Şimdi Ara

D-SMARTIN BANA SUNDUĞU BU TEKLİFE NE DERSİNİZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm. Belirttiğim gibi yaklaşık 5-6 gün önce d-smart (m.temsilcisi) beni aradı sebide (02.02.2016'da vakit doluyor.2014 son 3 ayını bana zehir ettiler,hat kopmaları,internet yok vs. bende sürekli aradım Takım liderleriyle bile görüştük,yaparız,oldu olacak derken 2015'in şubatı geldi (sözleşme şifaen telefonda hep bir yıllık) ama bi baktım sözleşmenin son 2 haftası kala normale dönmüş (netlimitsiz 8 Mbit kullanıyorum) son bir hafta kala yine arandım,sorun onlardan değilde T.Telecomdan kaynaklıymış,ben yok arkadaş sizden bıktım beni rezil ettiniz ki ben en azından 4-5 senlik müşterinizim ve uygun bir teklif gelmesse çıkacam dedim.Ertesi gün "Kampanya bölümünden" Fatma adında bir bayan aradı,onuda fırçaladım,bana dediki Sayın S... İsterseniz 2015 yılını şöyle yapalalım,ilk 3 ayını ücretsiz kullanın diğer 9 ayıda 33,50 kuruştan ücretlendirelim ne dersiniz dedi (içimden ALLAH dedim hehe) neyse öyle olsun dedim............Şimdide kendilerini naza çekiyorlar hani başta 1 hafta önceD-Smartı arandım demiştimya,o güm m.temsilcisi bana 8Mbite galiba 44 TL'mi ne dedi ben tepki gösterdim bak ben bir Sitede oturuyorum ve Fiberde var deyince (bence sapırsaçma bi laf yaptı).....bana dediki Beyefendi Fiber varsa siz Adsl ve Ultranet vs.kullanamassınız zaten (Lavuk herif ohalde buraya taşınalı 3 sene oldu nasıl 8Mbit kullandım ohalde diye sormazlarmı ?) neyse bana dediki size 20Mbit Fiber verelim (75GB AKK) 49 TL'ye.......bende dedimki hepsi çok pahalı yetkililerine söyle beni arasınlar,buu olay 1 hafta önce oldu hala arayan yok,bu sizce ne anlama gelir ?..........Geceleri uyuyamadığım için biraz evvel ben D-Smartı aradım ordaki papağın ezberledikklerini saymmaaya başlayınca kestim,beni dinle 1 hafta evvel yine arandım böyle böyle edebiyat parçaladı m.temsilcisi ben şimdi ne yapayım 3-4 gün kaldı sözleşme bitimine deddim,oda işte yarın Kampanya bölümünü ara ve bağlattır orayla konuş dedi (benim anlamadığım herzaman onlar senin peşinden koşarlardı,bu sefer ne olduda ben arayıp duruyomki,buna bir anlam veremedim......beni unutmuş olabilirlermi acaba ? )......Bunlarda sözü geçen kimdir "Fiyat indirim hususunda" bileniniz varmı ?.....5-6 senelik müşteriye biraz esneklik sağlanmazmı ?.............Benin sunduğum Fiyatlar sizce iymi ? yoksa daha güzel Ekonomik fiyat sunan Servis Sağlayıcı öneren varmı....Dostlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somniferum -- 31 Ocak 2016; 6:21:59 >

• Servis sağlayıcıların hepsi aynı halt... Bu nedenle ttnette kalmanı daha çok tavsiye ederim. Çünkü yeni yapılan alt yapı birleşiminden sonra Nisan ayı gibi her şey daha sağlam gelecek gibi duruyor. Ekonomik olarak da yine durum fiber taraflı olacak bence. Çünkü alt yapı çok geliştirdiler bu yolda ve yüksek fiyata satamazlar. Ben de 4 yıllık müşteriyim ve senin söylediğin fiyattan biraz daha fazla ödüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaçınar06

Servis sağlayıcıların hepsi aynı halt... Bu nedenle ttnette kalmanı daha çok tavsiye ederim. Çünkü yeni yapılan alt yapı birleşiminden sonra Nisan ayı gibi her şey daha sağlam gelecek gibi duruyor. Ekonomik olarak da yine durum fiber taraflı olacak bence. Çünkü alt yapı çok geliştirdiler bu yolda ve yüksek fiyata satamazlar. Ben de 4 yıllık müşteriyim ve senin söylediğin fiyattan biraz daha fazla ödüyorum.
    quote:

Orijinalden alynty: kocaçynar06

Servis sa?layycylaryn hepsi ayny halt... Bu nedenle ttnette kalmany daha çok tavsiye ederim. Çünkü yeni yapylan alt yapy birle?iminden sonra Nisan ayy gibi her ?ey daha sa?lam gelecek gibi duruyor. Ekonomik olarak da yine durum fiber tarafly olacak bence. Çünkü alt yapy çok geli?tirdiler bu yolda ve yüksek fiyata satamazlar. Ben de 4 yyllyk mü?teriyim ve senin söyledi?in fiyattan biraz daha fazla ödüyorum.

Slm @Kocaçynar karde?,TT Netin Fiberi iy güzelde ben ?imdi yeni abone olsam (afedersin) kazy?y geçirirler öyle de?ilmi ?..........Sen diyorsunki nisanda felan bir düzeltme olur vs. neyi kastederek yazyyorsun,maddi açydanmy yoksa hyzyn stabilite (yani kopmalar,ani hyz dü?ü?leri) açysyndanmy Nisanda düzeltme olur diyorsun ?...........2'ci sorum sen diyorsunki bende ortalama 4 yyllyk üyeyim senden biraz fazla veriyorum (herhalde Fiberi yada 8mbit hyzy kastediyorsun de?ilmi ?...............Ohalde sen bu i?i nasyl yaptynda hep dü?ük ödüyorsun,çünki ne paketi olursa olsun her sene fiyatlar de?i?iyor,ohalde bu i?in püf noktasy nerde ?..................Yoksa sen ilk (ekonomik) abone olduktan sonra 1 yda 2 yylly?yna günün yakla?ty?ynda TT Neti hiç aramadynmy,yada tersi onlar senimi unuttuda 4 seneye yakyn birnevi ayny parayy ödüyorsun ???? (kafam basmady kusura bakma,nasyl olur böyle bir?ey).........Hadi bana birde Fiberdeyim dede iyce kafayy yiyeyim (Fiberdeysen kaç Mbayttasyn 10-24 vs. ?) Ve en önemlisi nasyl ba?ardyn dü?ük fiyatta kalmayy ?....................Ben acaba yanly?my yaptym D-Smarty aramakla ?...................En ucuz Servis sa?layycylara bakarkene SuperOnlinede baktym (sadece Fiberi Siteye kendileri dö?erse abone olabilirmi?ssin,ne saçmalyk de?ilmi ? )...................Ama soru-cevap bölünde bir?ey dikkatimi çekti,örnek soru: "Ya abone aboneli?i bitti?inde haber vermesse Y-Neti kesilirmi ?"........Cevap: "Hayyr kesilmez abone normal önceki ödedi?i mebla?dan Y-Neti kullanmaya devam eder.Buna ne dersiniz acaba bir Yneklikmi yaptym sizce ?.......................Bende 5-6 senedir üyeyim ?u zykkym Smartta bana neden jest geçilmiyor ya.........Allah a?kyna @Kocaçynar karde? (e?er kurum çaly?any de?ilsen ? )........Sen nasyl becerdin Fiyaty böyle dü?ük tutmaya (Limitsissin herhalde de?ilmi ? ).........Lütfen benide aydynlatyrmysyn,çünki bugün aracaklar ve a?yz göz birbirimize girmeden nasyl bir taktik tavsiyen/niz olur Millet ?.......OKADAR YAZDIM SA?OLSUN BYR TYO VERMESE BYLE EN AZINNDAN BYYRTEK@KOCAÇINAR YAZDI (yazyk)....okuyup geçmeyin bildi?iniz avantajly,Y-Net sa?layycylar varsa yazyn ben Fiberde istemiyorum,bana 8Mbitte yetiyor,yeterki ucuz olsun ?

• somniferum S kullanıcısına yanıt
    Süperonline'yi ara aboneliğimin iptalini istiyorum.Düzgünce konuş insanlarla bağırarak bir sorunu çözemezsin kapattırmaya kalk hattını tekrar seni arayacaklar teklif sunacaklar.Altyapınızda süperonline Fiber varsa siz neden Adsl kullanıyorsunuz onuda anlamış değilim sizin yapacağınız durum hattınızı kapattırmanız.Tekrar sizi arayacaklar şöyle bir paketimiz var diye eğer aramazlarsa süperonline bağlatmayın.

Vodafone Net
    TTnet

Bağlatmanızı öneriyorum 2016'dayız 8 Mb/sn kullanmakta nedir anlamıyorum.
    16 Mb/sn en aşağı bu paketlere yönelebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Süperonline'yi ara aboneliğimin iptalini istiyorum.Düzgünce konuş insanlarla bağırarak bir sorunu çözemezsin kapattırmaya kalk hattını tekrar seni arayacaklar teklif sunacaklar.Altyapınızda süperonline Fiber varsa siz neden Adsl kullanıyorsunuz onuda anlamış değilim sizin yapacağınız durum hattınızı kapattırmanız.Tekrar sizi arayacaklar şöyle bir paketimiz var diye eğer aramazlarsa süperonline bağlatmayın.

Vodafone Net
    TTnet

Bağlatmanızı öneriyorum 2016'dayız 8 Mb/sn kullanmakta nedir anlamıyorum.
    16 Mb/sn en aşağı bu paketlere yönelebilirsiniz.

@NitroNoz arkadaş sen benim yazdıkllarımdan,anlaşılan hiçbirşey anlaamamışssın !..............BBen Sitede SuperOnline var diye birşey yazmışmıyım,tekrar oku arkadaş.Telecomun Fiberi var.Neyse artık geçti,biraz önce D-Smartcılar aradı,kavga döğüş istediğim olmadı,Yetkili kadın (muhatabım) nuh diyor P. demiyor,neymiş benim Site 20Mbyt'a kadarmüsaitmiş.Yeni başlayanlardan 20 Mbyt (75 AKK ) 73 TL'ye başlatıyorlarmış,ben eski olduğum için 12 Tahütlü 49 TL verecekmişim......Yani öyle @KocaÇınar arkadaşın yada @NitroNosun dediği gibi olmuyor..............Çünki onuda denedim yaptığınız ayıp ya kaç yıllık müşteriye acemi muamelesi yapıyorsunuz,ozaman bende kendime başka Netci bulayım dedim...........Kadının dediği,siz bilirsiniz,bizdeki size yapacağımız indirim bu dedi,ve beğenmesseniz 7 gün içinde iptal ettirebilirsiniz dedi,naaaber ?.........................Uzun lafın kısası : 20 Mbyt Fiber 75AKK ayda 49 TL 12 aylık tahütle,ben onaayladım ama vazgeçme hakkım var 7 gün..............Daha iyi birşey bileniniz varsa zaman dolmadan,lütfen önerinizi yapın DOSTLAR....?.................Benim sözleşmeme nasıl bakıyorsunuz ?

İptal ettirin bu kadar sorumsuz bir firma ben ömür hayatımda görmedim bırak bunlarlamı uğraşacaksın işin gücün yokmu eğer altyapında Türk Telekom Fiber Altyapısı var ise Vodafone Net bağlatabilirsin.
    32 Mb/sn Download , 4 Mb/sn Upload 120 Gb AKk ve Akk sonra upload 4 Mb/sn sabit kalıyor istediğin kadar kullan 64 tl fiyatı sen bilirsin.
    Sen istediğin tarifeyi söyle bizde sana tarife bulalım.
    Anlaşılan süperonline müşteri kaçırıyor.
  • quote:

İptal ettirin bu kadar sorumsuz bir firma ben ömür hayatımda görmedim bırak bunlarlamı uğraşacaksın işin gücün yokmu eğer altyapında Türk Telekom Fiber Altyapısı var ise Vodafone Net bağlatabilirsin.
    32 Mb/sn Download , 4 Mb/sn Upload 120 Gb AKk ve Akk sonra upload 4 Mb/sn sabit kalıyor istediğin kadar kullan 64 tl fiyatı sen bilirsin.
    Sen istediğin tarifeyi söyle bizde sana tarife bulalım.
    Anlaşılan süperonline müşteri kaçırıyor.

Sevgili arkadaş @NitroNos..........D-Smartın bana teklif ettiği 20 Mbyt Fiber ve 75 AKK 12 aylık tahüte 49 TL kötümü yani ?...........Dün akşam onayladım 18-19Mbyt speed test yapıyor iyi değilmi ?.....................Burda okuyorum çoğu kişi Vodafone-Netten şikayetci,aman sakın Vodafoneye bulaşmayın diyorlar......................Artı Oturduğum Site Maximum 24Mbytı destekliyor kontrol yaptırdım...............Birde 64 TL bana göre çok pahalı,20 Mbyt- 75 AKK -12 ay tahüt sadece ve "49" TL kötümü şimdi ?................TTNette böyle cazip indirim varmı @NitroNos ?...................Bayan dediki eski olduğunuz için 49 TL,yeni Fiber abonerine 24Mbytı 63 mü 73 TL'ye uyguluyorlarmış...........Bildiğiniz daha cazip fiyat veren varsa (Fiber şart değil 8mbit-16 mbit) onlarda olur,lütfen bu "Sayfama yazın"...?...............................Genel anlamda bana uygulanan bu Fiber fiyatı hakkındaki düşüncenizi merak ediyorum,sizce makulmu (yani fiyat performans açısından,bu fiyata göre antlaşmam iymi olmuş,yoksa kötümü) ...............Lütfen fikirlerinizi söylerseniz sevinirim,çünki 7 gün içinde cayma (antlaşmayı fesih hakkım varda) hakkım var.Lütfen fikir ve önerilerinizi bekliyorum ?

10 TL indirim sağlamışlar 24 ay boyunca 240 TL yapar TTnet aynı tarifeyi eski müşterilerine 39 TL'ye veriyordu.Süperonline fiber'de kolay kolay akk takılmazsınız hayırlı olsun iyi fiyat kullanın gitsin.ADSL fiyatına vermişler gayet ideal Fiber kullanırsın.

Ama şunu bil 4.5 G geçildiğinde bütün paketlerde değişiklik olacak haberin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 1 Şubat 2016; 15:51:21 >
  • quote:

10 TL indirim sağlamışlar 24 ay boyunca 240 TL yapar TTnet aynı tarifeyi eski müşterilerine 39 TL'ye veriyordu.Süperonline fiber'de kolay kolay akk takılmazsınız hayırlı olsun iyi fiyat kullanın gitsin.ADSL fiyatına vermişler gayet ideal Fiber kullanırsın.

Ama şunu bil 4.5 G geçildiğinde bütün paketlerde değişiklik olacak haberin olsun.

@Nitronos o 20 Mbit fiyatını veren güya yetkiliyim diye beni kandırdı,pisliğin halbuki senin dediğin gibi eski müştirilere uygun fiyat yapılmasaıymş (ama ha bende birgün daha bekliyemedim,daha bitişine 1 gün kala ben aradım salak gibi).........Ertesi gün yine arandım yetkili bir adam çıktı,neden beni beklemedin dedi sana 38 TL yapardım dedi,bende anlattım o bayan daha aşşağısı olmaz dedi diye,olmassa iptal edin beni tekrar 38'den bağlayın dedim,artı zaten 7 gün içinde istemessem iptal hakkım yokmu diye sorunca,arkadaşım sen zaten o bayanla 12 aylık anntlaşmaşma yapmışssın ben değiştiremem dedi..................Ama şöyle yapalım istersen dedi 6 ay sonra "İptal bölümünü" arayıp daha uygun bir fiyat talep edebilirsin bende şu anda "Bilgisayarda not düşüyorum dedi" bi numara verdi (takip numarasıymış)...........Zaten iptal bölümü bu notu görürse gereğini yaparlar,ya zaten 7 günde çayma hakkım var diye tepki gösterince, sayın cart curt,şimdi siz Aboneliğinizi sonlandırırsanız,ve tekrar Abone olmak isterseniz size yeni müşteri muamelesi yaparlar ve normal piyasa fiyatı uygularlar dedi (acaba doğrumu söyledi yoksa sıktımı,ama bir M.Temsilciside aynısını demişti ne dersiniz ?)...........Artı NitroNoz ben 24 aylık değil hep 12 aylık antlaşma yapıyorum...!.........................@NitRonoz yakında 4.5 G'ye geçildiğinde bütün paketlerde değişiklik olacak diyorsun,nedir bu 4.5 G dediğin şey ? ikincisi Paket dediğin şeyler neyse ? değişiklik bizim lehtemi aleyhtemi olacak ?.................Son sorum @Nitronoz D-Smattaki adam doğrumu söyledi sence (adam diyorki elimden gelse yapardım,ama yeni sözleşmeye sen Telefonda "Okey" demişssin,ve buda Merkeze gider,ben burdan müdahale edemem) Ama 6 ay sonra İptal bölümünü ara takip numarasınıda ver sana söz 38 TL yapılır dedi,hatta ozamana kdar belki daha cazip şeyler çıkar dedi ?.....................N dersiniz 2 günüm kaldı D-Smattan iptal talebemi vermeye....İptal etsem ne varki TTNet 24 ay tahhüt,diğerleri zaten dandik,eeee Binanın Fiberi Superonlinede değil (T.Telecom Fiber).......................galiba yine en mnıklısı 6y D-Smartı bklek değilmi @NitroNos ?...................O pislik kadınıda Allah bildiği gibi yapsın !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.