fiyat fazla ama en üst paket alıyosunuz filan diyor ben fiyat fazla filan demeden.

Bi üst mesajıma bakın bu tesadüf filan değil yani. Nerden biliyosun emin bi şekilde ailemle yaşadığımı yada onların devam etmek istediğini. Yani takip ettikleri şüphesine kapıldım ciddi bi şekilde iyice soğudum artık. İşin kötüsü uğraşsan bile ispatlayamazsın.

Hadi bilsen bile sanane benim ailemden indirim yapıcağına akıl veriyo. Onu geçtim kullandığım paket mega 84 lira yeni üyeye banada 84 lira teklif ediyorlar. Fiyat aynı diyince modem parası almıyoruz sizden diyor sağolsunlar istemediğim modemi hediye ediyolar bana ki yeni üyeyede zorunlu filan değil çünkü fiber değil. Taahhütsüz 89 lira gelicekmiş fatura 24 aya giricem 5 lira için ne büyük avantaj.

• Sizin durum daha sacmaymis. Ben ayni paketi taahhutsuz 70 liraya kullaniyordum uydunete gecmeden once. Taahutum bitince aramalara basladilar bana taahut yapmassam aboneligimin iptal olacagini bile soylediler. Numaralarini engelledim faturam 6 ay taahhutlu fiyatla ayni fiyattan geldi taahhut yokken.
    Olmadigina da eminim birkac kere telefonla teyid ettirdim.

Galiba artik o 17 tlye sattiklarinin parasini baskalarindan cikarmaya calisiyorlar.
    Teledunyaya da alistim artik kanal d cnn ve fox icin ayri kucuk bir uydu alicisi kullaniyorum ama teledunyada hd olmayan yayinlari da cok kotu degil.
    Televizyonunuz destekliyorsa kendi dvb c tunerini kullanirsaniz cok daha performansli olur o dandik kutularina gore. Soyle soyleyeyim dsmartta kanal degistirince gozuken o anki programin kac dakikasi kaldigini gosteren cubuk bile yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

Sizin durum daha sacmaymis. Ben ayni paketi taahhutsuz 70 liraya kullaniyordum uydunete gecmeden once. Taahutum bitince aramalara basladilar bana taahut yapmassam aboneligimin iptal olacagini bile soylediler. Numaralarini engelledim faturam 6 ay taahhutlu fiyatla ayni fiyattan geldi taahhut yokken.
    Olmadigina da eminim birkac kere telefonla teyid ettirdim.

Galiba artik o 17 tlye sattiklarinin parasini baskalarindan cikarmaya calisiyorlar.
    Teledunyaya da alistim artik kanal d cnn ve fox icin ayri kucuk bir uydu alicisi kullaniyorum ama teledunyada hd olmayan yayinlari da cok kotu degil.
    Televizyonunuz destekliyorsa kendi dvb c tunerini kullanirsaniz cok daha performansli olur o dandik kutularina gore. Soyle soyleyeyim dsmartta kanal degistirince gozuken o anki programin kac dakikasi kaldigini gosteren cubuk bile yok.

Hocam tv önemli benim için hatta konuyu açtıktan sonra dsmarta devam etmeyi düşünüyordum ama bu telefon görüşmesinden sonra digitürke geçicem galiba sadece film paketi alarak.

Bugünkü aramadan 40 dk sonra tekrar aradılar aynı şeyleri söylüyorlar aramadan önce bi araştır et liste yapın arama sırası filan yada değişik bişeyse arayın bu kadarmı olaydan uzaksınız ya. Takip ediyolarsa bunuda okusunlar inanılmaz derecede beceriksiz çalışanlarınız saçma sapan bi sisteminiz var

• İnternet için uydunet varsa hiç düşünmeyin geçin.Dsmarta aşırı ödüyormuşsunuz iptal talebi verince netle birlikte 50 60 a düşüyorlar ama neti boşver.yayın olarak dsmartta kalmanı öneririm.Netimi kesin yayın kalsın deyin 15 lira civarına mega verirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Uydunet, Ankara, Cankaya, Bahcelievler Mahallesi, Kazakistan Caddesi (emek 4. cadde) nde nasil? kesinti, internet problemi oluyor mu? orada kullanan musterileri internetten, hizindan, baglantinin kesilmemesinden, genel olarak internetten memnunlar mi? gecmemi önerirler mi?

Turkcell superonline kullanicisi idim aylik 59 try öduyordum, fakat, 10 mg bit hiz, 50 gb, 31.99 try´ye gecis yapacagim. önerir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.