Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (294. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.912
Cevap
102
Favori
510.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19 TL 2 yil Mega Paket onayladim bende hic ugrasmadim acikcasi aile spor 19 bekliyordum mega paket verince hemen kabul ettim.

#4 yildir kapaliydi kanallar#

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

19 TL 2 yil Mega Paket onayladim bende hic ugrasmadim acikcasi aile spor 19 bekliyordum mega paket verince hemen kabul ettim.

Ben aylık 10tl veriyorum full açık bir başkası 7tl full açık izliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

19 TL 2 yil Mega Paket onayladim bende hic ugrasmadim acikcasi aile spor 19 bekliyordum mega paket verince hemen kabul ettim.

Ben aylık 10tl veriyorum full açık bir başkası 7tl full açık izliyor.

Eskiden ugrasiyordum vermiyorlardi hocam 1+1 yapiyorlardi ozellikle sordum 2 yil tum kanallar acik mi acik dedi bakalim gorucez benim icin fox sport smart spor s sport ve eurosportlar yeterli :D

• Dsmart iptal faxını çektim 16 tl den kullanıyordum. Dedim tivibu alıyorum 9 tl den diye. İnmediler ısrarla.
    En son iptal biriminden aradılar tivibu 9 tl dedim o zaman 10 tl ye yapalım size dediler. 2 yıl taahüt verdim. Israrla kapanmıycağını belirttirdim. Konuşmayı kayıtta ettirerek aldık.
  • Bugün D Smart Komedi Hizmetleri aradı ve 17 TL’ye izlediğim full paketi 2 yıl tashhüt verirsem fiyat artışı olmadan 23 TL’den izleyebileceğimi söyledi. 17 Aralık’ta taahhütüm bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: citykhan

Dsmart iptal faxını çektim 16 tl den kullanıyordum. Dedim tivibu alıyorum 9 tl den diye. İnmediler ısrarla.
    En son iptal biriminden aradılar tivibu 9 tl dedim o zaman 10 tl ye yapalım size dediler. 2 yıl taahüt verdim. Israrla kapanmıycağını belirttirdim. Konuşmayı kayıtta ettirerek aldık.

Benim taahhüt bitince sana bir aratayım üstad :D
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Üyeliğimin son günü bugündü aradım iptal ettirmek istediğimi söyledim. Biraz muhabbet ettik:)

Son olarak 15 tl hoşgeldin paketi + 12 ay mega paket ve belgesel kanalları hediye ve go dahil anlaştık.

Aklıma takılan paketi değiştirmesi oldu. Varmıdır bir sıkıntı :)

• aydnksvl kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Sisteme küt diye mega giremiyolar fazla ucuza kaçıyo. Giriş artı diğerlerinide hediye ediyo

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Taktik güzelmiş şimdiye kadar hiç denememistim :)

• Kurulum oldu bugun hic go'yu sormamistim verecekmisiniz diye unutmustum baktim mega yaziyor paket adi olarak.Adama sordum dsmart go var mi diye dedi yoktur megalara ama var dedim siteden bakarsin dedi.

Simdi Go'yu kurdum uyeligimi girdim sorunsuz izleniyor.

#Kayit yokmus acikcasi hicbir zaman kullanmayacagim birsey ilgilendirmiyor beni cok fazla

#Kadin A dan Z ye tum kanallar acik dedi yanliz ek kanallar acik degil onu bi arayip sorucam acin yoksa iade ederim taktigini kullanicam aslında çok ilgilendirmiyor ama bbc earth olsa iyi olur

Belki cok uyguna kullanan vardir ama inanin 19'a hicbir zaman dusmemislerdi helede mega+go'yu 10 yillik uyeyim,3.5 yildir kapaliydi kanallar uydu'yuda dsmart verdi.

Uyduda Vestel'mis hic begenmedim birde discovery de falan donma var arada mh arayip soracagim yarin

Birde GO'da bbc earth mesela ek paket oldugu icin go'da acilmiyor dimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 9 Eylül 2017; 21:8:26 >
  • Arkadaşlar bende HD sinema+dizi paketi var (hediye olarak diğer tüm kanallarda açık )

+ internet aylık 60 lira veriyorum.

63 lira yapacağız dediler kabul etmedim , şimdi 66 lira diye arıyorlar.

Uzun uzun pazarlıklar yaptım hala kabul etmiş değiller.

63 lira lık teklifin bayi tarafından yapıldığını kendilerinin yapamayacağını söylüyorlar.

Bayi dsmartın kendisinden daha ucuza veriyor.

19'da üyeliğim bitiyor bakalım teklifimi kabul edeceklermi
  • Üyeliğini bitince hemen faxı çek onlar arasın. düşerler sen onlara şurda şöyle bir teklif geldi deyip bir teklif söyleyebilirsin. Superde 49 veya turknette şu kadar diye.Üyeliğin bitmeden o teklifi yapmazlar yapacakların en iyi teklif eski fiyattır.
  • Arkadaşlar ayın 28inde taahhüt bitiyor, Dsmart'ı aradım kapatmak için ceza ödersin diyor. Şimdi ceza veya taahhütsüz fatura ödemem için ne yapmam gerekiyor. Teklif olarak bir yıl taahhüt verirsem modül kirası, mega paket altı ayda belgesel sever paketine 15tl istediler. Sizce fiyat nasıl başka platform mu bakmalıyım. Sadece belgesel ve sinema için kullanıyorum

• halil_tuyun48 kullanıcısına yanıt
    kapatmak istiyosan bi kaç gün kala iptal faxı çekersin. Onlar kelime oyunu yapmış taahhütün bitmedi ceza yersin diye korkutmuşlar. Fiyat normal 10-15 lira arası.

• yalin dsl 8mbit 50 gb akn

Aile paketi

6 ay tüm kanallar hediye

12 ay taahhut

59 tl teklif ediyorlar.

Tabiki kabul etmiyorum.

Tüm kanallar açık olan 12 ay taahhütlü teklif bekliyorum. Gelmezse 5 yıllık macera sona erecek.

• Arkadaşlar 19.10 da doluyor abonelik ama ilginç arayan yok 6-7 yıllık üyeyim modüllü. 2 ay kadar önce aradılar yüksek fiyat söylediler reddettim uzun yıllardır digitürk üyesiyim orada 1 ay kadar varken faks çekip pazarlıklara başlıyorum ama d smart ta şimdiye kadar hep aradılar anlaşmıştık acaba faks çekmeye gerek var mı? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eleysen

Arkadaşlar 19.10 da doluyor abonelik ama ilginç arayan yok 6-7 yıllık üyeyim modüllü. 2 ay kadar önce aradılar yüksek fiyat söylediler reddettim uzun yıllardır digitürk üyesiyim orada 1 ay kadar varken faks çekip pazarlıklara başlıyorum ama d smart ta şimdiye kadar hep aradılar anlaşmıştık acaba faks çekmeye gerek var mı? Teşekkürler

Dsmartı arayın son biterken. Yüksek fiyat vereceklerdir. O zaman iptal etmek istiyorum deyin. İptal birimine bağlarlar. Neden diye sorunca fiyat yüksek deyin. İyi fiyat verirler devam edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eleysen

Arkadaşlar 19.10 da doluyor abonelik ama ilginç arayan yok 6-7 yıllık üyeyim modüllü. 2 ay kadar önce aradılar yüksek fiyat söylediler reddettim uzun yıllardır digitürk üyesiyim orada 1 ay kadar varken faks çekip pazarlıklara başlıyorum ama d smart ta şimdiye kadar hep aradılar anlaşmıştık acaba faks çekmeye gerek var mı? Teşekkürler

fax çekin,2 güne ararlar,10 tl veya 7 tl,daha fazla vermeyin(modüllü üye)
  • dsmart kutulu mega paket(film+dizi+spor) 6 yıllık üyesiyim aylık 24 tl ödüyordum. iptal ettircem diyince
    15 tl * 12ay anlaştım. aslında yılda 180tl az değil ama 3 büyükler hazırlık maçları bide 3 büyükler avrupa ön eleme maçları filan oluyo onun hatırına kabul ettim...
  • eleysen E kullanıcısına yanıt
    numaran güncelmi dsmartta aramamalarına imkan yok
    ben 266 lı olanı engellemiştim başka numaralardan arıyorlardı
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.