Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
102
Favori
511.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler paylaşımlar için teşekkürlerde, bu 15 tl alanlar hep kutu abonelikmi ? genelde bu uygun fiyatı sadece modülü olanlara yapıyorlardı.
    Bende kutu aboneliği var. alabilirmiyiz bu fiyatlara ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 8 Şubat 2016; 7:30:37 >
  • racerant kullanıcısına yanıt
    Alırsın. Zaten ister modüllü üye ol istersen kutu üyesi ol 15 TL'den fazla para verilmez D-Smart'ın kanallarına. Zaten herkes belgesel için alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erc44

Alırsın. Zaten ister modüllü üye ol istersen kutu üyesi ol 15 TL'den fazla para verilmez D-Smart'ın kanallarına. Zaten herkes belgesel için alıyor

Valla iyi o zaman. Bende belgesel için alıyorum. Belgesel konusunda D-Smart üzerine yok
  • İlk defa üye olan varmı aramızda.sitedeki fahiş fiyatlara abone olan varsa çok yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • racerant kullanıcısına yanıt
    Birde ID Xtra olsaydı ömür boyu üyelik yapardım
  • 2008 yılından beri üyeyim sd cihazı 2010 da hd olarak değiştirdim cihazın mülkiyeti bende üçbeş tane eskiden kalan kanal varsa onların ücretsiz seyretme hakkıda var 2008-2016 toplam 8 senedir her ay para veriyorum dsmart a taahhütüm yarın bitiyor bir aydır ne zaman arasalar hep 31 tl herşey dahil bir kuruş aşağıya inmediler sabitlemişler benim rakamı digi-tivibu-filbox dahil tüm platformlara aboneyim elinizde bana sunacağınız pek bir extra birşey yok 15tl den bir kuruş fazla vermem diyorum nuh diyorlar peygamber demiyorlar iptal edin diyorum yinede fiyat inmiyorlar kendileri bilir

iptal için btk üzerindenmi yazıcağız ne yapayım
  • 1907İZMİR kullanıcısına yanıt
    Hocam iptal ettirerek sabredin.
    En fazla bir kaç ay sonra emin olun onlar sizin peşinizden koşacak.
  • Süresi dolacak modülü olan arkadaşın bedeli mukabili devir koşulu ile modülünü alırım dedim ama DSMART ile görüştüğümde devir kabul etmiyorlar...
    Bundan dolayı farklı sitelerde CI modül satanlara dikkat edin, sonra modül elinizde kalır....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delphin01 -- 9 Şubat 2016; 20:01:34 >
  • konifuji kullanıcısına yanıt
    Bende 8 Megabit 50 Akk + Sinema Dizi paketini 50 den izliyorum 1 senedir hocam. 1 ay kaldı bakalım ne önerecekler. Hızı yükseltip mega paket yaptırıp 55 vereyim diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

Beni dün aradılar mart ayında bitiyor diye.. Mega paket HD+25 mps fiber kullanıyorum kaç yıldır bu yıl 70₺ ödüyordum, dün bana 77₺ teklif ettiler kabul etmedim.. Daha uygun olması lazım dedim..

bugünden sonra sizi arayacağız dediler.. hala aramadılar.. 77₺ çok fiyat dedim..
  • profiteer kullanıcısına yanıt
    50 55 civarı teklif etmeleri lazım

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    O şekilde 58 lira gibi teklif edilenler olmuş. Açıkçası AKK'yi en azından 75'e çıkarmalarını istemediğim için biraz pişman oldum.

• Arkadaşlar merhaba
    4 Ocak 2016 tarihinde D-Smartla sözleşmemi 16 Mbit Yalın Adsl 75 AKK+ Erotik Kanallar hariç hepsi açık şeklinde 58 TL'ye 12 aylığına uzatmıştım. Ancak D-smart sözleşmeye uymadı ve farklı yalanlarla faturamı 79 TL olarak gönderdi. şikayet ettim şuan kayıt inceleniyor. böyle bir sorun yaşayan oldu mu?
  • serhat_silvan kullanıcısına yanıt
    Ocak şubat arası fatura olmasın o.kesim tarihinden sonra siz anlaşmışsınızdır.bence bi sonraki ay normal fiyattan gelmeye başlar.o gelen fatura taahhüt bittikten sonra kesilen normal fiyat olabilir

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    bende öyle söyledim, mırın kırın ettiler sonra arayacağız dediler. hala aramadılar.. ararlar ise o fiyatları verirlerse devam ederim. vermezler ise başka şeylere yöneliriz bizde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Ocak şubat arası fatura olmasın o.kesim tarihinden sonra siz anlaşmışsınızdır.bence bi sonraki ay normal fiyattan gelmeye başlar.o gelen fatura taahhüt bittikten sonra kesilen normal fiyat olabilir

Yok kardes musteri hizmetlerine sordum. Şubat ayi faturası
    ek olarak faturaya dsmart paket geçiş bedeli denen birsey de eklenmiş 9 tl

• Kardeşim kasım ayından bu yana benzer dertten sıkıntıdayım. daha hala çözemediler. faturam hala yüksek geliyor. ne olacak bilmiyorum. onlara yazdığım şikayet yazımı kopyalıyorum. artık saldım Allah belalarını versin. mahalleme uydunet geldi. gelecek kasımda kesinlikle ona geçeceğim.

22 ekim 2015 tarihinde taahhütümün bitmesi neticesinde eski fiyattan (55,75 tl) tekrar anlaşma sağladık telefondaki hanımla.(20 mb fiber+ mega dsmart) daha sonra kasım ayında gelen faturam 67,75 tutarında idi. bende 12 kasım 2015 saat 17:45 te sizi arayıp durumu belirtim faturamın neden yüksek geldiğinin incelenmesini istedim. bu esnada karşı taraftaki hanım bana siz 22 ekim tarihinde 55,75 tl den sözleşme yenilemişsiniz dedi. (yani kayıtlarda görünüyor) durumla alakalı olarak kayıt oluşturacağını söyledi. aradan 9 gün geçmesine rağmen kimse beni aramayınca, tabi bu esnada faturayı ödedim ben. 21 kasım 2015 te ben twitter üzerinden kayıt oluşturdum ve saat 20:24 te mesut bey beni aradı. durumu onada anlattım ama sizin fatura inceleme kaydınızın alınmadığını (12 kasımda olan) söyledi. ozamanda ben tekrar fatura incelem talebinde bulundum ve 12 kasımdaki konuşmanında dinlenmesini istedim. 23 kasım 2015 günü saat 10:24 ve 10:32 de iki konuşmam oldu. biri dilek hanım biride mesut bey ile. onlarada aynı durumu izah etmek durumunda kaldım tekrar!!! mesut bey bana bu durumu düzeltmek için önce bi iptal açıcam ben dedi ama siz bu durumu kale almayın dedi. sadece prosedur bu şekilde dedi. sizi arayacaklar dedi faturayı tekrar eski haline getirmek için. daha sonrasında dilek hanım aradı onada gene durumu anlattım. oda durumun inceleneceğini söyledi. bugünde yani 24 kasım 2015 tarihinde saat 14:29 da 0212 4780266 telefondan arandım. ismini hatırlamadığım bir hanım iptal talebiniz varmış dedi. hayır dedim öyle bişey yok. konu ne ozaman dedi. bende her arayana artık aynı durumu izah etmekten sıkıldığım için orada gözükmüyormu dedim. ve tartışmamız başladı. kendisi son derece ukala ve müşteriye karşı bilmiş tavırlar sergileyen, onları dinlemeden robot gibi satandart prosedür metnini okuyan, müşteriyi kazanmaya çalışmak yerine onu dahada tahrik eden bir çalışanınız. sonuç olarak öncelikle faturamın eski haline getirilmesini ve konuyla alakalı beni arayanların konudan haberdar olarak beni aramalarını (aynı şeyi tekrar anlatmak istemiyorum) istiyorum. ikincisi 12 kasım tarihinde kayıt neden kayıt oluşturmama rağmen oluşturulmamış gibi göründüğü bilgisini. üçüncüsü ve en önemlisi beni en son 24 kasım saat 14:29 da 0212 478 0266 numaradan arayan hanımefendinin bizzat kendisinin arayıp özür dilemesini istiyorum. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

Kardeşim kasım ayından bu yana benzer dertten sıkıntıdayım. daha hala çözemediler. faturam hala yüksek geliyor. ne olacak bilmiyorum. onlara yazdığım şikayet yazımı kopyalıyorum. artık saldım Allah belalarını versin. mahalleme uydunet geldi. gelecek kasımda kesinlikle ona geçeceğim.

Kardeş şikayetvar.coma yaz olmadı direk faturalarında ve sağlam bir dilekçeyle tüketici hakem heyetine uğraş hiç dert etme orada halledersin
  • Selamlar,

Faydası olur diye bendeki tecrübeyi paylaşıyorum.
    3 senelik DSmart üyesiydim. Geçen sene full paket Yalın 8 mbit sınırsız modem kullanımı dahil 58'e anlaşmıştık. İptal edeceğim diyerek.
    Sonra Formula 1 bizde diyerek yalan söylediklerinden ve çok kanal kaybettiklerinden güvenim sıfırlandı.
    2016 Ocak sonu iptal dilekçesini ilettim. Fax gelmedi dediler elimde 3 tane fax raporu var. Neyse bir şekilde gönderdim. Beni aramadan iptal edin dedim teklif bile almadım.
    Cihazı modemi verdim kurtuldum.

Ttnet'i de sevmem döndüm kürkçü dükkanına. Çünkü Tivibu ve TTnet 8mbit yalın her şey dahil 58 TL gibi kampanya var. Tivibu uyduyu bağlattım. Dsmart'tan kalite olarak hiç farkı yok. Kalite olarak aynı kalite yayınlar. Kanal sayısı çok daha fazla...
    Ttnet de bağlandı hız vs. farkı yok.

Sonuç artık Ttnet ve Tivibu'luyum
  • Arkadaslar 28 subat da bitecek olan aboneligim icin mega paket + belgesel 28 tl istediler, cok dedim tekrar arayacaklarini ilettiler. Sizce nasil bir yol izlemeleyim ?

Yakin tarihte mega paket i 28 tl altinda alan var mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.