Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (427. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tv+ satıyo herkese

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • stb vermiyorlar diye biliyorum. emin misiniz ?

• Benim de 13 ocakta taahhüt bitiyormuş.

Premier liginde gidecek olması ile yenilemeyi düşünmüyorum.

45 tl teklif ediyorlar. iptal biriminden 30 liralara kadar düşüreceklerdik.

Bu kez gerçekten iptal edeceğim sanırım. 13 ocak taahhüt tarihim gelmeden iptal işlemi başlattığımda taahhüt sonu gelmedi diye benden aradaki farkı tahsil etmeye kalkarlar mı?

13 ocak geçtikten sonra iptal etsem 23 lira yerine taahhütsüz ücretten faturalandırırlar sanırım.

Birde fax değil de sadece e devletten iptal başvurusu yapsam yeterli olur mu?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar

• youngboy Y kullanıcısına yanıt

Fark alırlar ama öyle 40-50TL tutmaz en fazla 20-25TL çıkar ve bugün bile e-devlet ile iptal başvurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 22 Aralık 2021; 15:47:3 >
  • youngboy Y kullanıcısına yanıt
    45 lira çok uçuk. Eskiden teklifler 30 la başlardı. 20 22 liradan fazla vermeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingOfShadows kullanıcısına yanıt

Merhaba. Ben de son 2 yenilememde (2018 ve 2020 başlangıçlı) hoşgeldin paketi üzerine bütün kanallar açık olacak şekilde taahhüt yeniledim. 12 ay sonunda kanallarınız kapanırsa tekrar arayın, yeniden tanimlariz dediler.( Bu görüşmenin kimle ve ne zaman yapıldığını not edip mail adresimde sakladım). 12. ay sonrası kanallar kapanınca aradım , bahsettiğim görüşme bilgilerini net bir şekilde dile getirdim ve tüm kanalları açtılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halikarnassian H kullanıcısına yanıt

Bilgilendirmeniz için teşekkürler hocam.

• Rica ederim. Benim taahhüt Ocak veya Şubat'ta bitecek. Bakalım ben nelerle karşılaşıcam 😁

• 22₺ den 23 Ocak tarihinde bitiyor aboneliğim. Az önce 36-34₺ gibi bir fiyat teklif edildi Mega paket ve go hizmeti için. Ne yapsam bilemedim

• profiteer kullanıcısına yanıt
    Çok hocam öncü birlik onlar olta atıyor. Teklif istiyorsanız iptal talebi verip bekleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 TL mega paket dediler komple iptal ettim, 10 senelik dsmart işini komple bitirdim kurtuldum zaten kanal manal da kalmadı bomboş uyduruk yayınlar. Darısı kurtulmak isteyenlerin başına.

• Tivibu iptv ye geçtim en azından 7 gün geri sar falan filan daha güzel.

• AMC A kullanıcısına yanıt

Humax kutu mu verdiler

• e_capkan kullanıcısına yanıt

evet hocam

• 20 TL den 2 yıllık full paket abıneliğimi istemesemde yeniledim. E devletden iptal girmiştim. Bu sefer kurtulurum demiştim ama 20 TL iyi geldi

• Aboneliği iptal ettiriyorum tivibu iptv aldım abi adamlar 20 kere arıyor yok d smart ailesiyiz yok şey

• Dsmart internet kullanıyorum 10mbps 24 ay taahüt 78 tl teklif ettiler. Sizce iyi mi?

• son teklif;

24 ay hoşgeldin+mega+go = 20tl devam ediyorum...

• Merhaba arkadaslar sımdı dmsarttan aradılar mega paket varmı yenı uyelık 39 tl dedıler nasıl ?

Siz nasıl 20 tl ye alabılıytorsunuz

• freedom058 kullanıcısına yanıt

iptal talebinde bulunun e devletten . taahütünüzün son ayında

• 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.