Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (354. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: road warrior

D smartta üç kağıtçılığı öğrenmis..ocak ayinda bana belgesersever bir yil verecegiz demislerdi bir baktim kapanmis..aradim neden diye 6 aylik verilmis dedi..simdi ben kulagimami inanayim bana yalan soyleyenlere mi..6 ay icin deger mi aylik 5 tl fazla alcz diye..iptal et diyorum 6 aylik 280 tl fatura çıkartıyor..ulan tefeciden kötüsünüz dicektim demedim..bu sondu d smart 5 yillik aboneyi kaybettin..bir dahakine dijiturkle devam
    Arkadaşlar, bilmiyorum D-smart iptal birimi bizlerimi keklemeye başladı. Dsmarta 10 yıllık aboneyim.

Ailemde bir modül, bir cihaz bende de 1 modül var.

1. Modül -Mega (HD) + Belgeselsever + Eğlencesever (24 Ay)- 11,00TL
    2. Modül -Belgeselsever + Eğlencesever Paketi (12 Ay)- 14,85TL
    3. Mülkiyeti bize ait olan cihaz -12TL tüm kanallar açıktan 12 ay taahhütle 16TL ye çıktı. (24 aya 12 ay tüm kanallar açık 12TL dediler onu kabul etmedim.)

Bu 12 ay tüm kanallar açık 11TLden 16TL ye çıkan dediğim cihaz için müş. temsilcisi ile telefonda görüşürken, online işlemlerden detay kısmında da kontrol ettim.

1er 2 şer ay görünüyor dediğimde, başka bir birimin 12 ay yüklemeleri yaptığını, bunların sadece o birim 12 ay yükleme yapana kadar geçici olduğunu söyledi.

Pek inanmadım.

Diğer üyeliklerimde, tüm aylar gözüküyor.

Eğer bir kaç gün içerisinde bir değişim görmezsem, gerçekten iptal edeceğim ki zaten çocuk odasında izlenmiyor.

Umarım yeni bir dolandırıcılık yöntemi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 5 Ağustos 2019; 23:10:6 >
  • mltya44 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Tüm kanalları dahil olacak şekilde anlaşmaya çalışın daha iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20 TLye 12 aylık mega paket olarak yeniledim. (kutulu üyelik)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Discovery_

Arkadaşlar, bilmiyorum D-smart iptal birimi bizlerimi keklemeye başladı. Dsmarta 10 yıllık aboneyim.

Ailemde bir modül, bir cihaz bende de 1 modül var.

1. Modül -Mega (HD) + Belgeselsever + Eğlencesever (24 Ay)- 11,00TL
    2. Modül -Belgeselsever + Eğlencesever Paketi (12 Ay)- 14,85TL
    3. Mülkiyeti bize ait olan cihaz -12TL tüm kanallar açıktan 12 ay taahhütle 16TL ye çıktı. (24 aya 12 ay tüm kanallar açık 12TL dediler onu kabul etmedim.)

Bu 12 ay tüm kanallar açık 11TLden 16TL ye çıkan dediğim cihaz için müş. temsilcisi ile telefonda görüşürken, online işlemlerden detay kısmında da kontrol ettim.

1er 2 şer ay görünüyor dediğimde, başka bir birimin 12 ay yüklemeleri yaptığını, bunların sadece o birim 12 ay yükleme yapana kadar geçici olduğunu söyledi.

Pek inanmadım.

Diğer üyeliklerimde, tüm aylar gözüküyor.

Eğer bir kaç gün içerisinde bir değişim görmezsem, gerçekten iptal edeceğim ki zaten çocuk odasında izlenmiyor.

Umarım yeni bir dolandırıcılık yöntemi değildir.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, 12 aylık hediyeler eklenmiş.

• Ay sonu taahhütüm bitiyor diye hergün arıyorlar bıktım. Ne desem aramazlar acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İletişim iznini kapatın :)

• benim modül var aradılar bitiyor dediler 18 küsür olan hoşgeldini 22 ye kitlemeye çalıştı ip tv alırım daha iyi dedim kaldı mal gibi iptal faksı çekerim kabul etmezse ip tv ye senelik 200 e tüm dünyayı izlerim
  • 11 TL ödediğim full paketin bitmesine yakın arayıp 29 daha sonra 26 önerdiler (ilk 12 ay fulldü, ikinci 12 ayda hediye paketler gidiyordu) , kabul etmedim. İptal için aradığımda 24 ay full paket 17 teklif ettiler kabul ettim. İyi teklif aldım sanıyordum ama daha uygunları var sanırım. (d-fix)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the engine kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

10 TL den tüm kanalları dahil olacak şekilde alabilirsiniz.

• Dsmart kutulu üyelik abonesiydim.14,85 TL den bütün yayınları izliyordum.
    13 ağustosta taahhüt biteceği için ayın 9 unda iptal faksı yolladım.Aynı gün kanalları kapattılar.Sadece bir kere aradılar onda da arabada olduğum için görüşme yarıda kaldı.
    Şimdi "Sözleşme fesih işlemleri tamamlanmıştır.Cihazınızı 7 gün içinde en yakın bayiye teslim edin" mesajı geldi.
    Halbuki cihazın mülkiyeti onlarda kullanım hakkı bendeydi.2008 yılından beri ara ara böyle kapatıyor uygun teklif olduğunda yeniden açtırıyordum.Hiç bir zaman cihazı benden istemediler.Üstelik doğru dürüst bir teklif bile gelmedi.
    Ne oluyor bu dsmarta böyle.Kendini bir halt zannetmeye başladı.
    Veririm kıytırık,sürekli donan cihazlarını kafam rahat olur en azından.
  • 9 eylulde bitiyor 1-2 kere aradilar.29 lira dediler kabul etmedim.19 liraya tekrar verirlerse kabul edicem uydu fakat dfix isteyecegim.
    Sıkıntı su ki dsmart in alternarifi pek yok.Tv plus var uygulamasindan internet uzerinden android tvde izleyebiliyorum fakat goruntu kalitesi cop.Yayin kalitesi iyi olsa tv+ ile devam ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 15 Ağustos 2019; 10:46:15 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kutulu mu modül mü?

Kutulu 16 tl civarında teklif mevcut.

Modül 12 13 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Dsmart kutulu üyelik abonesiydim.14,85 TL den bütün yayınları izliyordum.
    13 ağustosta taahhüt biteceği için ayın 9 unda iptal faksı yolladım.Aynı gün kanalları kapattılar.Sadece bir kere aradılar onda da arabada olduğum için görüşme yarıda kaldı.
    Şimdi "Sözleşme fesih işlemleri tamamlanmıştır.Cihazınızı 7 gün içinde en yakın bayiye teslim edin" mesajı geldi.
    Halbuki cihazın mülkiyeti onlarda kullanım hakkı bendeydi.2008 yılından beri ara ara böyle kapatıyor uygun teklif olduğunda yeniden açtırıyordum.Hiç bir zaman cihazı benden istemediler.Üstelik doğru dürüst bir teklif bile gelmedi.
    Ne oluyor bu dsmarta böyle.Kendini bir halt zannetmeye başladı.
    Veririm kıytırık,sürekli donan cihazlarını kafam rahat olur en azından.
    İptal birimine bağlandım.12 ay 21 TL,ilk 2 ay ücretsiz tüm kanallar açık şekilde anlaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Kutulu mu modül mü?

Kutulu 16 tl civarında teklif mevcut.

Modül 12 13 tl
    Kutu hocam fakat dfix alicam 3'e 5'e bakmayacagim 19-20 civarini kabul edecegim sıkıntı aramıyorlar teklif vermiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 15 Ağustos 2019; 15:24:44 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Doğrudur. Perakende modül fiyatları bile artmış. N11 üzerinden.

• selamlar,

dsmart TV iptali için nereyi aramam gerekiyor ?
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

0 850 2660266 dsmart müşteri hizmetleri ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. İptal talebi için faks çekmeniz lazım.

• 31 ağustos taahhüt bitiyor. güncel taahhüdüm 2 ay ücretsiz 10 ay 12 tl bütün içeriklerdi. an itibariyle gelen teklif aynı içeriklere 18 tl. kabul etmedim. iptal dilekçesini bi gönderelim bakalım neler olacak.
  • D smart modül üyeliğimi iptal ettirmiştim. Tekrar aranmak için 2850'ye IZLE diye mesajmı atıyorduk?? bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • 29 dan aşağı vermiyorlar digiturk bakıyorum dedim iyi geçersen geç dedi...İptal yolu gözüktü mü şimdi

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.