Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
102
Favori
511.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım tivibu şuan ilk kullanıcılar için en uygun fiyatı veren firma, dsmart ilk kullanıcılara fiyatları yüksek veriyor sonra pazarlık usulü kime ne tutturursa.
  • daralonline D kullanıcısına yanıt
    Tivibu cidden cqzip geliyor. Bir de telefon ve internet dahil 50 tl ucret talep ediyor. Bir de tivibu alinca 80 tl oluyor. Dsmart ve ev telefonu 90 tl civarinda oduyorum.
    Bakalim artik digiturk veya tivibu alabilirim dsmart iyi bir fiyat teklif etmezse. Ayin 20 si gibi iptalfirisiminde bulunurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartal42296 K kullanıcısına yanıt
    Beklemeden hemen arayıp iptal işlemlerini başlatmanızı tavsiye ediyorum. Sizi başka bir birime bağlayığ teklifte bulunurlar eğer kabul etmesseniz iki gün içite arayıp son tekliflerini yaparlar. Sizde böylelikle son kararınızı verirsiniz. Son güne bırakmamanız araştırmanız açısından size vakit kazandırır.
  • daralonline D kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim yardiminiz icin. En kisa zamanda iptal icin basvuracagim.

• Arkadaşlar son 2 haftadır sizleri takip ediyorum. Malum DSMART a 3 gün önce İptal faxı çektim. Bugün taahhüdüm doluyordu.. gerekçe belirtmedim...Sinema+Dizi+Belgesel+Spor Kanalları Aylık 17 TL ödüyordum, aradılar 22 TL teklif ettiler, ret tabiki, bugün iptal bölümü aradı Mega Paket Yetişkin hariç 15 TL yine kabul etmedim ve 2 ay dondurdum. Ama kararsız kaldım arkadaşlar.... İyi hoş da ne izleyeceğiz bundan sonra? Acaba TurksellTV mi alsam? zaten Süperonline internet kullanıyorum aylık 49 TL,,, (25Mbs-75 GB AKK) onları aradım + Turksel TV = 69 TL dediler... Ortada kaldık mı? Turkselltv nasıl bilmiyorum... Tanıdıkdan HD uydu cihazı aldım ama doğru dürüst bir şey yok... İyi mi ettik bilmiyorum... Çok kararsız kaldım.....

Kabul etmeyince Aboneliği 2 ay dondurmak için çok ısrar ettiler, tabiki biraz düşüneyim diye kabul ettim... Ama yayın kesilir mi onu sormayı unuttum... Gelde işin içinden çık bakalım... Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum...
  • dsmart modül sahibiyim.üyeliğim ocak ayında bitti ve bittiği gün kanallar kapandı.yeniden üyelik için bitmeden teklif etmişlerdi ama kabul etmemiştim.3 gün önce farkettimki tüm kanallar açık ve halada açık izleyebiliyorum bunun nedeni ne olabilir ki.
  • adler23 A kullanıcısına yanıt
    Mega paket için +18 4 kanal hariç genelde 12-15-20 tl'ye kullanıyor sanırım, kime ne kadara kabül ettirebilirlerse artık. Ama 15 tl iyi fiyat düşecekleri en fazla 12 tl'dir. Benim takip ettiğim kadarıyla şimdiye kadar en düşük kullanan çok az sayıda eski üye 12 tl ye kullanıyor bu paketi gerisi 15 -17-20 tl civarında. Tivibu kampanyaları var onlara göz atabilirsiniz. Haziran sonuna kadar uefa ve şampiyonlar ligi maçları hediye diye reklamları var sürekli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: daralonline

Mega paket için +18 4 kanal hariç genelde 12-15-20 tl'ye kullanıyor sanırım, kime ne kadara kabül ettirebilirlerse artık. Ama 15 tl iyi fiyat düşecekleri en fazla 12 tl'dir. Benim takip ettiğim kadarıyla şimdiye kadar en düşük kullanan çok az sayıda eski üye 12 tl ye kullanıyor bu paketi gerisi 15 -17-20 tl civarında. Tivibu kampanyaları var onlara göz atabilirsiniz. Haziran sonuna kadar uefa ve şampiyonlar ligi maçları hediye diye reklamları var sürekli..

TürkselTV için düşünceleriniz nedir? 25 Mbs yeterli mi? Yayın kalitesi nasıl acaba? şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar dün all star muhabbetine bakim dedim nba tv felan acıktı sozlesmem kapsamadigi halde..hatta tum spor kanalları acılmıs sizde de durum aynı mı yoksa yanlışlıkla bana güzellik mi yaptı acaba dsmart.. :) insallah uyanmazlar

• srdrpeker kullanıcısına yanıt
    13 14 şubat hediyesidir

• Beyler
    iptal talebi vermiştim. internet ve tv yayınları kesilmişti
    bütün kanallar açık+blu+3 ay belgesel hediyesi+16 mibt 75 akk 64 tl tekrardan anlaştık marttada fatura çıkmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

Arkadaşlar dün all star muhabbetine bakim dedim nba tv felan acıktı sozlesmem kapsamadigi halde..hatta tum spor kanalları acılmıs sizde de durum aynı mı yoksa yanlışlıkla bana güzellik mi yaptı acaba dsmart.. :) insallah uyanmazlar

Uyanmışlar :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_114421400/tm.htm
  • Sözleşmem bitiyor benimde bugun tekrar aradım iptal edecem diye, elemanın birine bağladılar beni,bildiğiniz teraneleri sayıp durdu, en son mega paket+blu+belgesel(6ay hediye) 23 lira,6 aydan sonra belgeseller için 5 lira fazla teklif ettiler, yok dedim en fazla 20 tl veririm oda 1 yıl boyunca hepsi deyince hiç naz yapmadan iptal kaydınızı onaylıyorum dilekçenizi gönderin dedi :-) hay hay deyip kapadım, 20 bile fazla sanki,neyse yarın dilekçeyi gönderip iptal edecem,başka plartformlara bakacam artık

• Bugün bütün kanallar 4 ay boyunca hediye diye mesaj geldi

• iptal faksından sonra aradılar. tüm kanallar açık aylık 15 lira dediler. artık çok geç başka bir digital platformla anlaştım dedim. hatta dün gelip kurulum yaptılar. d-smart'ın aklı başına biraz geç geldi.
    ama şu bir gerçek ki d-smart'ın HD'si digitürkten kat kat kaliteli
  • Bende dün anlaştım 16 mbit 75 gb akk + yalın internet+ megapaket+ 6 ay 4 belgesel kanalı hediye ( ikinci 6 ay kapalı 4 belgesel kanalı ) 60 TL.
    Tam iptal edicektim yine ikna ettiler ilk başta bu teklifi yapsalardı benide uğraştırmıycaklardı kendileride uğraşmazlardı o kadar.
    Neyse sonuç olarak 12 ay daha dsmart'a 60*12: 720TL ödeiycem :)
    Bu seneyi böylece atlattık...
  • Şuanda kullanmakta olduğum paket 8mbit 50akk+yalın+mega hd.Ödediğim tutar 73,00 tl,
    Bana teklif edilen tutar 8mbit 50akk+yalın+sinema-dizi için 60tl.

Teklifi reddettim.Amacım tv aboneliğini sonlandırıp yalın internet üzerinden devam etmek.

Güncelleme ; 16mbit+yalın 45 lira teklif edildi ve kabul ettim.(12 ay taahhüt)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meaning Of Life -- 17 Şubat 2016; 22:06:03 >
  • Merhabalar.2 yıldır d smart sinema dizi aboneliğim var hd uydu alıcısıyla kullanmaktaydım ve 21 tl ödemekteydim..Sözleşme bitiminde gelen teklifte hd plus uydu alıcısı ve mega paketi istediğimde bana ilk yıl 21 olan üyeliğimi 17 ye çekip üzerine 7 tl mega pakete geçiş diyip 24 tl olduğunu ve 1 yıl taahhüt olacak dediğinde kabul ettim dilekçemi geri çektiğini onaylamamı söyledi müşteri temsilcisi.onaydladıktan sonra hala konuşurken arkadan gelen msjla üyeliğim bugün itibariyle yenilendi ve devamındaki sözleri duyuncada şok oldum.1 yıldan sonra 34 tl ye yükseleceğini 24 ay taahhüt olduğunu söyleyen satıcıya sorduğumda neden 1 yıldan 2 yıla çıktı? cvbı hd plus cihazı 24 ay olurmuş.E arkadaşım baştan niye söylemedin öncesinde 12 ay sonra devamında bi 12 ay daha 34 tl nedir allah aşkına.iptal talebimi geri çekmeyin bu şekilde kabul etmediğimi söylediğimde de tekrardan dilekçe göndermemi istedi.Sizce ne yapmalıyım hd cihazdan hd plusa geçip megaya nekadar teklif gelirse kabul etmeliyim.
  • Ben iptal ettim ve kurtuldum. Darısı sizin başınıza.
    Ona 5, sana 10, diğerine 20 gibi saçma bir faturalandırma görmedim.
  • Modullu uyeyim, aile paketi icin 24, mega icin 36 mi oyle bisi teklif ettiler..
    Daha once 13 tl ye mega hd paketti..
    Ayni teklif olursa degerlendirebilirim..

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.