Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.577
Cevap
107
Favori
476.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1730
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 175
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 185
  • Favoriye Eklediklerim 107
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mobilephone (484 mesaj) kutay2455 (212 mesaj) MEVLANA CELALETTİN (175 mesaj) Metin Bilgin (131 mesaj) altinbas07 (113 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2357 mesaj) Mobil (2771 mesaj) Tablet (238 mesaj) Mini (574 mesaj) Uygulama (268 mesaj) (41 mesaj) (58 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> D-Smart >> D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler
Giriş
    912 Mesaj

Geçen yıl bu zamanlar 24 ay tahahut vermiştim mega paket bütün kanallar açık vaziyette,dün belgesel kanalı ve birkaç hiç izlemediğin fasion vs kanallar kapanmış.Özellikle Viasat history kanalını izliyordum kapanmış.Bu durumla karşılaşan oldu mu?

• Binbaşı
    1837 Mesaj

Oldu arıyorsun sinyal yeniliyorum ayağı yapıyorr aa olmuyor diyor 12 ay tanımlanmış diyor sert çıkıyorsun kayıt oluşturcam diyor.!

Sonra dönüyor malesef diyor yada iptal ve hakkını gasp ettiklerini savunursan açıyorlar d-smart iyi mıçtı işin içine.!

Ben 24 ay 12 TL MEGA izledim bu ay doluyor devam etmeyceğim.!

|
    |
    samil422 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj

Peki hocam hakkımızı gasp ettiklerine karşılık ne yapabiliriz ses kaydınımı isteyelim ,yani yolu nedir siz tekrar açtırabildiniz mi?Şimdi iptal ettirmek istesek daha 12 ay tahahütünüz var diye ceza çıkartırlar ,kısaca izlenecek yol nedir?

|
    |
    altinbas07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj

12 ay veriyorlardı.

|
    |
    e_capkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4633 Mesaj

D-Smart GO Mega Paketi + Mega (HD) + VDSL2 24Mb e kadar (FTTC) - limitsiz 115 TL ödüyorum. 2 ay önce 90 TL ödüyordum(16MB'e kadar internet vardı.) 2 ay önce VDSL'e geçtim 115 TL oldu.

Teklif verdiler. 124 TL

Dsmartın ilk abonelerindenim. Yani aylık abonelik yokken almıştım.

Önerisi olan var mı?

|
    |
  • Binbaşı
    1345 Mesaj

Abonelik iptal edildi sms i geldi. Cihaz teslimi için ayrıca sms gelecek mi daha önce iptal işlemi yapanlar bilgi verebilir mi ?

|
    |
  • Binbaşı
    1345 Mesaj
    webtekno
    Uzmanlar, Cihaz İadeleri Konusunda Uyarıyor
    https://www.webtekno.com/uzmanlar-cihaz-iadeleri-konusunda-uyariyor-h86729.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    14234 Mesaj
    Dün e devletten iptal talebinde bulundum
    Bugün aradılar
    24 ay hosgeldin 20tl , 24 ay mega ve ek paketler hediye
    İlk ay %80 fatura indirimi

• Binbaşı
    1837 Mesaj

Hocam sizle aynıyız hemen hemen hatırlarsanız :) 2 senedir rutin gidiyoruz banada 2 yıl hediye vs ile 13TL vermişlerdi.

Aralık 25 bitiyor Ben 22TL verin dedim vermediler 24 AY HOŞGELDİN+ MEGA HAYIR DEDİLERDİ İPTAL ile alınır o zaman.

Yine haberleşelim olurmu 12 ay taahhüt ne istiyorlar sorarmısın ararlar ise.? ;) tşkler.

DİP NO: NOT ALDIRIN 24 AY *MEGA PAKET HEDİYEYİ ALABİLİRSENİZ *24 AY HEDİYE EĞLENCE VE BELGESEL *SİSTEMLERİNE NOT İSTEYİN.!*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 8 Aralık 2021; 16:56:59 >
    |
    |
  • Yarbay
    14234 Mesaj

Yazdığım teklifi kabul ettim

not olarak eklemişler hediyelerin 24 ay olmasını

|
    |
    altinbas07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj

Bende 2008 abonesiyim,24 ay hoşgeldin paketi altında mega paket+go 22tl ödüyordum.!9 aralık taahhüt son bugün gelen teklif 22 tl hoşgeldin altında13 ay mega+go hediye teklifi geldi hayır dedim

• Er
    7 Mesaj

Siz nasıl yaptınız hocam cihazı iade ettiniz mi? Bana gelen mesajda da iade süresi vs. yazmıyor.

• Yarbay
    14234 Mesaj

dsamrtgo da belgeseller açılmıyor.

aradım dsmartı. mega paket 1 yıl hediye edilmiş.ek paket hediyeleri gözükmüyor.

İptal talebi verdim tekrar e devletten

|
    |
  • Binbaşı
    1345 Mesaj

Sadece iptal SMS geldi cihazı iade et diye bir SMS gelmedi. Bayiyi aradım cihazı getirin başka SMS gelmez dedi götürüp iade ettim kurtuldum.

|
    |
    Strwind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1837 Mesaj

Ben size ve diğer arkadaşlara demiştim :) çünkü bunlar sallamasyon iş yapıyor beni bu sene 7 kere aradılar İSTEMİYORUM dedim 24 ay 12 ay veriyorlar bu sene tek umut gerçekten iptal dilekçesi verip 1. aramaya değil 2. aramaya evet demek.! ;) 11 Senelik TECRÜBE..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 9 Aralık 2021; 8:59:25 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    521 Mesaj
    Beni de aradılar. Mega paket 35 TL den devam edebilirsiniz diye.

• Binbaşı
    1837 Mesaj

Hocam bunlara En Fazla verilecek rakam 24 AY MEGA HEDİYELİ Max. 20TL-22TL 12AY ise Max. 17TL-18TL fazlası yazık..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 9 Aralık 2021; 9:54:26 >
    |
    |
    vadamama kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj

bugün teklif geldi 24 ay hoşgeldin altında 12 ay mega+go 20tl

|
    |
    palki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    521 Mesaj

Tekliflerini kabul etmedim. Dediğiniz gibi bir fiyat verirlerse olabilir.

|
    |
  • Binbaşı
    1211 Mesaj

Bana da bugün aynı teklif yalnız 24 ay teklif edildi. Kabul ettim. Şuan tüm kanalların açık olması gerekirken sadece 3-5 sifreli kanal acik. Mh ni aradım sinyal yenileme yaptılar ama kanallar hala kapali.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    palki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
1,114
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.