Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
102
Favori
511.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kutu mu modül mü üyelik sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen senenin başında iki yıllığına tüm kanallar açık olacak şekilde konuşmuştuk ancak bir yıl dolduktan sonra sinema dizi belgesel ve birçok kanal kapandı aradığımızda başlangıç hd diye bir paket tanımladıklarını ve sözleşmeye kademeli bundle yazarak bir yıl hediye olarak gösterdiklerini gördüm taahhüdün dolmasına 8-9 ay var ve tv kuşa dönmüş durumda bunun için bir şey yapabiliyor muyum başına benzer bir şey gelen var mı acaba?
  • Arkadaşlar 16 mb adsl + dsmart aile paketini 72 Liradan kullanıyorum. Sözleşmem bitti aynı paketi 77 Liradan teklif ettiler. Kapatmak için fax çekin dediler. Fax çekince daha uygun bir teklif verilir mi bir de tv ve internet bir paket halinde bunu ayrı ayrı faturalandirabilir miyim

• mltya44 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İllaki yardımcı olurlar. Faks çekmeniz lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam BTK üzerinden kayıt açtırdım. Yarın itibariyle sözleşmesiz kullanıcı olacağım. Ben indirim beklerken bunlar üzerine zam koydular.
  • mltya44 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

BTK üzerinden direk iptal oluyor bilginiz olsun.

• Hocam o zaman kapatırlar şikayeti yolladim çünkü

• arkadaşlar merhaba birşey sorucam

cam module de kanal sıralama nasıl yapılıyor?

duyduguma göre normal uydudan arama yapıp cam modul şifreleri kaldırdıktan sonra sıralama yapılabiliyormuş bu dogrumudur? yapılıyorsa dsmart uydu üzerinden arama yapıldıgında arada fark vs. oluyormu?
    dsmart üzerinden arama yapıldıgında müdahale edilmiyor

bu hafta sonu baglatmayı düşünüyorum ancak kanal sıralama olayı yoksa hiç bulaşmak istemiyorum
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    10 mb sınırsız + 24 ay mega paket + 6 ay belgesel sever paketine 78 TL teklif ettiler kabul etmedim.

• by_MuKa kullanıcısına yanıt
    normal uydu şifresi falan yazmışsınız o kısmı anlamadım ama cam modül takılan uydu alıcıda kanal sıralaması yapılıyor. ben dahili uydu alıcı tv kullanıyorum, normal bir kutu da da kullandım modül abonesiyim ve kanal sıralaması yapıyorum istediğim şekilde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşın da dediği gibi, normal kanal sıralar gibi sıralıyorsunuz (bende favoriye alıp sıralama var). CAM Modül sadece kanalların şifrelerini çözüyor. Bende dahili HD alıcı var, kanalları Türksat olarak aratıyorum, zaten DSmart kanalları Türksatta
  • @hayatgezi@emrah06

cevaplar için teşekkür ederim

benimde tv samsung dahili uydu alıcılı

ben cam modulu taktigimda arama kısmından turksati secip arama yapicam ve dsmart kanallari acilacak peki eksik kanal vs. olmuyor dimi bu sekilde?

çünkü eve getiren kişi dsmarttan arama yapıyor sanirim ondada kanallar sabit kalıyor ve sıralanmiyor

Hocam Merhabalar

Eksik vs olmaz. Sıkıntı olursa dsmart müşteri hizmetleri ile görüşerek kanalları açtırabilirsiniz.

Metin kardeşim maşallah bu forumda da aktifsin. Dün Digi yi hallettik yavaş yavaş D smart öncü birlikleri aramaya başlarlar 10. ayda yenileme ama işte kur arttı yok maliyetler yükseldi şöyle böyle biraz sohbet ederiz. Modül üyelik benim kaç yıldır 13,85 veriyorum ayda tüm kanallar açık. Önce kart la ödüyordum toptan daha sonra faturalı ya çevirdiler
    Merhaba hocam teşekkür ederim
  • eleysen E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Modül için 9,85 tl den alabilirsiniz. İptal talebi vererek.

• D smartta üç kağıtçılığı öğrenmis..ocak ayinda bana belgesersever bir yil verecegiz demislerdi bir baktim kapanmis..aradim neden diye 6 aylik verilmis dedi..simdi ben kulagimami inanayim bana yalan soyleyenlere mi..6 ay icin deger mi aylik 5 tl fazla alcz diye..iptal et diyorum 6 aylik 280 tl fatura çıkartıyor..ulan tefeciden kötüsünüz dicektim demedim..bu sondu d smart 5 yillik aboneyi kaybettin..bir dahakine dijiturkle devam

• Hocam Merhabalar

1 yıl vereceğiz dedilerse şikayet kaydı oluşturun. Görüşme kayıtlarını dinleyip yardımcı olurlar.

Aradim hocam güya oluşturmuşlar ama öyle birşey yokmuş laf cambazlığı yapıyor hanımefendi ama ben dün gibi hatırlıyorum.. suç bende online işlemlerde o zamanlar baktığımda temmuzda biteceği yazıyordu o zaman arayacaktım neden böyle diye..ihmâl ettim sıcağı sicagina arayacaktim şimdide 5 tl için direniyorlar..zamani geldiğinde iptal fax çekince beni arayacaklar diyeceğimi biliyorum onlara

• Hocam Merhabalar

Öyle şey olmaz. Haklı olduğunuzdan eminseniz btk ve e devlet üzerinden tüketici hakem heyetine şikayet kaydı oluşturun durumu anlatın.

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.