Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (304. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
511.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün taahhütü dolan üyeliğimi; mega paket + belgeselsever + eğlencesever olarak 12 ay boyunca 14 TL'ye uzattım.

10-15 TL aralığında çözülüyor anladığım kadarıyla bu iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korcin K kullanıcısına yanıt
    çok iyi fiyat
  • Arkadaşlar benim taahhutum 29 unda bitiyor. 4 senelik aboneyim nasıl bir yol izleyeyim şimdi fiyat indirimi felan almak için. Bütün kanallar açık 24 TL ye izledim bu sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 27 Aralık 2017; 9:46:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • one gun kullanıcısına yanıt
    19 tl den aşa inmiyorlardı.. faxı gönderdim.. aynı günün aksamında aradılar 15 tl dediler... kabul etmedim.. dogrusu kapatmak istiyorum.. 10 tl felan derseler uzatırım... sıkıldım artık sürekli ayni şeyleri izlemekten gına geldi..

• 19tl ye giriş paketine üye olmuştum. Zaten izlediğim 2 kanal vardı aslında :D 1 yıl dolduktan sonra sürekli içeriklerinin yetersiz olduğunu anlatan şikayet maiileri attım. En sonunda adamın biri aradı bir gün müşteri memnuniyetiniz için 6 ay tüm kanallar açık hediye ediyoruz dediler kabul ettim. Şimdi normal tahahüdümün bitmesine 3 ay kaldı dün bir kadın aradı saçmasapan bir teklif sundu ek paket alın vb kabul etmedim. Bu gün tekrar aradılar hiç uzatmadan memnun olmadığımı, kapattırmayı düşündüğümü söyledim. 20 tl ye tüm kanallar açık şeklinde olursa tahahüd verebileceğimi söyledim. 25 tl ye kadar kabul ederim ama. Tekrar dönüş bekliyorum, gelişmeleri yazarım...
  • YAN ODA ÜYELİK OLAN VARSA KAÇ TL ANLAŞTINIZ YAKIN ZAMANDA 17TL idi 13 dedim İPTAL FAX ÇEKTİM O FİYATA VERMEDİK KİMSEYE DİYORLAR.! 15 son olur dedi:)

Not:Ana üyelik 10TL veriyorum ;)

• Yan odaya alıyorum deyip babama bağlasam sıkıntı olurmu...

• user.cm U kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 2 ay önce aldım yaklaşık olarak teklifi..ben onların teklifini istemedim ben bunu istiyorum bana fiyat verin dediimm..24 mbit hız 200 gb kota aile görünümlü tüm kanallar açık mega artı spor yeni belgeseller kanalları herşey dahil 69liraya anlaştım kurdurttum..aslında 2 senedir kazık yiyormusum biraz uyanık olsak çok çok çok daha uyguna getirebilirdik..fiyat da sanırım alınan teklifler içinde en iyilerinden biridir..

• srdrpeker kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat hocam. Bir sonraki sene için ben de dediğiniz şekilde yapacağım teşekkürler :)

• 30 ocakta bitecek 16mbit 50akn yalın internet ve aile(mega hediyeli) 58 tl olan paketim için ilk arama geldi, ilk teklif 64 tl. kabul etmedim. Bakalim ikinci arama gelecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman02

19tl ye giriş paketine üye olmuştum. Zaten izlediğim 2 kanal vardı aslında :D 1 yıl dolduktan sonra sürekli içeriklerinin yetersiz olduğunu anlatan şikayet maiileri attım. En sonunda adamın biri aradı bir gün müşteri memnuniyetiniz için 6 ay tüm kanallar açık hediye ediyoruz dediler kabul ettim. Şimdi normal tahahüdümün bitmesine 3 ay kaldı dün bir kadın aradı saçmasapan bir teklif sundu ek paket alın vb kabul etmedim. Bu gün tekrar aradılar hiç uzatmadan memnun olmadığımı, kapattırmayı düşündüğümü söyledim. 20 tl ye tüm kanallar açık şeklinde olursa tahahüd verebileceğimi söyledim. 25 tl ye kadar kabul ederim ama. Tekrar dönüş bekliyorum, gelişmeleri yazarım...

Beni taahhütümün bitmesine bir ay kala aramaya başladılar.
    Bir senedir Aile paketi 14 TL + Mega paket hediyeli olarak seyrediyorum, bu fiyatın üzerine tek kuruş vermem, yenilemiyorum dedim her seferinde.
    Taahhütüm son gününde de aradılar. Aynı fiyata bir yıl daha uzatabilecekelerini ancak mega paket hediyesini sadece 6 ay verebileceklerini söylediler. Taahhüt ne kadar veriyorsan yarı süresi kadar hediye edebiliyorlarmış vs. vs. İptal hattına aktarın beni dedim.
    Üyelik iptal servisinde görüştüğüm arkadaş hem Mega paketi 12 aya uzattı, hem de Belgeselsever ve Eğlencesever paketlerini hediye etti taahhüt sonuna kadar.
    14 TL'ye bir yıl daha devam
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    kolay gelsin.Bu aldığınız fiyat modüllü üyelik içinmi.?
  • ben almadım o fiyatı, benim cevap yazdığım kişiyi etiketleyin.

• Evet, modüllü

• Bende dün aradım ve iptal edin dedim. Bazı belgelerle bir dsmart bayisine gidin yada fax çekin dedi. Gidip evrakları teslim edicem bayiye ve iptal başvurusu yapıcam. Önce aynı tarife ile 17 tl ile devam et dedi. Dedim hangi kanallar açık? Normal yerel kanallar deyince vazgeçtim. Full paketten boş pakete devam et diyor aptal bana. Gerekirse komple iptal edip normal receiver ile devam ederim. Niye 17 tl vereyim sıradan aboneliğe?

• Az önce ani bir karar vererek digiturk aldım ve şu an kurulum yapılıyor. Aylık 79 tl'ye tüm spor kanalları ve bir film ve belgesel kanalı açık olarak aldım. Dsmart'da turşusunu kursun artık receiver inin.

• 3 yıllık aboneyim. İptal faksı gönderdim. Aradılar 17 TL aile paketi 2 yıl taahhüt, 1yıl maxi kanalları hediye dediler kabul etmedim.

Bu gece tekrar aradılar. Tüm kanallar açık + go dahil 1 yıl taahhüt 15-TL..

Benim için yeterli...

• 9 yıllık D-Smart uyesiyim. Kabul ettiğim son teklif, tüm kanallar açık, 24 mgbit hız ve 200gb akn 60TL den yeniledim.

• Bir haftalık üyeyim, iptal etmek istedim ama film dizi paketine geçirdiler taahhütümü 12 aya indirdiler, belgesel ve eğlence sever paketiyle çocuk paketini de 12 ay hediye ettiler, ayrıca kolay kayıt ek paketini de hediye etti 12 ay boyunca ve 3 ay da spor kanallarını hediye etti. Aylık ücret de 20₺ olunca iptal ettirmekten vazgeçtim.

• Şu iki günlük sürenin sonunda anladım ki dsmart sinema kanalları çöpmüş.

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.