Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (312. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, yeni üye olmayı düşünüyorum mega paket tv için.
    Ancak alıp 1 ay deneyip iptal edersem alabileceğim fiyat nedir bilgisi olan var mı? (iptalde 120 tl iç kurulum ücreti alıyolarmış.boşuna ödemeyelim)
    Yada yeni üyelikde avantajlı fiyat almanın bir yönetemi var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün itibarıyla ek kanallar dahil olmak üzere Dsmart dahilindeki tüm kanallar açık şekilde 19 TL'ye 12 aylık taahhüt verdim.

Daha da uğraşırdım ancak zaman yoktu.

15-20 TL arası tüm kanallar açık şekilde tüm fiyatlar iyi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Bugün itibarıyla ek kanallar dahil olmak üzere Dsmart dahilindeki tüm kanallar açık şekilde 19 TL'ye 12 aylık taahhüt verdim.

Daha da uğraşırdım ancak zaman yoktu.

15-20 TL arası tüm kanallar açık şekilde tüm fiyatlar iyi bence.

Nasıl yaptığınızı söyleyebilir misiniz acaba?

Ben iptal birimini arıyorum fiyattan dolayı iptal ettireceğim diyorum adamlar 30 liradan aşağı inmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gorkster G kullanıcısına yanıt
    Aradığın zaman direk faks numarasını iste. Kesin iptal ediyormuşsun gibi konuş. Gerekirse iptal dilekçesini ver. Her şekil 20 TL altını alırsın.

• _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Ben 19 tl civarı ödüyordum 25 yapıyoruz dediler full pakete en son geçen nisan'da bende kapatıyorum dedim 13tl'ye anlaştık en son bakalım bu sene ne diyecekler.

• fatihergun F kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyattan devam et bence ortak. İndirmeye çalışayım derken 2-3 lira için on numara fırsattan olma. 13 lira canavar fiyat.

• Yeni üye olmak istersek indirim alma imkanımız oluyormu arkadaşlar.

• Ön ödemeli D-smart kullanıyordum. Paket bitti. Arayan olmadı. Çok ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

Yeni üye olmak istersek indirim alma imkanımız oluyormu arkadaşlar.

2008 abonesiydim.En son 2014'de falan kullanmistim.Gecen yaz HD kutu+Mega+Go 19 liradan almistim.Baya aramistim tabi 1 yil falan en son bu teklifi verince kabul etmistim 24 ay tahhahutlu.S Sport Premier Lig anlasmasi 3 sene oldugu icin(Kaldi 2 tahahutumle ayni anda yayin hakki bitecek) kabul etmistim.Premier Ligi ve Eurosport ve Formula 1 idi alma sebebim.
    Aktif abonelik olupta teklif verilince daha farkli oluyor (15-20) yeni alimda daha farkli(30) eski abonelere biraz daha farkli(15-25)

Ayrica 15 ay filbox kullandim.Her turlu D-Smart derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 11 Mart 2018; 11:39:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

Yeni üye olmak istersek indirim alma imkanımız oluyormu arkadaşlar.

Yeni üyelikte indirim biraz zor ihtimal

• İptal Faksından sonra...

12 ay 15 TL. Full+full

20 ye kadar iyi fiyattır bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mm.mustafa -- 16 Mart 2018; 19:59:26 >
  • Modüllü üyeyim mega paket için 39 tl teklif ettiler kabul etmedim. İptal dilekçesinden sonra 22 tl dediler yine kabul etmedim
  • jack_sparrow_82 J kullanıcısına yanıt
    Artık d smart ile olan ilişkikeriniz bitti o zaman :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Artık d smart ile olan ilişkikeriniz bitti o zaman :)

her zaman izle yazıp 2850 ye mesaj atma imkanı var
  • Merhaba bende geçen hafta yeniledim 16 mb internet 100 gb kota d smart sinema dizi spor belgesel artı diğer ücretli kanallar açık 1 yıl artı 1 yılda d smart go 2 yıl abonelik yeniledim 61 tl den

• Tem_Mus kullanıcısına yanıt
    Mega paket için 20 tl'ye 24 ay anlaştık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 20 Mart 2018; 16:37:19 >
  • İlk teklif: 12 ay hoşgeldin hd + 6 ay mega (ek 4 ay hediye)= 19 lira.

İkinci teklif: 24 ay hoşgeldin hd + 12 ay mega (ek 4 ay hediye)= 16,85 lira. (şu an kullandığım fiyat)

Ben ise full paket 20 liraya bile razı olmak istiyorum ve bu tekliflerin manası şu ki üçüncüde istediğim kıvama gelinecek

Taahhüt sonu 28 mart. 25-26'sında btk'ya iptal yazısı yazacağım. Sonuç alacağımı düşünüyorum. D-smart'ın belgesel kanalları güzel. Özellikle Viasat History favorim. Dün gece Lucky Luciano belgeseli vardı, severiz bu konuları...

• İptal dilekçesi verene kadar mega paket için 25 TL istiyorlardı. İptal dilekçesi ellerine ulaştıktan sonra ilk arayanla muhatap bile olmadım direk iptal edin dedim. 2. arayan 15 TL mega paket anlaştık. Mevcut ödemem 20 TL idi.
  • 9,85 ₺ ödüyordum, 1 ₺'ye Tivibu aldığım için taahhütün 2.ayında iptal ettim. Hergün 5-6 defa arıyorlar açmıyorum :)
  • Yalın internet (8 mbit. Altyapi o kadar destekliyor.) + dsmart aile ve spor paketi (s sport dahil) 2 senedir 75 tl ödüyordum ve üç kez arayıp 83 tl teklif ettiler muhattap olmayıp 3. Arayandan sonra iptal birimi ile görüstum ilk 75 tl teklif ettiler kabul etmedim ve iptal kaydini actirdim ve aradan 30 sn. Geçtikten sonra ayni paketi 63 tl olarak teklif etti ve bende kabul ettim.

• 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.