Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: someone74

Bende cihazdan 3 kırmızı sorunu yaşadıktan sonra soğudum. Teknik servise 10 dk lık görüşme sonunda ulaştım ama tamir yolu gözüktü sanırım. Benzer sorunu yaşayan var mı?

15 tl'ye hallediyolar hocam. Önemli bir durum degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: barhonda

quote:

Bende cihazdan 3 kırmızı sorunu yaşadıktan sonra soğudum. Teknik servise 10 dk lık görüşme sonunda ulaştım ama tamir yolu gözüktü sanırım. Benzer sorunu yaşayan var mı?

Benden 35 tl servise bayılmamı istediler, bazı forumlarda araştırdım c102,c105 ve c107 kondansatörlerini değiştirttim 11 tl ye hallettim. Bu kadar detaya inmek zorunda bırakıldığım için dsmart ile alakamı sonlandırdım.
    Duruma göre ya digiturk yada standart bir hd uydu alıcı alacağım artık.
  • quote:

quote:

quote:

Benden 35 tl servise bayılmamı istediler, bazı forumlarda araştırdım c102,c105 ve c107 kondansatörlerini değiştirttim 11 tl ye hallettim. Bu kadar detaya inmek zorunda bırakıldığım için dsmart ile alakamı sonlandırdım.

Elimde x-trend 9000 hd uydu alıcı var vede modüllü d-smart üyeliğim var.İstediğim şekilde kanal sıralamam var,istediğim yayını kaydedebiliyorum.Kanal geçişleri ise gerçekten çok hızlı.Bunların hangisi dsmartın veya diğerinin cihazlarında var.Vatandaşı sadece kendi cihazlarına yönlendiren digitürk ü de bu arada kınıyorum.İnsan modüllü üyeliği avrupadaki gibi açarda herkes en azından rahat eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıdırva

quote:

quote:

quote:

Elimde x-trend 9000 hd uydu alıcı var vede modüllü d-smart üyeliğim var.İstediğim şekilde kanal sıralamam var,istediğim yayını kaydedebiliyorum.Kanal geçişleri ise gerçekten çok hızlı.Bunların hangisi dsmartın veya diğerinin cihazlarında var.Vatandaşı sadece kendi cihazlarına yönlendiren digitürk ü de bu arada kınıyorum.İnsan modüllü üyeliği avrupadaki gibi açarda herkes en azından rahat eder.

ATLANTA XTREND ET9000 olanı mı sizdeki? Fiyat performans açısından en iyi (tr menülü) hd uydu alıcı ne tavsiye edersiniz?
  • Biz de d smart kullanıcısıyız bu temmuz da 2 yıl olacak bu 2 yılın sonunda cihaza para ödeyecekmiyiz ? Yoksa şimdi ödediğimiz paranın yarısı mı faturaya yansıyacak ?
  • Arkadaşlar benim hd aile + sinema paketime 29,99 tl ödüyorum. bu paranın 10 Tl si kutu kirası mayısta 2 yıllık taahhütüm bitiyor. hd pvr full pakete geçmeye kalksam ne kadar öderim. hd kutuyla devam etsem ne kadar öderim.Fikri olan arkadaşların yardımlarıni bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x-trend serisi atlanta-clarce teck vs. vs. hepsi aynı görüntü ve hız gerçekten iyi tavsiye ederim.2 modül ve 2 kart girişi var.Ayrıca mediaplayer olarak kullanabilirsin.Forumlar içinde cihaz hakkında bilgi alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmerak

Arkadaşlar benim hd aile + sinema paketime 29,99 tl ödüyorum. bu paranın 10 Tl si kutu kirası mayısta 2 yıllık taahhütüm bitiyor. hd pvr full pakete geçmeye kalksam ne kadar öderim. hd kutuyla devam etsem ne kadar öderim.Fikri olan arkadaşların yardımlarıni bekliyorum.

bana yaptıkları teklifi sana ileteyim o zaman 28 şubatta eski cihazımın hd paket abonelik süresi dolmuştu. o tarihten önce bana uygun bir geçiş kampanyası sunulup sunulmayacağını araştırdım, MH aradım sordum,mail attım hep yok dediler yeni bir abonelik şart koştular. bende eski cihazı satıp yeni bir aktivasyon başlattım. bu kezde eski hd paket yenilenmediği için defalarca MH beni aradı en son yaptıkları teklif 41 TL full paket ile HD+ smart aboneliğinizi devam ettirebiliriz oldu. 41 TL ye eğlence paketi+HD+(plus)+PVR kutu ile yeni bir sözleşme imzalamıştım bile. eski cihazımı 200 TL ye sattım. bana tek eksi yanı sinema TV nin pakete dahil olmaması ve 10 TL ekstradan onun için ödemem.
  • Arkadaşlar iyi pazarlık edin... Ve çok umursamayın... 14,80 12 ay tahütlü kabul ettim... HD Full paket...
  • Teknosa kampanyasından hediye edilen 2 aylık Dsmart hediye kampanyam 24.03.2011 de bitecek olmasına rağmen 06.03.2012 de kayıt oluşturdum denem süresi sonunda devam etmek istemiyorum diye, biraz önce aradılar, Güncel fiyatı 34,99 TL olan maxiHD için 24,99 TL fiyat verdiler eğer FullHD istersem 29,99 TL.ye devam edebileceğimi belirtti.
    Devam etmek istemediğimi belirtincede 24.03.2012 ye kadar olan hediye kullanımım olmasına rağmen cuma günü mesai bitimine kadar reciveri teslim etmezsem otomatikmen 34,99 TL den sözleşmeyi kabul etmiş sayılcakmışım
  • D smart engelli indirimi hakkında ne biliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: reset45

D smart engelli indirimi hakkında ne biliyorsunuz

digiturk'ün engelliler için düzenledigi %50 indirim kampanyası sürekli devam ediyor ancak dsmart'ın web sitesini periyodik olarak takip etmeme ragmen engellilere özel bir kampanya veya indirim olayını şimdiye dek hiç duymadım..
    Bilen arkadaşlarlar varsa bilgi verirlerse ben de memnun olurum

Organ nakli olmasından dolayı annemin de engelli kartı var. Bir indirim vs olursa digiturk ile mukayese edip anneme almayı düşünebilirim.
  • mevcut 12.90 tl sd cihaz full pakete aboneyim yapılan teklifi yazıyorum;
    sd cihazımı alacaklar pvr full paket 24 ay tahaddütlü aylık ödemem 35 tl olcakmış 2007 aboneliğimden kalan haklarım silinip yeni üyelik açacaklarmış.kabul etmedim doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkan1433 -- 15 Mart 2012; 2:00:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzykay

quote:

Orijinalden alıntı: reset45

D smart engelli indirimi hakkında ne biliyorsunuz

digiturk'ün engelliler için düzenledigi %50 indirim kampanyası sürekli devam ediyor ancak dsmart'ın web sitesini periyodik olarak takip etmeme ragmen engellilere özel bir kampanya veya indirim olayını şimdiye dek hiç duymadım..
    Bilen arkadaşlarlar varsa bilgi verirlerse ben de memnun olurum

Organ nakli olmasından dolayı annemin de engelli kartı var. Bir indirim vs olursa digiturk ile mukayese edip anneme almayı düşünebilirim.

bu akşam müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme neticesinde bu özürlü indirimi yakında duyurulacak ve internet sitesi vasıtası ile duyurulacak.beklemedeyiz.
  • Bütün çabalarıma rağmen dsmart blöfümü yemedi ve iptal kararımı onayladı ben de yeniden 2 yıllık tahhüt yapmak zorunda kaldım sonuç 2mbit sınırsız internet full hd paket aylık 83 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunco34

Arkadaşlar iyi pazarlık edin... Ve çok umursamayın... 14,80 12 ay tahütlü kabul ettim... HD Full paket...

Fatura görüntünüzü buraya koyarmısınız ? yada burda paylaşmak istemezseniz bana PM atarmısınız. Bugün HD cihazı teslim ederkan bayi neden teslim ettiğimi sordu fiyatların standart olmadığını herkeze farklı fiyat uyguladığını milletin 20 TL.ye seyrettiğ paket için benden 30 TL istendiğini söyleyince bayi, 20 TL.ye seyreden abonenin faturasını getir 1 sene bedava verecem dedi.

Sizin için mahsuru yoksa buraya faturanızı koyun yada bana PM atın yada PMden üye numaranızı paylaşın sayenizde 1 yıl HD paket kazanayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Arkadaşlar iyi pazarlık edin... Ve çok umursamayın... 14,80 12 ay tahütlü kabul ettim... HD Full paket...

Fatura görüntünüzü buraya koyarmısınız ? yada burda paylaşmak istemezseniz bana PM atarmısınız. Bugün HD cihazı teslim ederkan bayi neden teslim ettiğimi sordu fiyatların standart olmadığını herkeze farklı fiyat uyguladığını milletin 20 TL.ye seyrettiğ paket için benden 30 TL istendiğini söyleyince bayi, 20 TL.ye seyreden abonenin faturasını getir 1 sene bedava verecem dedi.

Sizin için mahsuru yoksa buraya faturanızı koyun yada bana PM atın yada PMden üye numaranızı paylaşın sayenizde 1 yıl HD paket kazanayım.

dostum bence sana iyi fiyat vermişlerdi. 24 liraya. maxi hd. Sen kutuya kira bedeli bile ödemedin. 29 liraya full hd sıfır abonelik bence muazzam. Sen hata ettin biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 16 Mart 2012; 20:38:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

quote:

dostum bence sana iyi fiyat vermişlerdi. 24 liraya. maxi hd. Sen kutuya kira bedeli bile ödemedin. 29 liraya full hd sıfır abonelik bence muazzam. Sen hata ettin biraz.

Sağlık olsun dostum. Sayın @tunco34 ayda 14,80 TL.ye full HD izlediğini belgelerse sayesinde bende 1 yıl ücretsiz seyrederim olmazsa yapacak bişey yok
  • quote:

quote:

quote:

Bende sana katılıyor dostum arkadasa gercekten çok iyi fiyat vermişler. Bende su an teknosa kampanyasından faydalaniyom keske banada aynı fiyatı verseler. Düşünmeden kabul ederim full paketi

• quote:

Orijinalden alıntı: devito

quote:

quote:

quote:

Bende sana katılıyor dostum arkadasa gercekten çok iyi fiyat vermişler. Bende su an teknosa kampanyasından faydalaniyom keske banada aynı fiyatı verseler. Düşünmeden kabul ederim full paketi

Bende teknosa kampanyasından yararlandım, deneme süresi sonunda devam etmek istemiyorum diyince iptal birimi sizi arıyacak. Almamakta karalı olduğunuzu görürlerse, sizede aynı teklifi yaparalar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.