Şimdi Ara

D-smart Teknik Yardım (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
811
Cevap
15
Favori
132.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emirayk2

quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

Arkadaşlar, ocak ayı boyunca hediye olan film kanalları kapandı artık haliyle.Ancak giriş paketinde mevcut olan classic kanalıda kapandı.Acaba DSMART ın biz bir oyunumu bu yoksa frekans değişikliği falan olabilirmi. Çünkü giriş paketinde ocak ayından önce vardı yani mevcuttu bu kanal.ancak şimdi çıkmıyor.

Movie Smart Classic 2014 paket sistemiyle sinema paketindedir.

Dsmart içerik değiştirme hakkına sahip. ok. lakin bu içerik değiştirme hakkının sınırı neresi?
    mesela, animal planet ve iki discovery channeli da belgeseler paketine alıp, e içerik değiştirdim abi diyebilir mi??Üç gün sonrada ,,haber paketi,, yaptım ben, cnn turk ve öbür bir iki hd türk kanalınıda ona aldım deme hakkına da sahıp sanırsam.

• Bu forumda DSMART görevlisi varmı acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emirayk2

quote:

Arkadaşlar, ocak ayı boyunca hediye olan film kanalları kapandı artık haliyle.Ancak giriş paketinde mevcut olan classic kanalıda kapandı.Acaba DSMART ın biz bir oyunumu bu yoksa frekans değişikliği falan olabilirmi. Çünkü giriş paketinde ocak ayından önce vardı yani mevcuttu bu kanal.ancak şimdi çıkmıyor.

Movie Smart Classic 2014 paket sistemiyle sinema paketindedir.

Dsmart içerik değiştirme hakkına sahip. ok. lakin bu içerik değiştirme hakkının sınırı neresi?
    mesela, animal planet ve iki discovery channeli da belgeseler paketine alıp, e içerik değiştirdim abi diyebilir mi??Üç gün sonrada ,,haber paketi,, yaptım ben, cnn turk ve öbür bir iki hd türk kanalınıda ona aldım deme hakkına da sahıp sanırsam.

Öyle bişi yapması delilik olur çok üye kaybeder. Ancak D-Smart 2014 yılı itibariyle başka bir boyuta girdi kendi sinema kanallarinı yarattı sony ile warner bros ile anlaşma sağladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhabalar, televizyonum LA660s d-smart uydu cihazımı kullanıyorum fakat uydu alıcıyı yarım saat kullandıktan sonra kumandamla receiver ın sesini kıstığım zaman veya yükselttiğim zaman hiç bir etkisi olmuyor bu sorunu yaşayan veya soruna çözüm bulan var mı?
  • cumhur45 kullanıcısına yanıt
    olmasını çok isteterim çünkü telefondaki arkadaşlar yeterli değiller ayrıca sıkıntılarımızın çokluğunu da görmeliler böyle giderse taahhüt sürem dolar dolmaz dsmart platformundan ayrılmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginar35

2 sene 2 ay önce d smart üyeliğim bitti.Hem internet hemde televizyon için odeme yapıyordum.Eski üyeye hiç bir şekilde fiyata kampanya yapmadıkları için üyeliğimi sonlandırdım.Her ay 17 tl hd plus için ödeme yaptım çünkü en başta üyeliğim bittiğinde de kayıt özelliğini kullanabileceğim söylendiği ıçın bu kutuyu aldım.Üyeliğimi iki aydır iptal ettirmek için uğraştım bu arada yine aynı şekilde kayıt özelligini kullanabileceğim söylendi.90 tl mülkiyetini almak için ödemeyi kabul ettim.Çanak anteni bağlattım 95 tl de ona verdim.Şimdi d smart bana plus yani kayıt özelliğini kullanamayacağımı söylüyor.Kayıtları dinleyin diyorum hangi tarihtekini dinleyelim diyorlar.Aralıktan beri 5 kere konuştuk ama tarihlerini hatırlamıyorum.Bu nasıl iş anlamadım.Szce ne yapmalıyım?

BDK ya şikayette bulunursanız size her konuda daha detaylı yardımcı olacaklardır. web üzerinden bdk ya şikayet yapılabiliniyor, iyi günler.

• d smart uydu alıcımız var son 2 aydır sürekli kanal yok diyor sonra anten kablosunu çekip takınca 1 saat çekiyor sonra yayın yok diyor sizce sorun nedir..
  • BDK ne ola ki?
  • quote:

BDK ne ola ki?

BTK(Bilgi Teknolojileri kurumu)olacaktır o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gefe16 -- 3 Şubat 2014; 0:03:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani, dsmartı oraya şikayet edebiliyormuyuz?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ağustos 2011'den beri Dmsart üyeliğim var. Dsmart üyeliği kendi üzerime fakat başka şehirde kardeşim kullanmakta ve artık iptal ettirmek istediğini söylüyor. Bu noktada daha önce müşteri hizmetlerini aradığımda iptalin olması için dilekçe göndermem gerektiğini de söylediler. Bu kısma ilave olarak iptal işlemi gerçekleşince dsmart kutusunu (tam adı ne bilmiyorum) da istenip istenmediğini sorduğumda süreç tamamlanınca bilgi verirler dedi müşteri hizmetleri.

Bu noktada o kutuyu geri istiyorlarmı bir bilgisi olan cevap verebilir mi lütfen? Taahütüm falan kalmadı dsmart'a. Kardeşim farklı şehirde olduğu için o kutuyu 1 aydan önce alamam çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sielmec

Merhaba Arkadaşlar,

Ağustos 2011'den beri Dmsart üyeliğim var. Dsmart üyeliği kendi üzerime fakat başka şehirde kardeşim kullanmakta ve artık iptal ettirmek istediğini söylüyor. Bu noktada daha önce müşteri hizmetlerini aradığımda iptalin olması için dilekçe göndermem gerektiğini de söylediler. Bu kısma ilave olarak iptal işlemi gerçekleşince dsmart kutusunu (tam adı ne bilmiyorum) da istenip istenmediğini sorduğumda süreç tamamlanınca bilgi verirler dedi müşteri hizmetleri.

Bu noktada o kutuyu geri istiyorlarmı bir bilgisi olan cevap verebilir mi lütfen? Taahütüm falan kalmadı dsmart'a. Kardeşim farklı şehirde olduğu için o kutuyu 1 aydan önce alamam çünkü.

üye olurken kutu sizde mi kalacak dendi yoksa üyeliği kapayınca kutu iade mi dendi ? önce bunu bilmeniz gerek ayrıca iptal için uğraşmayın yazın btk ya hemen d smart arar ve üyeliği kapatır

• quote:

yani, dsmartı oraya şikayet edebiliyormuyuz?

evet
  • Teşekkürler mito.Bugün dsmart aradı, içeriği değiştirme hakkımız nedeniyle , daha önce satın aldığınız sinema classic kanalını sizden aldık geri, sinema paketinin içine koyduk dediler. O kanalı izlemek istiyorsanız aynı kanala yeniden para ödemeniz lazım dediler kısaca :)

Aynı mantıkla tüm kanalları çıkarıp bize yeniden başka bir paket içersinde satmak isteyebilirsiniz o zaman ne yapacağız dediğimdede, e biz bilmeyiz şirket politikası böyle dediler.Bunlar Sülün Osmanı bile geçtiler ya. Sülün osman bile aynı kişiye iki defa satmak istememiştir galata köprüsünü eminim.En azından başka bir enayi beklemiştir yani.
  • Velhasılı kelam,, BUNDAN SONRA DSMART a ÜYE OLACAK ARKADAŞLAR ŞUNU GÖZE ALSINLAR,, SİZİN DSMART ALMANIZA NEDEN OLAN İLGİ DUYDUĞUNUZ KANALLARDAN BİRİSİ YADA BİR KAÇI BİR GÜN DSMART TARAFINDAN SİZDEN GERİ ALINIP, YENİ BİR PAKET İÇERİSİNE KONUP,. SİZE YENİDEN SATABİLİRLER. Yani bu kadar dürüst ticaret erbabı bunlar.
  • quote:

Teşekkürler mito.Bugün dsmart aradı, içeriği değiştirme hakkımız nedeniyle , daha önce satın aldığınız sinema classic kanalını sizden aldık geri, sinema paketinin içine koyduk dediler. O kanalı izlemek istiyorsanız aynı kanala yeniden para ödemeniz lazım dediler kısaca :)

Aynı mantıkla tüm kanalları çıkarıp bize yeniden başka bir paket içersinde satmak isteyebilirsiniz o zaman ne yapacağız dediğimdede, e biz bilmeyiz şirket politikası böyle dediler.Bunlar Sülün Osmanı bile geçtiler ya. Sülün osman bile aynı kişiye iki defa satmak istememiştir galata köprüsünü eminim.En azından başka bir enayi beklemiştir yani.

valla kardeşim çok yazdım boşa para veriyorsunuz diye ama takan yok bende 2009 üyeliğiyle aldığım alıcı var oda alıcım bozuktu o yüzden merak edip aldım yeni çıkmıştı d smart sadece makineye 350 tl vermiştim üyelk bedava halen ama arada bayramdı yılbaşıydı açarlarsa bakarım sinema kannallarına. birde 3 ay önce led tv alınca hadi bi modül alıp 190 tl giriş paketi star kanal d falan 2 yıl izlerim dedim aldım artı bi ara niyetliydim paket almaya ama gördümki bana özel şifreli kanallara sansür konup filimler kırpılıyor anında vaz geçtim aslada pakete para vermem bu yüzden. internet var ordan kesintisiz tüm filmler izleniyor boşa parayı çöpe atmaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: sielmec

Merhaba Arkadaşlar,

üye olurken kutu sizde mi kalacak dendi yoksa üyeliği kapayınca kutu iade mi dendi ? önce bunu bilmeniz gerek ayrıca iptal için uğraşmayın yazın btk ya hemen d smart arar ve üyeliği kapatır

Merhaba,

Üye olduğum zaman 2011 yılı olduğu için hatırlayamıyorum. Daha önce çağrı merkezini iptal için aradığımda kutuyu vermem gerekiyomu sorusuna dilekçe gönderdikten sonra işleme alınınca size bilgi verilir şeklinde bir geri dönüş olmuştu. O ara iptal etmemiştim ben de. (cihaz bende olmadığından dolayı)

• sielmec S kullanıcısına yanıt
    anladım bende 2009 makine var mülküyeti bana ait o yüzden sordum büyük ihtimal sizdedir mülkiyeti
  • bc_ kullanıcısına yanıt
    öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.

dediklerinizi daha önce yapmıştım ama birşey mi kaçırdım acaba diyerek tekrar uyguladım sonuç olumsuz.

güncellemeyi de tekrar yaptım maalesef olmadı sinyal sorunu da yaşamıyorum anlayamadım bi dsmart servisine bırakmak lazım cihazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: enige

quote:

Orijinalden alıntı: enginar35

2 sene 2 ay önce d smart üyeliğim bitti.Hem internet hemde televizyon için odeme yapıyordum.Eski üyeye hiç bir şekilde fiyata kampanya yapmadıkları için üyeliğimi sonlandırdım.Her ay 17 tl hd plus için ödeme yaptım çünkü en başta üyeliğim bittiğinde de kayıt özelliğini kullanabileceğim söylendiği ıçın bu kutuyu aldım.Üyeliğimi iki aydır iptal ettirmek için uğraştım bu arada yine aynı şekilde kayıt özelligini kullanabileceğim söylendi.90 tl mülkiyetini almak için ödemeyi kabul ettim.Çanak anteni bağlattım 95 tl de ona verdim.Şimdi d smart bana plus yani kayıt özelliğini kullanamayacağımı söylüyor.Kayıtları dinleyin diyorum hangi tarihtekini dinleyelim diyorlar.Aralıktan beri 5 kere konuştuk ama tarihlerini hatırlamıyorum.Bu nasıl iş anlamadım.Szce ne yapmalıyım?

BDK ya şikayette bulunursanız size her konuda daha detaylı yardımcı olacaklardır. web üzerinden bdk ya şikayet yapılabiliniyor, iyi günler.

BTK ya mail yoluyla yaptığım şikayetim sonrası DSMART aradı ve sorunumu çözdü.BTK yı öneren arkadaşa teşekkürler.:)

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.