Şimdi Ara

D-Smart Üyeliğiniz Sonunda Size Yapılan Teklifler (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.917
Cevap
102
Favori
511.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Orijinalden alıntı: devito

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tunco34

Arkadaşlar iyi pazarlık edin... Ve çok umursamayın... 14,80 12 ay tahütlü kabul ettim... HD Full paket...

Fatura görüntünüzü buraya koyarmısınız ? yada burda paylaşmak istemezseniz bana PM atarmısınız. Bugün HD cihazı teslim ederkan bayi neden teslim ettiğimi sordu fiyatların standart olmadığını herkeze farklı fiyat uyguladığını milletin 20 TL.ye seyrettiğ paket için benden 30 TL istendiğini söyleyince bayi, 20 TL.ye seyreden abonenin faturasını getir 1 sene bedava verecem dedi.

Sizin için mahsuru yoksa buraya faturanızı koyun yada bana PM atın yada PMden üye numaranızı paylaşın sayenizde 1 yıl HD paket kazanayım.

dostum bence sana iyi fiyat vermişlerdi. 24 liraya. maxi hd. Sen kutuya kira bedeli bile ödemedin. 29 liraya full hd sıfır abonelik bence muazzam. Sen hata ettin biraz.

Bende sana katılıyor dostum arkadasa gercekten çok iyi fiyat vermişler. Bende su an teknosa kampanyasından faydalaniyom keske banada aynı fiyatı verseler. Düşünmeden kabul ederim full paketi

Bende teknosa kampanyasından yararlandım, deneme süresi sonunda devam etmek istemiyorum diyince iptal birimi sizi arıyacak. Almamakta karalı olduğunuzu görürlerse, sizede aynı teklifi yaparalar.

Kendileri arayinva direkt teklifi yapıyorlar mı? Yoksa almanakta diretince mı o fiyatı verdiler sana dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kendileri arayinva direkt teklifi yapıyorlar mı? Yoksa almanakta diretince mı o fiyatı verdiler sana dostum.

Sen iki ayın sonunda arayıpta iptal etmek istemezsen, güncel fiyattan sana 2 yıllık abonelik yaparlar, devam edecek olsan bile kapatma blofunu kullan o zaman indirimli fiyatları teklif ediyorlar. Seni aramalarını beklersen ay başında posta kutunda faturanı görürsün...
  • quote:

quote:

Sen iki ayın sonunda arayıpta iptal etmek istemezsen, güncel fiyattan sana 2 yıllık abonelik yaparlar, devam edecek olsan bile kapatma blofunu kullan o zaman indirimli fiyatları teklif ediyorlar. Seni aramalarını beklersen ay başında posta kutunda faturanı görürsün...

TEŞEKKUR EDERIM CEVAP İÇİN
  • quote:

quote:

quote:

TEŞEKKUR EDERIM CEVAP İÇİN

Estağfurullah...
  • Bana verilen fiyatlar

Full = 24,90
    Full +18 = 29,90

Genal fiyatlar heralde, Teknosa deneme kampanyasındaki diğer kullanıcılarada aynı fiyatı istemişler

http://resim.donanimhaber.com/m_55716822/mpage_2//tm.htm#58867429
  • güncel
  • Teknosa kampanyasından faydalanıyorum. Gecen gun aradılar. 34,90 +18 dahil dedıler bende kabul ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan1433

mevcut 12.90 tl sd cihaz full pakete aboneyim yapılan teklifi yazıyorum;
    sd cihazımı alacaklar pvr full paket 24 ay tahaddütlü aylık ödemem 35 tl olcakmış 2007 aboneliğimden kalan haklarım silinip yeni üyelik açacaklarmış.kabul etmedim doğal olarak.

merhabalar.. ben de sizin durumunuzla karşılaştım.. sd yayınları 12,90 la full izliyorum 2007 abonesiyim.. artık hd cihaz düşünüyorum .. bana da aynı teklifi yaptılar fakat haklarımı kaybedeceğimden dolayı kabul etmedim.. türksattan lig tv var ayrıca .. her iki platform arasında gidip geliyorum hd yayın için .. kal kaldıya dsmarta dokunmayıp dt eutelsattan devam edeceği galiba. sizde son durum nedir acaba.
  • dsmart aradı erotik kanallar hariç full hd 25tl veya maxi paket hd 23tl dedi kabul etmedim.

24tlye digiturk 3 paket hd tercih edecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

dsmart aradı erotik kanallar hariç full hd 25tl veya maxi paket hd 23tl dedi kabul etmedim.

24tlye digiturk 3 paket hd tercih edecem

Anlasilan fiyatlar kisiye gore degisiyor. Ben butun kanallar + hd paket 19.90 oduyorum.
  • ben 1099 tlye 2yıl full bütün kanallar acık hd+ ve bana pvr 320gb kayıt özellikli kutu hediye ettiler...kutunun deger 800-900 civari ederse kanallar hediye gibi geldi +dvd club da bedava film izleyebiliyorum(tabi dsmartın kutuya yolladıklarını) bilmiyorum fiyat pahalımı ucuzmu..1099:24= 45.79 a geliyor aylık..kutuda benim oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademkont

ben 1099 tlye 2yıl full bütün kanallar acık hd+ ve bana pvr 320gb kayıt özellikli kutu hediye ettiler...kutunun deger 800-900 civari ederse kanallar hediye gibi geldi +dvd club da bedava film izleyebiliyorum(tabi dsmartın kutuya yolladıklarını) bilmiyorum fiyat pahalımı ucuzmu..1099:24= 45.79 a geliyor aylık..kutuda benim oluyor..

sanırım bana da aynısını söyleyecekler ama ben kavga edeceğim..
  • Benim üyelik yarın bitiyor beni arayacaklarlarmış nisan ayında 15 gündür teklif edin fiyat diye yalvardım resmen dönüş olmadı :D Bakalım ne olacak. 2 yıllık full hd+ aile paketim bitti. 28 liraya kutu kirası ve tüm hd kanallar izliyordum.Fatura çıkartırlarsa bir dahaki ay vururum onları. iyi fiyat bekliyorum 25 liraya full paket e fitim. Çünkü cihaz hala d-smart mülkiyetinde. 25 iyidir yani. Hak ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 30 Mart 2012; 13:35:06 >
  • 2 yıl bittikden sonra gelen teklif sınırsız internet ve dsmart 39 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

Orijinalden alıntı: ademkont

ben 1099 tlye 2yıl full bütün kanallar acık hd+ ve bana pvr 320gb kayıt özellikli kutu hediye ettiler...kutunun deger 800-900 civari ederse kanallar hediye gibi geldi +dvd club da bedava film izleyebiliyorum(tabi dsmartın kutuya yolladıklarını) bilmiyorum fiyat pahalımı ucuzmu..1099:24= 45.79 a geliyor aylık..kutuda benim oluyor..

sanırım bana da aynısını söyleyecekler ama ben kavga edeceğim..

Yeni gelen üyeye 12 taksitle sitede yazan fiyat bu zaten. Eski üyeye daha cazip bir fiyat sunmaları lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: breakerman

yok nerde... ben 4. senemi bitiriyorum, 20 liraya kullanan var benim 40 lira verdiğim hizmeti..
  • Beni de aradılar iki defa görüştüm ikisindede kabul etmedim iki yıl 34,99 tl yi.Fakat bugün cihazı teslim edicektim onları aradım ve farklı bir teklifiniz varsa 1 yıl için kabul edicem diye.

En fazla 29,99 indiler.forum sitelerindeki arkadaşlara 24,99 full paket önermişsiniz deyince, aboneye göre farklılık gösterebilir dediler.

Israr ettim,iptal talebiniz alınmış, bu servise tekrar yönlendiricem, onlarla tekrar görüşün yardımcı olurlar dedi.Bekliyorum, 24,99 kabul ederlerse 1 yıl için alıcam.
  • 24 ay kullanma zorunlu 40 liraya ful hd paket kullanıyorum. Sözleşme bitince dandik kutuyu 170 liraya bana verecekler istersem. İş yerinden Teknosa kampanyasından yararlanan arkadaşıma full hd paket bir zorunlu 20 lira teklif ettiler. Kabul etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serayhefe

24 ay kullanma zorunlu 40 liraya ful hd paket kullanıyorum. Sözleşme bitince dandik kutuyu 170 liraya bana verecekler istersem. İş yerinden Teknosa kampanyasından yararlanan arkadaşıma full hd paket bir zorunlu 20 lira teklif ettiler. Kabul etti.

1 yıl zorunlu mu ?
  • Evet
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.