Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (438. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
102
Favori
511.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kumanda karmaşasından kurtulmak için modül öneririm ama 34 lira çok.ben ek paketler dahil tüm kanallar açık 20 lira ödüyorum.ssport kanalları çıkarıldı ayrica yani dsmart en kötü platform olma yolunda böyle giderse

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • d-smart net ve tv için paket teklifi alan var mı?

• pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Modülün mülkiyeti sizin mi hocam, benim uydu alıcısının mülkiyeti benim olduğu için tüm kanallar açık 19 teklif ettiler, modülün mülkiyeti firmalarına ait olduğundan yeni abonelikle 34 TL den aşağı inmediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 3 Ekim 2022; 22:20:13 >
  • Mülkiyet bana ait degil

• benim bu ay sonu bitiyor aran soran yok. e devletten iptal süreci son gün mü başlatmam lazım arkadaşlar nasıl oluyor bu işler aramalarını istiyorum evdekiler belgesel bakıyor kışta geliyor iyi oluyor babamada tv şeyini kurdum yolda işte falan bakıyor ara sıra kapatmak istemiyorum tüm kanallar 40 tl modülle izliyorum. bakalım bir sürü kanal gitti 40 üstü çekerlerse iptal edeceğim

• ugrelll kullanıcısına yanıt
    40 çok hocam.zaten s sport gitti.spor içeriklerini izliyorsaniz d smart artık bitti yani.ben ekstra paketler dahil tüm kanallar açık 20 tl ye kullaniyorum.belgesel içerikleri fena değil ama 30 TL den fazla etmez bence

• 10 gün sonra bitiyor taahhütüm beni de arayan soran olmadı. 19 TL den 1 yıllık yapmıştım. Kanallar da gitti belgesel dışı pek bir şey kalmadı gibi. Gene aynı rakamdan 1 yıllık yaparsalar devam edeceğim yoksa iptal.

Edit: Kendi sisteminden iptal talebi açtım bakalım dönüş nasıl olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Biperva_ -- 13 Ekim 2022; 17:20:35 >
  • İptal talebi verip bekleyin 20 civarını okeylersiniz 25 üstünü kabul etmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak benim taahhütüm Kasım başı bitiyor ancak devam etmeyi düşünmüyorum kesinlikle.Birkaç gündür sürekli arıyorlar açmıyorum müşteri hizmetleriyle hiç muhatap olmadan en kolay nasıl iptal edebilirim?izlemem gereken en kısa ve net yol nedir?

• E devletden direk iptal edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 Ay 19 TL, 12 Ay 23 TL teklif geldi kabul etmedim.

• _Biperva_ kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyat kullanmak isteyene.Daha düşük fiyat yok dip 19 tl artık

• bende kendi sisteminden başvurdum iptal talebi alındı dedi. 40tl ödüyorum her şey açık. modülle. kanal kalmadı 30 üstüne onay vermem evdekiler belgesel izliyor diye katlanıyorum zaten boşa para değmez bunu alacağına netflix en düşük paket ya da server almak daha mantıklı

arayan soran yok şimdilik bakalım ayın sonuna doğru bitiyor bende kabul etmem zaten çoğu kanal gitmiş diğerleride bu sene gider düz boş yayın kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 19 Ekim 2022; 7:46:17 >
  • Yüksek ödüyormuşsunuz hocam 20 lira civarı teklif harici iptal edebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben 24 liradan 24 ay ilk 3 ay fatura bonusu ile tahadutumu 18 gün önce yeniledim fakat tivibu go üyeliğin 1 yıl tahadut ile 116 TL aylık 9.60 fiyata tekabül ediyor simdi ben d-smarti iptal edip tivibu go üyeliği almayı düşünüyorum sizin fikriniz nedir d-smarti arayıp iptal etsem 17 18 TL’ye fiyat düşerler mi

• 24 tl ye tüm kanallar açık şekilde 2 yıllık yeniledim dedim kanallar gitti gelecekler dedi yeni kanal anlaşmaları sürüyor cart curt etti. hoşgeldin paket 24 ay mega paket hediye üstüne eğlence sever belgesel sever hediye olacak şekilde 24 ay verdiler kabul ettim. dedim hoş geldin dediniz dedim o da diğer paketleri hediye olarak tanımlıyoruz dediler bende iyi o zaman dedim. hayırlsı . modül kullanıyorum

yalnız sistemde hala eski abonelik tarihim var uzattığım gözükmüyor sms falanda gelmedi bizle kaldığınız için teşekkürler falan diye eskiden geliyordu sanki hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 20 Ekim 2022; 8:52:58 >
  • 2 sene yenileme 36 TL ilk yılı mega paket tüm kanallar hediye.

• _Biperva_ kullanıcısına yanıt

Kutu mülkiyeti size mi ait hocam

• Lona2013 L kullanıcısına yanıt

Evet hocam modülüm mevcut kutu değil.

• Lona2013 L kullanıcısına yanıt

116 tl lik tivibu go uydu kutu mu yoksa cep ya da fiber abonelik mi?

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.