Şimdi Ara

D-Smart yenileniyor. Müjde..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
12.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye’nin en önemli dijital platformlarından D-Smart yöneticileriyle dün sabah bir aradaydık. Birkaç önemli gelişmenin notunu tuttum...
    Müjdeyi CEO Mükremin Sarıer verdi. Platform önümüzdeki ay vitrinini tamamen yeniliyor. Logo, grafik tasarım, renkler filan derken D-Smart yepyeni bir ekrana sahip olacak...
    UEFA ihalesine hazırlanan platformun İçerik Grup Başkanı Başar Başarır ise iki yeni uygulamanın altını çizdi...
    “Stingray” isimli bir aplikasyonla platformun müzik kanalları artık telefondan e-book’lara kadar her yerde 6 ay ücretsiz dinlenebilecek, müzik koleksiyonu oluşturulacak...
    Ayrıca platform üyesi olmayanlara kapsamlı bir içeriğe sahip internet yazılımı “Go Spor” son derece küçük bir meblağa satılacak. Bu gençler için çok dinamik bir paket...
    D-Smart istatistiklere göre müşteri kaybetmeden yoluna devam eden belki de tek platform. Belli ki bu son atılımlarla “artı değer” konusunda da iddialı olacak. Hayırlısı!

Kaynak: Tv Platformları/ Facebook sayfası.http://www.posta.com.tr/d-smart-yeniliyor-mesut-yar-yazisi-1339594 / D-Smart müşteri hizmetleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2A2E20D5 -- 16 Ekim 2017; 12:42:38 >

• Tam emin değilim ama bundesliga yı eurosportta yayınladığı dönemde haftada 5 maç yayınlandığı şekilde değil de azeri kanal idman tv nin yaptığı gibi haftada 2 maç yayınlayor galiba. S sport 2 kanalı açılma durumu var. O kanal açılırsa uydu da yayın verirler mi bilmiyorum. Bundesliga yayını biraz flu halen.
  • Hikaye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Hikaye

Kaynak var. Hemde Türkiye'nin en çok okunan gazetesinde ne hikayesi. Hikaye olsa yazarlar mı? Mantıklı ol biraz.
  • Ya yerim okunmasini

• Süper lig ihalesi yeni yapılmadı mı . 10 gün sonra gerçekleşecek diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hergun hentbol maclari ile formula veriyorlar transit geciyorum kanali

• maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Dsmart yöneticilerinin Süper Lig ihalesi yapıldığından haberi yok herhalde bi uyarsaydınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maxplanck M kullanıcısına yanıt
    Ben de o kısmı merak ediyorum çünkü ihale 11 ay önce yapıldı. Bu haber yeni mi anlamadım o yüzden ama kaynakta da bugünün tarihi var.

Belki de UEFA ihalesi demek istemişler. TV Platformları sayfasına göre ihale süreci 8 gün sonra bitiyor çünkü.

Bu arada Stingray Music yeni değil uzun süredir var diye biliyorum, hatta bahsettiği özelliği ben telefonda kullanıyorum.
  • Trollll

• Mesut Yar notları yanlış tutmuş yada eski notları daha yeni bulmuş
  • Müşteri hizmetlerinden aldığımız bilgiye göre onlarda bu çalışmaları doğruladı. İçerik hakkında konuşmadı ama kısa süre içerisinde bir şeylerin olacağını söyledi.

• 10 gün sonraki Süper Lig ihalesini de sorsaydın keşke müşteri hizmetlerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmania

10 gün sonraki Süper Lig ihalesini de sorsaydın keşke müşteri hizmetlerine

Alla alla yav kardesim ne dediyseler onu yazdık bilgilendirme amaclı inanan inansın inanmayan da ne laga luga yaptınız yok troll mus yok bilmem ne bana soracağına git müşteri hizmetlerine sor onlar ne dediyse ben onu yazdım.

• Önümüzdeki günlerde göreceğiz bakalım. Süper Lig ihalesi yanlış olabilir ama bakalım hele nolacak belki dil sürşmesi olmustur baska bir lig için ihale filan vardır. Ama önümüzdeki ay bişeyler olmassa yılbaşında olacak bu kadar.

• Şampiyonlar Ligi ve La Liga yı almak için ihaleye girecekler bildiğim kadarıyla Süper Lig ihalesi çoktan bitti
  • GO spor mesela kac lira olacak gerci bizde mega paket var

Ve kullanici kaybetmeyen nedir her ceyrek basi 40-50 bin abone ben kaybediyorum galiba

Yersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 9 Ekim 2017; 19:52:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki akademik makale yazmışta yorumu beğenmeyince laga luga yapmayın. Burası forum kardeşim konu açarsan altına küfür hakaret içermeyen her şeyi yazabiliriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Evet siz kaybediyorsunuz galiba çünkü D-Smart'ın kaybetmediği kesin.

D-Smart yenileniyor. Müjde..

Digiturk neredeyse sürekli abone kaybederken, D-Smart son çeyrekteki sadece 5 bin kayıp dışında hep artmış. Ayrıca Digiturk istikrarlı olarak 30-35 bin abone kaybediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmania

Sanki akademik makale yazmışta yorumu beğenmeyince laga luga yapmayın. Burası forum kardeşim konu açarsan altına küfür hakaret içermeyen her şeyi yazabiliriz

Kardesim dikkat ettiysen bende küfür yazmadım sadece bi eleştiride bulundum laga luga drrken ağır kelime olabilir özür dilerim ama trol yazan var ve hoşuma gitmedi trolse eğer okumaa bu kadar niye mesaj yazıyorsun değil mi haksızsam soyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: deadman92

Şampiyonlar Ligi ve La Liga yı almak için ihaleye girecekler bildiğim kadarıyla Süper Lig ihalesi çoktan bitti

Aynen kardesim kaynaktan alıntıladığım için süper lig yanlış olmus olabilir. Senin dediğin gibidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2A2E20D5 -- 9 Ekim 2017; 21:30:56 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.