Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (272. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.918
Cevap
102
Favori
510.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az önce btk başvurum sebebiyle aradılar, 22 TL ye mega paket önerdiler, ancak kabul etmedim daha önce söyleseydiniz devam ederdim diye söyledim ve kapattırdım. Cihazı en yakın dsmart a 7 gün içinde teslim etmem gerekiyormuş.
  • Beyler 4 yillik D-Smart abonesiyim. Bu ay taahhutum bitiyor. Arayip 34 liraya Sinema-Dizi paketi teklif ettiler. Baska bir platform'a gecmeli miyim yoksa daha iyi bir teklif gelmesi icin beklemeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Cihaz bana ait 2008 üyesiyim. Cihaz sanırım hd 2010 goldmaster model bir cihaz. O yıllarda 2 yıl taahhütle cihazın mülkiyeti kullanıcıya geçiyordu. Cihazın kullanıcıya ait olması çok önemli değil bence. Üyelik yoksa cihaz ne işe yarar bilmiyorum. 15 TL den yeniledim. O an aklıma gelmedi 24 aylık taahhüt verseydim keşke. 24 ay kafa rahat olurdu.

üç dört gündür D smart arıyordu beni paket yenileyelim diye. Ben ısrarla 7 martta paketimi yeniledim 15 TL den diyordum. O görüşmeyi buldular müşteri hizmetleri yanlış fiyat vermiş onaylanmamış.
    Neyse online işlemlerden baktım paket yenilenmemiş. 17 TL den yenileyebilirim ancak dedi. İnanın tekrar iptal faksı falan uğraşmak istemedim. Kabul Ettim. 12 Ay full her kanal hediye kapalı kanal yok 17 TL den taahhüt vermiş olduk. online işlemlerden kontrol ettim işlem yapılmış. Ekran fotosu da aldım. Neyse bu sefer böyle oldu.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oppia -- 6 Nisan 2017; 23:1:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olethros

Beyler 4 yillik D-Smart abonesiyim. Bu ay taahhutum bitiyor. Arayip 34 liraya Sinema-Dizi paketi teklif ettiler. Baska bir platform'a gecmeli miyim yoksa daha iyi bir teklif gelmesi icin beklemeli miyim?
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aalpan -- 16 Mart 2017; 21:9:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Cihaz bana ait 2008 üyesiyim. Cihaz sanırım hd 2010 goldmaster model bir cihaz. O yıllarda 2 yıl taahhütle cihazın mülkiyeti kullanıcıya geçiyordu. Cihazın kullanıcıya ait olması çok önemli değil bence. Üyelik yoksa cihaz ne işe yarar bilmiyorum. 15 TL den yeniledim. O an aklıma gelmedi 24 aylık taahhüt verseydim keşke. 24 ay kafa rahat olurdu.

cihaz sana ait olsa ne olacak bir işe yaramıyor çöp platform oldugu için :) aynen katılıyorıum
  • Arkadaşlar ben de 66 tl ödüyorum sinema+dizi ve 16mb 50gb internet dahil 3 ay sonra bitiyor, sözleşme şimdiden arayıp arayıp duruyorlar. Tv hizmetinden memnunum ama internet hizmetinden hiç memnun değilim. Diğer firmalara baktım pek aradığımı bulamadım şimdi de d-smart online girdim bana sunulan teklif sinema+dizi+spor(HD) 73 tl Mega paket için de 83 tl yazmışlar henüz müşteri hizmetleri ile konuşmadım. 66 tl den verirlerse yada daha aşağı bir fiyattan düşünebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

Arkadaşlar ben de 66 tl ödüyorum sinema+dizi ve 16mb 50gb internet dahil 3 ay sonra bitiyor, sözleşme şimdiden arayıp arayıp duruyorlar. Tv hizmetinden memnunum ama internet hizmetinden hiç memnun değilim. Diğer firmalara baktım pek aradığımı bulamadım şimdi de d-smart online girdim bana sunulan teklif sinema+dizi+spor(HD) 73 tl Mega paket için de 83 tl yazmışlar henüz müşteri hizmetleri ile konuşmadım. 66 tl den verirlerse yada daha aşağı bir fiyattan düşünebilirim.

Bu işin çözümü "bu fiyatlar yüksek" bahanesiyle iptal dilekçesi göndermekte. Ben de planı yaptım, mega paketi 20 liraya isteyeceğim (bana tekilfleri 36 lira). İptal dilekçesini de buna göre dolduracağım, mega paketi hediye olarak da kabul etmeyeceğim. Siz de, sona doğru bu sayfada fiyat araştırması yaparsınız, ardından iptal dilekçesi ile arzu ettiğiniz rakama yaklaşır ya da o rakama üyeliğe devam edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olethros

Beyler 4 yillik D-Smart abonesiyim. Bu ay taahhutum bitiyor. Arayip 34 liraya Sinema-Dizi paketi teklif ettiler. Baska bir platform'a gecmeli miyim yoksa daha iyi bir teklif gelmesi icin beklemeli miyim?

Zaten 35 TL fiyatı var size 34 TL fiyat vermeleri saçma olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Yıllık peşin ödemeli modül kullanıcısıyım. Üyeliğim bitmeden 2 hafta kadar önce Normal fiyattan uzatma teklifi yaptılar, ben de uzatmayın o halde dedim. 1 hafta kadar üyeliğim kapalı kaldı, sonra tekrar aradılar, 19,5 TL'ye sinema-dizi teklif ettiler, tamam dedim, fakat ödeme sırasında sıkıntı oldu 4-5 gün sonra tekrar aradılar, isterseniz Mega paket verelim 22 TL'ye dediler ve satın aldım. Peşin ödemeli kullanıcı olduğum için 12 aylık ücreti peşin ödedim ama 6 taksit yaptıyorlarmış. Bu kampayayı yeni abonelere yapmadıklarını sadece eski abonelere yaptıklarını söylediler.
  • sinema+dizi 16 mb'a kadar internet 75 gb kota + dsmartgo 70 tl ye anlaştım

edit:mesjı yazdıktan sonra online işlemlerden baktım +5 TL ye mega paketi alabiliyorum , fırsat gayet iyi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 17 Mart 2017; 13:14:33 >
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Bana pek uygun gelmedi açıkçası mega paket+ 10 mb 50 GB kotalı limitsiz internet 76 TL size artı olarak mega paket verselerdi o zaman güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 17 Mart 2017; 16:10:29 >
  • 2011 den beri d smart kullanicisiyim. 15 tl butun kanallar acik izliyordum. Taahhüdüm bitti. Sirası ile 20, 18, 17 teklif ettiler. Kabul etmedim.

Ayrıca iptal icin faks ile uğrasmadim.

Btk dan şikayet yazıyorsunuz. Taahhüd vermek ici telefonda sözlü olarak kabul ediyorsunuz, Iptal icin neden faks isteniyor diye. O zaman faksa gerek kalmadan iptal ediyorlar.

• Arkadaşlar bu ayın sonunda taahüüdüm bitiyor mega paket kullanıcısıyım ve 54₺ ödüyorum ne gibi bir yol izlememi önerirsiniz? Geçen hafta aradılar yıne 54₺ teklif ettiler kabul etmedim.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    sadece tv mi. internetsiz. çok uçuk fiyat. kapatın istemiyorum deyin 20 ye falan düşerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Sadece tv hocam. Birde üyeliğimi şimdi iptal ettirebilir miyim yoksa taahhüt bitince mi iptal ediyorlar?

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    taahhütün bitmesine 10 15 gün kala ara iptal edin aylık ödemesi çok fazla zaten izlemiyorum diye blöf yapın. Hemen düşerler fiyatı devam edersiniz. Taahhüt bitince kendisi iptal olmaz devam eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Eyv sağ ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsabih

2011 den beri d smart kullanicisiyim. 15 tl butun kanallar acik izliyordum. Taahhüdüm bitti. Sirası ile 20, 18, 17 teklif ettiler. Kabul etmedim.

Ayrıca iptal icin faks ile uğrasmadim.

Btk dan şikayet yazıyorsunuz. Taahhüd vermek ici telefonda sözlü olarak kabul ediyorsunuz, Iptal icin neden faks isteniyor diye. O zaman faksa gerek kalmadan iptal ediyorlar.

Modül yada cihaz sizemi ait acaba.

• Mega paket ve internet için nasıl bir teklif makul sayılabilir.

Şuan 68 tl ödeyerek yalın 50 GB AKK 8 mbps internet​ + Dizi-Sinema ve Belgesel kanalları açık kullanıyorum.

Mayıs ayında taahhütüm bitiyor. Aradılar 67 tl teklif ettiler kabul etmedim.

Mega paket + 100 GB AKK 16 mbps şeklinde bir abonelik düşünüyordum ama en makul teklif ne olur onu bilemiyorum.

Aslında standart kanallar dışında diğer kanalları pek izlemiyorum ama yine de makul fiyat olursa alayım diye düşündüm.

Sizin tavsiyeniz nedir? Yoksa komple iptal edip, gidip sadece yalın internetli bir abonelik mı açsam. TTNet de en uygun yalın internet alsam daha mantıklı olur mu? Televizyon da zaten normal uydu kanalları dışında pek bir şey izlemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.