Şimdi Ara

D-Smart taahhütüm bitiyor - tavsiyesi olan ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gelecek ayın 1'inde taahhütüm sona eriyor şuan 16mbit 75gb AKN 53 TL ödüyorum, taahhüt bitince ne kadar geçirirler bilemiyorum ama zaten iss değişmeyi düşünüyorum.
    TTelekomun fiber haritasından kontrol ettiğimde hiper internet uygun diyor ama d-smart 16'dan fazlasını vermiyor bende ttnet'e mi geçsem diye düşünüyorum bir öneriniz varmıdır ?
    ayrıca şunuda belirteyim aylık internet kullanımımız ailecek ortalama 130-150 gb, ayın 14-15 gibi genellikle akn doluyor ve 3mbit oluyor.

• Turknet ya da sol vdsl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dsmart geçenlerde bana vdsl verebileceğini söyledi, düşüneyim dedim. Sonradan aradığım mt böyle bir hizmetimiz yok dedi. Yani ne dediklerini bilmiyorlar.
    16 olan hızımı da 8'e düşürdüler. Taahhüt bitince kapatacağım, işini bilmeyen adamlarla yürümez bu iş.
    Ben turknet veya tt düşünüyorum ama henüz karar vermedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyg -- 19 Mart 2017; 15:21:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • D-smart net 16mbps 150gb akn+yalın 46 lira ödüyorum. Taahhüt bitince teklif vermişlerdi kabul ettim, 5 yıllık aboneyim
  • Bugün aynı tarifeye 47 dediler okey dedim malesef ://

• Bence devam et, müşteri hizmetlerine Abonelik iptali için arıyorum dediğin vakit seni kaybetmemek için her türlü teklifini kabul ediyorlar. taahhütüm bittiği zaman araştırmıştım bana göre en iyi fiyat D smartta
  • Benim sıkıntım hattım 97 mbit'e kadar vdsl destekliyor ama Dsmart vdsl vermiyor.
  • Ben 100 gb akk li + tv (hiç bir paket yok dicovery Chanel felan açık ) 60 TL ödüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerry smith -- 23 Mart 2017; 23:24:58 >
  • vodofone nete geçme nereye geçiyosan geç
  • Merhabalar
    Şu an TürkNet kullanıyorum ve çok memnunum.
    150GB AKN + 1000 DK her yöne telefon 100 mbps hıza kadar sınırsız internet.

ADSL noktalarında 16 mbps (ben köydeyim ADSL altyapılı 13 mbps net hız görüyorum ),VDSL alt yapısı olan yerlerde 100 mbps'ye kadar hız sunuyor...

Ayrıca kendi altyapılarının bulunduğu yerlerde şimdiden AKK sınırını kaldırdılar. Ayrıca 31 Mart'a kadar başvurularda ilk ay bedava.
    En önemlisi de taahhhüt yok,sorun yaşarsan iptal ettir gerçi sorun yaşamadım :).

----------------

quote:

Orijinalden alıntı: orhanyg

Benim sıkıntım hattım 97 mbit'e kadar vdsl destekliyor ama Dsmart vdsl vermiyor.

Bende dde o tarz sıkıntılar vardı başvuru yapmadan sağlayıcılardan ön bilgi elde ederken rastladım.

VodafoneNet,DSmart ve SüperOnline'ı aradım internet başvurusu yapar gibi bilgi edindim şu an net olarak 13 mbps hızı gördüğüm altyapımın maximun 3-4-6 mbps değerlerini görebileceğini söylediler. Çok komik rakamlar açıkcası 13 nere 3 nere :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hylcn -- 24 Mart 2017; 15:2:16 >

• bende nerden bulaştım bu dsmarta bilmiyorum ama kasım ayında bitiyor sözleşmem az kaldı
  • Arkadaşlar 3 yıldır dsmart tv + internet kullanıyorum.
    Taahhüt yenilediğim tarih 10 Ocak 2017
    Türknet'e geçmek için iptal etmek istedim, cayma bedeli olarak bana 389,90 tl çıkardılar.
    2 aylık kullanımda bu kadar indirim mi aldım ki bu kadar bedel çıkardınız dedim, 68 tl ye kullandığım bu paketin liste fiyatı 191 tl imiş.
    üye yaparken bu fiyatı hiç söylemiyorlar.
    aylık 68 tl ödersiniz ama caymak istediğinizde 191 tl den hesap yaparız diyen yok.

bu durum normal mi yoksa şikayet edebilir miyim bu firmayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

D-smart net 16mbps 150gb akn+yalın 46 lira ödüyorum. Taahhüt bitince teklif vermişlerdi kabul ettim, 5 yıllık aboneyim

Benden iyiymişsiniz. Ben dsmarta 8 mbit, 50 gb akn için 35,50 ödüyorum. 20 TL de sabit telefona ödüyorum.
    Yani bana 55,50 ye geliyor. Sabit telefonu hiç kullanmıyorum. Üzerinde telefon bile takılı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemirci

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

D-smart net 16mbps 150gb akn+yalın 46 lira ödüyorum. Taahhüt bitince teklif vermişlerdi kabul ettim, 5 yıllık aboneyim

Benden iyiymişsiniz. Ben dsmarta 8 mbit, 50 gb akn için 35,50 ödüyorum. 20 TL de sabit telefona ödüyorum.
    Yani bana 55,50 ye geliyor. Sabit telefonu hiç kullanmıyorum. Üzerinde telefon bile takılı değil.

Kablonet yokmu binanızda?
    Bende sizin gibi telefon kullanmayıp 20 TL ödüyorum boş yere. 74 te Dsamrt 94 TL ye geliyor
    Aldığım hız 16 mbit, 75 GB AKN, Sinama+dizi paketi. ayın 20 sinden sonra 3 mbit e düşüyor hız.

Kablonete geçicem önümüzdeki ay.
    25 veya 50 mbit, her tarifede daha avantajlı.

• telefonu iptal ettirip 62,90 a yalın internet 24 mbit ve 10 gb akk ye geçtim. Artı fiber modem hediye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemirci -- 26 Nisan 2017; 10:4:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyg

Dsmart geçenlerde bana vdsl verebileceğini söyledi, düşüneyim dedim. Sonradan aradığım mt böyle bir hizmetimiz yok dedi. Yani ne dediklerini bilmiyorlar.
    16 olan hızımı da 8'e düşürdüler. Taahhüt bitince kapatacağım, işini bilmeyen adamlarla yürümez bu iş.
    Ben turknet veya tt düşünüyorum ama henüz karar vermedim.

D-Samartı aradığımda VDSL var denildi, siz yok diyorsunuz 24 yada 50 ve 100 seçenekleri var bunlar VDSL ve Fiber aynı mantığa geliyor diye biliyorum.
  • Arkadaşlar bende Dsmart abonesiyim. Kullandığım paket ve fiyatı hakkında kısaca bilgi vereyim eğer abonelik uzatmak isteyen varsa belki bir faydası olur dedim.
    Ben Aralık 2016 da taahhütümü 12 ay daha uzattım.
    Kullandığım paketin içeriği dsmart tv hizmeti (aile paketi abonesiyim + mega paket 12 ay boyunca hediye) + 16mbps 100gb akn li yalın internet paketi abonesiyim. Bu iki hizmet için tek fatura geliyor toplam 63 tl.

İlk abonelik gerçekleştirdiğimde 2013 tü sanırım o zaman full paketin bir altı olan paketi almıştım ve 8mbit lit 50gb akn li paketi ve 24 ay taahhütlü idi bu pakete 88 tl ödüyordum o zaman 2 sene boyunca ödedim. 2 sene bitti 3. sene için bu sefer fiyatın yüksek olduğunu bildirdim iptal ettireceğimi söylemiştim dedilerki 24 ay taahhüt vermenize gerek yok 12 ayda olur fiyatı önce 70 küsürlere düşürdüler sonra tekrar itiraz ettim ve en son 64 tl ye anlaştık. (paket içeriği (dsmart tv full paketin bir alt paketi + 12 ay full paket hediye) + (8mbit 50gb aknli yalın internet)) Her neyse 3.senede bitti 2016 aralık ayına geldik. Önce aynı şartlarda kullanabilmem için fiyatın yükseldiğini belirttiler yine 75-79 TL civarı birşeyler saçmaladılar. Dedim ben aboneliğimi iptal ettiricem dediler söyle yapalım böyle yapalım. Ben dedim şimdiki verdiğim fiyatın altında bir fiyat talep ediyorum sizden aksi takdirde kapatacağım aboneliğimi. Velhasıl gel zaman git zaman en sonunda ödediğim ücreti 64 tl den 63 tl ye çektik kullandığım tv hizmetini süper paketten aile paketine düşürdü ama full paketi 12 ay boyunca hediye etti paketin içeriği değişmemiş oldu. İnternet hizmetini 8mb 50gb akn li paketide 16mb hızında 100gb akn li pakete yükselttik. Bakalım 2017 aralığında tekrar döndüklerinde aynı şartlarda 50 tli li fiyatlara düşürme gibi bir niyetim var eğer anlaşabilirsek

• bex0ve kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum bölgede fiber zaten yok. Dsmart bu konuda tutarsız konuştu, bir temsilcisi var derken diğeri yok dedi. Hatta bir tanesi 100 mbit ile 16 mbit'in arasında fark olmadığını ikisinin de ayni hız olduğunu bile iddia etti. En sonunda sinirlenip "yaptığı işi bilmeyenlerle çalışmam ben" deyip internet aboneliğini iptal ettirdim. Şuan TTNET'ten 50mbit kullanıyorum. Modem de alabileceğim en yüksek hız 167 mbit görünüyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyg -- 8 Haziran 2017; 14:15:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turknet
  • D smart kadar uc kagitci firma yok ben 2011 den beri d smart abonesiyim 82 tl oduyom 8 mbit 50 gb akn+tv sinema-dizi paketi var bu ay sonu taahhut btiyor. En az 10 kez yenileme icin aradilar yenilemeyecimi soyledim fiyat fazla adamlar hala zam yapma derdindeler kapattircam diyom 30 hazirandan sonra zamli kullanacaksiniz diyo mal bi firma cok rezalet bi firma kapattircagim gunu iple cekiyom artik

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.