Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (276. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

1 yıl taahhüt ile 10 TL den ful paket kullanacağım. Az önce aradılar. Normalde paket giriş paketi gibi görünecek ama ful paket hediye ettiler 1 yıl. Cihaz kendime ait
    edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oppia -- 30 Haziran 2017; 23:35:47 >
  • Direk mega paketi 10 TL ye vermiyorlar AİLE paketin e 6ay yada 12 ay mega paketi hediye ediyorlar 10TL ye....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oppia O kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum benim cihaz kendime ait o yüzden zaten devamlı arıyorlardı

• ekrem.kolu kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yaptılar

• Euro sport 2 çekmiyor. Başına gelen var mı. Diğer hepsi çekiyor

• Ben bugun 35 TL'den dizi ve belgesel paketine abonelik basvurusu yaptim ancak sanirsam hata etmisim burayi okuyunca onu goruyorum.

• bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    Yeni aboneliklerde pek indirim olmuyor.İndirim alan arkadaşlar var sanırım ama ilk abonelikte zor. Kardeşim D-Smart kullanıyor abonelik benim üstüme ve 5.seneye başladık. Mega Paketi 17 TL den kullanıyorlar. Yine de şansınızı deneyin derim. 0850 266 0 266 yı bir arayın ve direkt İptal bölümüne bağlanın, dün abone olduğunuzu ve forumlar da normal fiyatın altında kullanan aboneler olduğunu bu yüzden de cayma hakkını kullanıp iptal etmek istediğinizi söyleyin.

Belki bir güzellik yapılır bilemiyorum denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

Yeni aboneliklerde pek indirim olmuyor.İndirim alan arkadaşlar var sanırım ama ilk abonelikte zor. Kardeşim D-Smart kullanıyor abonelik benim üstüme ve 5.seneye başladık. Mega Paketi 17 TL den kullanıyorlar. Yine de şansınızı deneyin derim. 0850 266 0 266 yı bir arayın ve direkt İptal bölümüne bağlanın, dün abone olduğunuzu ve forumlar da normal fiyatın altında kullanan aboneler olduğunu bu yüzden de cayma hakkını kullanıp iptal etmek istediğinizi söyleyin.

Verdikleri cihaz hiç hoşuma gitmedi çok yavaş bir şekilde kanal listesinde hareket edebiliyorum art arda tıklamaları algılamıyor sanki bir galaxy ace kullanıyormuşum hissi veriyor cihaz bu yüzden cidden iptal başvurusunda bulunacağım zaten.

Bu arada zaten 3 ay hiçbir bedel ödemeden cayma hakkı verdiler kampanyaları varmış. Ay sonuna kadar fikrim değişmezse iptal edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bob_marley_232

quote:

Orijinalden alıntı: Savisvasa

Verdikleri cihaz hiç hoşuma gitmedi çok yavaş bir şekilde kanal listesinde hareket edebiliyorum art arda tıklamaları algılamıyor sanki bir galaxy ace kullanıyormuşum hissi veriyor cihaz bu yüzden cidden iptal başvurusunda bulunacağım zaten.

Bu arada zaten 3 ay hiçbir bedel ödemeden cayma hakkı verdiler kampanyaları varmış. Ay sonuna kadar fikrim değişmezse iptal edeceğim.

Kardeşimin kullandığı cihaz Humax marka.Kanal geçişleri nasıl tam olarak bilemiyorum daha doğrusu pek dikkat etmedim.
    Kendim kullansam ayrıntılı olarak bakardım. Cihazı değiştirmezler mi acaba? Böyle bir istek yapabilirsiniz belki.

Tabii yine de son karar sizin. Keyfiniz nasıl isterse öyle yapın derim,bazen bu işler de sıkıntı verebiliyor gerçekten de...
  • 75 gb 16 mb aile paketi bütün kanallar hediye 64 tl 1 yıl taahhüt yaptık

• Öncelikle merhaba,

Tivibu almayı düşünüyordum sırf Viasat History kanalı için D-Smart almayı düşünüyorum. Yeni abone olacağım için Mega Paket + Belgesel 50 TL'yi bulacak. Abim 5 yıllık D-Smart abonesi. Acaba o ikinci bir abonelik alsa ve bunu ben kullansam uygun fiyata gelir mi ? Bilgisi olan var mı ?

Şimdiden ok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alimyesil

Öncelikle merhaba,

Tivibu almayı düşünüyordum sırf Viasat History kanalı için D-Smart almayı düşünüyorum. Yeni abone olacağım için Mega Paket + Belgesel 50 TL'yi bulacak. Abim 5 yıllık D-Smart abonesi. Acaba o ikinci bir abonelik alsa ve bunu ben kullansam uygun fiyata gelir mi ? Bilgisi olan var mı ?

Şimdiden ok teşekkürler.

Abiniz yan öde üyeliği alsın kendi paket fiyatıyla aynı fiyata alınabiliyor. Siz kendi evinizde kullanırsınız.
  • iptal faxı göndrdim buğün 5. gün kimse aramadı. buğün aradım cihazı nereye nasıl bırakıcam diye yine daha önce verdikleri teklifleri vermeye çalıştılar. Film dizi paketini 20 tl ye verirseniz kalırım dedim. Onlar aile paketi ni 20 tl ye verelim 6 ay da hepsini açalım dediler. Madem 6 ay açıyosunuz 12 ay açın yada 20 tl ye film dizi paketini verin dedim yok dediler bende kapattım. Turkcell tv + bağlatıcam 14 liraya film dizi paketine eşdeğer

Burda mega paketi 17 ye alıyoruz diyenler bu konu hakkında ne düşünüyorlar ?
  • Aboneliğimin 6. yılı doluyor Temmuz'da. Sinema+dizi+spor+belgesel 19 TL'ye kullanıyorum. 75 TL olan paketi 25 TL'ye kullanmaya devam edebileceğimi söylediler,istemedim. Niyetim aynı fiyatla aboneliğime eğlence paketini de eklemek,bakalım.

• slevin35 S kullanıcısına yanıt
    Bekle biraz daha. taahhüt bitimine yakın arayıp kapatın dersin istediğin fiyatı verirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu uydu alıcısına geçtim ben.. Dsmart arıyor duruyor ama açmıyorum bile engelledim gitti. Uzatmıycam 5 lira bile olsa.. Dsmart internet aboneliğimi de sonlandırdım. Ne halleri varsa görsünler..
  • megaya 36 lira dediler 12 aylık. reddetim tabi.

• merhaba arkadaşlar.
    1 yıl önce mega paketi + tüm kanallar dahil 10tl'ye almıştım.
    1 yılın dolmasına az kaldı mega paket + tüm kanallar için şimdi 20tl fiyat çekiyorlar.
    2 yıl Üst üste bütün kanalları 10 tl den alan var mı?
    Ben yine de 10 lirayı kabul ettireceğim bunlara orası ayrı.
  • Beyler modül kendime ait üyeliğim var. 17 dediler hep. Sonra Süphan bey var iptal biriminde dedi 10 a verelim madem mega 12 ay Yen'i belgeseller 6 ay olacak şeklinde. Sonra dedi sistem onay vermiyor. Defalarca geri aradim 17 diyorlar. Bende 17 ye almak istemiyorum. Çünkü zaten bi tane daha plus üyeliğim var mega 25 tl ödüyorum ona da. Tek üyeliğim olsa 17 tamam dicem ama 2 üyeliğim olduğu icin modüle 13 sen fazla ödemek istemiyorum. Modüle daha önce 16 mb 75 gb kotalı full mega belgeseller dahil 63 tl verdiler +1 ay fatura hediyesiyle. Bilginiz olsun. Modül icin bekleyeceğim acelesi yok zaten. Direnin düşeceklerdir. 1-2 ay öncesine kadar 10 tl sen alanlar var. Taktikleri de paylaşırsınız ;) kolay gelsin

• GT 6 kullanıcısına yanıt
    Valla merakla bekliyoruz.
    Bendeki hikaye şöyle; taahhüt süresi gelince verilen fiyatlarda 17tl nin altına düşen olmadı.İptal işlemini gerçekleştirdim ardından 2850 'ye mesaj attım dönüş yaptılar bu seferde 20tl dediler.Modülü uykuya aldım :)
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.