Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (385. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modül üyeliği bana ait eski üyeyim aylık 9,85 ten izledim.19.07 de taahhütüm bitiyor.24 ay aylık 19,90 veya 12 ay 23 lira teklif edip duruyorlar.İptal dilekçesini gönderdim.
  • Bende yapılan teklifleri beğenmedim ve iptal faksı çektim sözleşmem fesih oldu yine ararlarmı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: striven

Bende yapılan teklifleri beğenmedim ve iptal faksı çektim sözleşmem fesih oldu yine ararlarmı acaba?
    beni sürekli arıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: striven

Bende yapılan teklifleri beğenmedim ve iptal faksı çektim sözleşmem fesih oldu yine ararlarmı acaba?
    Hocam hangi gün çektiniz iptal faksını? 06.08.2020 de 20tl mega üyeliğim bitiyor. Bugün görüştüm 24 ay 35 tl dediler. Kabul etmeyince iptal için 06.08.2020de faks çekebilirsiniz dediler. O gün faksı çeksem hemen işleme alırlar mı? Yani ertesi gün abonelik olmayacağı için kaktırmasınlar bize

• NEWY19 kullanıcısına yanıt
    Kaktırabilirler hocam son gün diye saçma kural koymuşlar 3 5 gün önceden yolla. Diycekler daha süreniz bitmemiş kem küm. Sen de deki sene olmuş 2020 faxla talep alıyonuz fax çekicek makinayı zor buldum işlemimi yapın. Hala caz yapıyosa tamam 2 günlük cayma payını da ekleyin de. Aa tamam efendim cayma ücreti çıkmıyor talebinizi alıyorum diycekler. 5 gün kala falan yap ama bunları. 1 ay önceden iplemiyorlar saçma salak teklif veriyolar. Faxı aldıktan sonra her gün arıycaklar onlar senin ayağına gelicek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tv+internet için 90 küsür tl istiyorlar. Hemde 2 yıl bağlı kalam şartıyla.
  • 17 tl bir yıl tüm kanallar açık modül üyeliğimi yenilettim

• TV tüm kanallar açık mega paket mis + internet 88 TL 24 ay sizce nasıl tamam mı devam mi?

• samil422 S kullanıcısına yanıt
    İnternetinden memnunsanız siz bilirsiniz. Tv yayınını 15 20 liradan hesap edin. O paketmiş bu paketmiş tırıvırı. İptal ettiricem deyince zaten hepsi açık şekilde teklif alırsınız.

• Bugün 20 liradan Allah ne verdiyse açık olarak 1 yıl daha uzattım. Yaklaşık 3 yıldır 20 liradan uzatıyorum. Pazarlık yapılırsa düşebilir ama ilk teklifi ben sunuyorum. Aynı şekil devam edelim yoksa kapatalım diyorum kabul ediyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    24 aylık sözleşmelerde mega paket sadece ilk yıl geçerli oluyor genelde, mega paketin iki yıl mı bir yıl mı hediye olduğunu teyit edin. Ben de bir yıllık mega + 24 mbit sınırsız interneti 88₺ ye kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 18 Temmuz 2020; 20:40:0 >
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    2 yıl bütün kanallar açık olacak dedi sadece 55-56-57- bide moda kanalları olmayacakmış

O zaman çok iyi teklif

• Ben kapatali 2 ay oldu 19 TL den seyrettigim pakete 24 TL den assagi inmediler modüllü üyeyim arayan soran yok
    eksikliğinde hissettiğim yok

• İptal faxı yollamaya çalışıyorum bir türlü gitmiyor. Ne yapmak lazım son iki gün bugün mesaj yollamışlar sözleşme yenilemediginiz için normal fiyattan devam edeceksiniz diye

• cadot C kullanıcısına yanıt
    Değiştirilen cihaz sıfır cihaz mı ?Çünkü bende değiştirin yeni cihaz verin kumandası falan basmıyor dedim,ısrarla değiştirsek bile başka abonenin kullandığı cihazı verirler ,yeni sıfır cihaz vermezler hem sizin cihazınız iyi falan dedi.
  • ecetin271 E kullanıcısına yanıt
    İnternet üzerinden hellofax diye site var üye olup ücretsiz fax çekebiliyosun. Dilekçe yaz resmini çek siteye yükle fax çek. Ben bugün çektim yarım saat sonra işleminiz alınmıştır diye dsmarttan mesaj geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordcor

İnternet üzerinden hellofax diye site var üye olup ücretsiz fax çekebiliyosun. Dilekçe yaz resmini çek siteye yükle fax çek. Ben bugün çektim yarım saat sonra işleminiz alınmıştır diye dsmarttan mesaj geldi
    Teşekkürler sonunda normal fax gitti hallettim

• uzun yıllardır modül kullanıcısıyım. abonelik geçen ay bitmiş. 17 tl ödüyordum arayan soran olmadı bende unutmuşum 29 tl faturada kitlemişler. o zaman fark ettim, sinir oldum. iptal birimi ile görüştüm 21 tl diyor. Arada ki fark çok değil ama daha uyguna alabilirmiyim merak ediyorum?? Ne dersiniz?
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    İptal faxı çek önce. Aradıklarında izlemiycem vaktim yok ödeme güçlüğü çekiyorum deyip kapat. Pazarlık muhabbeti yaparsan inmiyolar. Sonra 80 kere ikna için arıyolar istediğin rakama gelince okey dersin

• 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.