Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (415. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
102
Favori
511.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam tivibu düşünmez misiniz? Daha uyguna ve ek paket zırvalığı da yok. Tüm kanallar açık aylık 23.90'a izliyorum. Dsmarttan pek eksiği yok hatta fazlası var diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt

Yıllık 250 civarına modüllü üyelik satıyorlar aile spor paketi isterseniz bir araştırın

• karagozgilh K kullanıcısına yanıt

N11'de 200 liraya mecvut aile spor paketi.

• YuTo_49 Y kullanıcısına yanıt
    Düşünüyordum aslında ama bu kanal sıralama işi benim trk sıkıntım. Kanallarım belli sırada olmayınca rahatsız oluyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler bilgi için. ama bbc earth için mega paket gerekiyor. Sırf belgesel kanalları için alıyorum

Hocam inanın bende sırf belgesel kanalları için modül almadım ve dsmarttan çıktım. Ve kanal sıralama olayına gelirsek; bende o konuda sizden yanayım. Ben şimdi tivibu üyeliğimle kanalları özgürce dizdim ve full paket izliyorum. Hemde tivibunun kendi dekoderiyle.

Eğer tivibu alırken Humax değilde Vestel cihaz alırsanız kumandanızdaki mod seçeneğiyle kanalları modül özgürlüğü gibi istediğinizce dizebilirsiniz. Tivibu faturasız hat kampanyasıyla 14.90'a bile alınabiliyor hemde full paket. Tivibuya bir göz atın derim :) istediğiniz her şey orda hemde daha uyguna..

• ckk C kullanıcısına yanıt

Teşekkürler,

Yeni cihaz DS830NDS. Eskisinin modelini hatırlamıyorum, alıp gittiler bakmayı unuttum. Ama bu cihazın neredeyse yarısı kadardı, kart girişi yan taraftaydı.

İş güç derken arayıp söyleyemedim, ben de yakın zamanda arayıp konuşacağım bakalım açabilecekler mi...

• mega paket 4 ay ek paketler hediyeli 24 ay taahhütle 29 tl aylık diyor. Kabul etmedim kendim arayıp fiyat aldım.

• YuTo_49 Y kullanıcısına yanıt

hocam çok güzel bilgiler verdiniz çok teşekkürler. bu durumu hiç bilmiyordum. bir konuda dm atıyorum size..

• Bugün beni dsmart'tan aradılar. CI kart kullanıyorum, tüm kanallar açık 21 TL civarı para ödüyorum. 12 ay hoş geldin paketi 22 tl, mega paket 34 TL teklif verdiler ama pahalı geldi, nasıl daha uygun bir teklif alabilirim.

• Daha önce 17,65 TL ödüyordum. Hosgeldin paketine mega hediye idi 2 yıldır. İptal dilekçe verdim.

12 ay hoşgeldin 22 TL 6 ay mega hediye dediler kabul etmedim.
    Nedenini sordu 1 yıl mega olursa olur dedim.

Sonra aradılar 1 yıl 22 TL hosgeldin + 1 yıl mega dedi. Israrla sordum 1 yıl size özel dedi. Peki dedim.
    Kafamda max 25 TL vardı. Benim için yeterli teklifti.

Bilgilerinize.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaRiSMaTiCH

Daha önce 17,65 TL ödüyordum. Hosgeldin paketine mega hediye idi 2 yıldır. İptal dilekçe verdim.

12 ay hoşgeldin 22 TL 6 ay mega hediye dediler kabul etmedim.
    Nedenini sordu 1 yıl mega olursa olur dedim.

Sonra aradılar 1 yıl 22 TL hosgeldin + 1 yıl mega dedi. Israrla sordum 1 yıl size özel dedi. Peki dedim.
    Kafamda max 25 TL vardı. Benim için yeterli teklifti.

Bilgilerinize.

Ek paketler yok mu

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Ek paket yok. Talebimde olmadı. Zorlasam olabilirdi belki. Söylediğiniz ek kanalları eskidende izlemiyordum. O yüzden önemsemedim.

Sizler zorlar iseniz alacaksınızdır. 25 liradan fazla para vermeyin. 20 lira altı fiyat alanlara saygı duyarım 🙋🏻‍♂️

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MEGA Paket üyesiydim 2 yıllık taahhüt ile 17.65 tl ödüyorum, bu ay bitiyor sürem aradılar 30 TL teklif ettiler kabul etmedim içeriği mega paket + dsmart go üyeliği oldu fakat kabul etmedim, 20 lira olursa kabul ederim dedim :D tekrar arayacaklar

• Uzun süredir aboneydim ama aboneliği bitirdim elimdeki modülün akıbeti için mh yi aradım. “Mülkiyet bize ait” dediler “size mesaj gelecek teslimi için” dedi ama kendi de emin değil gibiydi. Prosedür nasıl oluyor? Modülün bana mı onlara mı ait olduğunu öğrenmenin bir yolu var mı?

Bende normal kutu vardı, geçen ay iptal ettim.

Bana da size söylediklerini söylediler, ancak arayan olmadı.

İptal başvurumu e-devletten yapmıştım.

E-devletten kontrol ettiğimde, cihazı 7 iş günü içinde iade etmem gerektiğini gördüm.

Ama d-smarttan arayıp bana bunu söylemediler.

Bu arada iptal talebimi geri almam için abartısız 30 kere aradılar.

Meğer 7 iş gününde iade etmezsem cihazı bana fatura ediyorlarmış.

Hızlı şekilde kontrol edip, iade işlemini yetkili serviste yapmanızda fayda var.

Yetkili servis size kaşeli iade formu veriyor.

Selamlar

• ckk C kullanıcısına yanıt

Bu arada yeni dümenleri de buymuş. Go'daki kanallar, tanımlı olan paket hoş geldin paketi olduğu için diğer kanallar kapalı olurmuş.

Uydu'da hepsi açık kanalların, Go'da hoş geldin içeriği açık sadece, komik :)

• hanos kullanıcısına yanıt
    Bu konunun üzerine gitmek lazım. Bizleri kandırıyorlar o zaman. Hatalı bilgi diyerek bedelsiz iptal hakkımız doğabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hoşgeldin paketi 22TL
    Mega paket 36TL

Teklif ettiler, iptal edeceğim.

11. Ayda taahhüt doluyor.

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

daha iyi teklifler gelecek son haftaya kadar bekle.

• 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.