Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KingOfShadows, AMC Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
7.338
Cevap
109
Favori
379.527
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> D-Smart >> D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler
Giriş
    12110 Mesaj
    Smartçılar
    |
    |

Sabah insana huzur veren deniz gece ürkütür bakınca gerçek işte öyle.
  • Yarbay
    2081 Mesaj
    Elimde üyeliği sonlanmış modül var 1 senedir duruyor. İzle yazıp 2850'ye göndersem (numara doğru mu bilemedim) gelecek en iyi yeklif ne olur tüm kanallar açık için? Bir de hala kredi kartıyla tüm ücret ödemesi yapılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 3 Ocak 2019; 19:26:11 >

Evet yapılıyor. Ben 120 tl ye yeniledim tüm kanalları dahil.

En iyi teklif 15 tl civarında şuan herşey açık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    from_anatolia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Evet yapılıyor. Ben 120 tl ye yeniledim tüm kanalları dahil.

En iyi teklif 15 tl civarında şuan herşey açık.
    120 tl ye ne zaman yenilediniz?

Orijinalden alıntı: maxplanck

Juju olayı çok iyi analiz etmişsin...ben de bugün yeniledim...12 ay modüllü hoşgeldin paketi üzerine tüm kanallar tanımlı aylık 21 tl ...
    Guncel bilgilerle o alinti yaptigin mesajimi biraz degistirecegim . Ben de tum kanallar acik 21 TL den 12 aylik taahhut verip , mulkiyeti bana ait olan uydu alicisindaki uyeligimi butunuyle sonlandirmistim , zaten mulkiyetin bize ilk olarak gecmesi icin bir kez tam iptal sureci yasamak gerekiyormus ,o zaman tam olarak uydu alicisi bize devroluyormus , onu yaptim

bugun aradilar ,o bana ait olan uydu alicisina 24 aylik 13 TL den Mega tanimlama teklifinde bulundular , normalde hic dusuncem yoktu ama kabul ettim fiyat asiri dusuk olunca , ve hemen akabinde 12 aylik 21 TL den olan Mega ya iptal faksi cektim

Guncel durum budur . Uydu alici bize ait olunca (ya da modul) , ne alsak kar diye boyle abarti dusuk teklifler hala sunabiliyorlar anlasilan , sasirmadim desem yalan olur , boyle bir oneri gelecegini bilsem diger 12 aylik taahhudu yapmazdim , gerci onu da iptal ettim ama ugrasmis oldum bosuna

tek dezavantaji , o kutu mulkiyeti dsmarta ait , iade edecegim , 21 ile devam etseydim ,oteki kutu bana ait oldugundan dsmart kanallari olmadan bir ozgur HD uydu alicim olmus olacakti , ama cok da onemli degil

• Çavuş
    92 Mesaj
    Ben de mülkiyeti dsmarta ait olan modüllü üyeliğimi 2 gün önce 22TL ye 12 aylık anlaştım.

Hoşgeldin (12 ay mega + ek paketler + go)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ama mega yi 1 sene garanti ediyorlar ,yani 13-24 ay arasi mega siz kalma riski var , gerci taahhutnamenin resmi metni haricinde "12 ay bitiminde ararsaniz kalan 12 ay da mega verilebilir arkadaslarimiz tarafindan" diyorlar ,ama yine de risk tabi

eger o gerceklesiyorsa 24 ay mega aylik 18 de kotu rakam degil , ama cihaz ya da modulun bize ait oldugu versiyon en karlisiymis , yasayarak ogrendik

dsmarta ihtiyacim da yok aslinda ama iste kanal siralamasi , bazen sirf o platformda olacagi tutan bir program ya da kanal icin tutuyoruz minimum fiyatla
    |
    |

2 3 ay oluyor.

|
    |
    delsolar77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12110 Mesaj
    SMARTÇILAR

|
    |

Sabah insana huzur veren deniz gece ürkütür bakınca gerçek işte öyle.
  • Er
    11 Mesaj

mega + ek paketlermi 13 tl?
    |
    |
    jujuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmbay33 -- 5 Ocak 2019; 13:52:27 >

Biraz pahalı olmuş.

15 tl den alanlar var.

|
    |
    Ahmbay33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1366 Mesaj
    Size bir sorum olacak ayin 1 inde taahhut verdim ayin 4 unde iptal faksi cektim ve bu gun nihai iptal yapildi , sms ve ekipmanlarin teslimi icin beklemedeyim

Fakat ilk ay sadece 3-4 gun izlememe ragmen tam ay faturasi cikti , bununla ilgili izlemedigim kisimla alakali bir gider pusulasi olusturma sansim var mi ?

Hocam,

Müşteri hizmetleri ile görüşerek fatura itiraz kaydı oluşturabilirsiniz.

|
    |
    jujuuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    133 Mesaj
    bu ayın 21 inde taahütüm sona eriyor iptal faxı ne zaman çekmeliyim.?uydu onlara ait. 20 21 tl alan arkadaşlarda iptal faxı çektiniz mi sanırım çekseydiniz daha uyguna da alınabilirdi diye düşünüyorum.geçen sene iptal çekmiştim. 15 tl ye hoş geldin paketi + 1 yıl boyunca mega + extra belgsel paket + 1 ay faturasız paket + d smart go+ ve hdd kayıt özelliği açık bir şekilde almıştım. 20 tl üzeri gelirse kapatırım çok da önemli değil.mesela iptal faxından geçiyor diye biliyorum sadece.

Hocam,

En kısa sürede iptal faksı çekerseniz 17 tl civarında teklif mevcut.

|
    |
    gs_alper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    50 Mesaj

Taahhüt gününden önce iptal faksı çekerseniz size cayma bedeli çıkarırlar.
    iptal faksı çekin sonrasında iptal işlemini arayıp iptal edin.
    Bu sayede teklif alabilirsiniz. eğer taahhüt bitene kadar düzgün teklif gelmezse taahhüt bitiminde tekrar faks çekin.
    Yalnız bu sayfadaki kabul edilen fiyatlar uçmuş durumda hayretle okuyorum.
    17-20-21 TL ler nedir yani. 15 ten fazlası kabul edilmemeli.
    |
    |
    gs_alper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ana ünite:Pioneer avh-x7500bt- Pioneer GM D8604 anfi-Pioneer GM D8601-GRAUND ZERO GZIW 12SPL Bas-FOCAL PS 165-Rockford Fosgate Power T1693-SONY 55XE9005-SAMSUNG 46ES7000-LG HW 300G Led Projeksiyon-LG 32LB652-PS4 PRO-Logitech Z5500 Digital-FORMULER F1-TPLİNK ARCHER-D5
  • Teğmen
    133 Mesaj
    öncelikle teşekkürler verdiğiniz bilgiler için. @Metin Bilgin ve @rcr
    taahhüt günün son günü faxı çekeyim yada şimdide çekebilirim sanırsam eğer dilekçede belirtirsem sıkıntı olacağını sanmıyorum bu ayın 21'nde bitiyor taahhüt 21 inden itibaren üyeliğin iptalini isterim. rcr dediğin gibi üyelik fiyatları bana da fazla geldi daha önceki mesajımda sordum yeni taahhüt yaptıranlara ama iptal faksından sonra mı bu teklifler diye sordum yazan olmadı.15 tl den fazla etmeyecek bir platform bana göre.
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
seo paketleri
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
2,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.