Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (335. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: djoguzhan55
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde üyeliği sonlanmış modül var 1 senedir duruyor. İzle yazıp 2850'ye göndersem (numara doğru mu bilemedim) gelecek en iyi yeklif ne olur tüm kanallar açık için? Bir de hala kredi kartıyla tüm ücret ödemesi yapılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 3 Ocak 2019; 19:26:11 >
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    Evet yapılıyor. Ben 120 tl ye yeniledim tüm kanalları dahil.

En iyi teklif 15 tl civarında şuan herşey açık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Evet yapılıyor. Ben 120 tl ye yeniledim tüm kanalları dahil.

En iyi teklif 15 tl civarında şuan herşey açık.
    120 tl ye ne zaman yenilediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxplanck

Juju olayı çok iyi analiz etmişsin...ben de bugün yeniledim...12 ay modüllü hoşgeldin paketi üzerine tüm kanallar tanımlı aylık 21 tl ...
    Guncel bilgilerle o alinti yaptigin mesajimi biraz degistirecegim . Ben de tum kanallar acik 21 TL den 12 aylik taahhut verip , mulkiyeti bana ait olan uydu alicisindaki uyeligimi butunuyle sonlandirmistim , zaten mulkiyetin bize ilk olarak gecmesi icin bir kez tam iptal sureci yasamak gerekiyormus ,o zaman tam olarak uydu alicisi bize devroluyormus , onu yaptim

bugun aradilar ,o bana ait olan uydu alicisina 24 aylik 13 TL den Mega tanimlama teklifinde bulundular , normalde hic dusuncem yoktu ama kabul ettim fiyat asiri dusuk olunca , ve hemen akabinde 12 aylik 21 TL den olan Mega ya iptal faksi cektim

Guncel durum budur . Uydu alici bize ait olunca (ya da modul) , ne alsak kar diye boyle abarti dusuk teklifler hala sunabiliyorlar anlasilan , sasirmadim desem yalan olur , boyle bir oneri gelecegini bilsem diger 12 aylik taahhudu yapmazdim , gerci onu da iptal ettim ama ugrasmis oldum bosuna

tek dezavantaji , o kutu mulkiyeti dsmarta ait , iade edecegim , 21 ile devam etseydim ,oteki kutu bana ait oldugundan dsmart kanallari olmadan bir ozgur HD uydu alicim olmus olacakti , ama cok da onemli degil
  • Ben de mülkiyeti dsmarta ait olan modüllü üyeliğimi 2 gün önce 22TL ye 12 aylık anlaştım.

Hoşgeldin (12 ay mega + ek paketler + go)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine yaniltmis gibi olmak istemem ama mulkiyet onlarda ise sanirim en dusuk 21-22 alinabiliyor , fakat bir opsiyon daha sunmuslardi, 18 liradan 24 ay uzatalim demislerdi

ama mega yi 1 sene garanti ediyorlar ,yani 13-24 ay arasi mega siz kalma riski var , gerci taahhutnamenin resmi metni haricinde "12 ay bitiminde ararsaniz kalan 12 ay da mega verilebilir arkadaslarimiz tarafindan" diyorlar ,ama yine de risk tabi

eger o gerceklesiyorsa 24 ay mega aylik 18 de kotu rakam degil , ama cihaz ya da modulun bize ait oldugu versiyon en karlisiymis , yasayarak ogrendik

dsmarta ihtiyacim da yok aslinda ama iste kanal siralamasi , bazen sirf o platformda olacagi tutan bir program ya da kanal icin tutuyoruz minimum fiyatla
  • delsolar77 D kullanıcısına yanıt
    2 3 ay oluyor.

• SMARTÇILAR

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    mega + ek paketlermi 13 tl?
  • Hayir o ek belgeseller yok , mega da ne varsa o

• Ben de 12 ay hoşgeldin üzerine tüm paket açık +go hediye 20TL ye anlaştım geçen gün mülkiyet onların. 6 7 yıllık üyeyim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmbay33 -- 5 Ocak 2019; 13:52:27 >
  • Ahmbay33 A kullanıcısına yanıt
    Biraz pahalı olmuş.

15 tl den alanlar var.

• Size bir sorum olacak ayin 1 inde taahhut verdim ayin 4 unde iptal faksi cektim ve bu gun nihai iptal yapildi , sms ve ekipmanlarin teslimi icin beklemedeyim

Fakat ilk ay sadece 3-4 gun izlememe ragmen tam ay faturasi cikti , bununla ilgili izlemedigim kisimla alakali bir gider pusulasi olusturma sansim var mi ?

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Müşteri hizmetleri ile görüşerek fatura itiraz kaydı oluşturabilirsiniz.

• bu ayın 21 inde taahütüm sona eriyor iptal faxı ne zaman çekmeliyim.?uydu onlara ait. 20 21 tl alan arkadaşlarda iptal faxı çektiniz mi sanırım çekseydiniz daha uyguna da alınabilirdi diye düşünüyorum.geçen sene iptal çekmiştim. 15 tl ye hoş geldin paketi + 1 yıl boyunca mega + extra belgsel paket + 1 ay faturasız paket + d smart go+ ve hdd kayıt özelliği açık bir şekilde almıştım. 20 tl üzeri gelirse kapatırım çok da önemli değil.mesela iptal faxından geçiyor diye biliyorum sadece.
  • gs_alper kullanıcısına yanıt
    Hocam,

En kısa sürede iptal faksı çekerseniz 17 tl civarında teklif mevcut.

Taahhüt gününden önce iptal faksı çekerseniz size cayma bedeli çıkarırlar.
    iptal faksı çekin sonrasında iptal işlemini arayıp iptal edin.
    Bu sayede teklif alabilirsiniz. eğer taahhüt bitene kadar düzgün teklif gelmezse taahhüt bitiminde tekrar faks çekin.
    Yalnız bu sayfadaki kabul edilen fiyatlar uçmuş durumda hayretle okuyorum.
    17-20-21 TL ler nedir yani. 15 ten fazlası kabul edilmemeli.
  • Dsmart modül abonesiyim mega paket belgeseller ve go dahil ilk iki ay ücretsiz 10 ay 12tl fiyatta anlaştık.
  • öncelikle teşekkürler verdiğiniz bilgiler için. @Metin Bilgin ve @rcr
    taahhüt günün son günü faxı çekeyim yada şimdide çekebilirim sanırsam eğer dilekçede belirtirsem sıkıntı olacağını sanmıyorum bu ayın 21'nde bitiyor taahhüt 21 inden itibaren üyeliğin iptalini isterim. rcr dediğin gibi üyelik fiyatları bana da fazla geldi daha önceki mesajımda sordum yeni taahhüt yaptıranlara ama iptal faksından sonra mı bu teklifler diye sordum yazan olmadı.15 tl den fazla etmeyecek bir platform bana göre.
    Hocam Merhabalar,

Şuan faks çekebilirsiniz sıkıntı olmaz. Faksta bitiş tarihinizi belirtin ona göre işlem yapılır. Ayrıca 15 16 tl civarında teklif mevcut. Belli olmaz. Şansınızı deneyin.

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.