Şimdi Ara

d-smart sd yayını 1 ocakta bitiyor..!! peki biz!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
12
Favori
17.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmysterious

SD kutum var 2008 üyelik. Herhangi bir paket almıyorum birkaç yıldır. 2 yıldır kutuyu fişe taktığım bile yok. Bu gün bir teklif almak istediği belirttim internetten.

Aradılar hemen herhangi bir kurulum ücreti olmadan SD kutuyu alıp HD kutu verecekelermiş 1 yıl blu hizmetide dahilmiş Mega paket aylık 26 TL (12 ay veya 24 ay taahhüt verebilirmişim). Ulusal kanallar sinema dizi sadece 22 TL. paket nedir diye sormadım.

Sd kutuya baybay dedikten sonra kullanma sürem sonunda Hd kutuyu iade ediyormuşum.

Müşteri temsilcisi Hala KANAL D HD ve STAR HD nin sadece Dsmartta olduğunu idda edip durdu. Bende aç Türksat şifresiz kanal listesine bak dedim.

blu ve europsortlar için 4 tl fark verilebilir.

şuan hiçbir platforma abone değilseniz yani ihtiyacınız varsa 26tl iyi fiyat.

• @sombre06 @e_capkan hocalarım belki 26 TLye full paket şifreli yayın yapan bir platform için uygun bir fiyat olabilir ama Dsmartta ne kaldı ki? Spor adına birşey yok Yerel HDler deseniz zaten ücretsiz bir dizi film paketi kalıyor onuda internetten bir türlü indirip halledebilir. Yıllık 312 TL yapıyor iyi bir HD Recever alınabilir gibime geliyor. Blu bir yıl hediye Belki avantaj budur bilemiyorum.
    Ama benim emin olamadığım şey yarın herhangi bir lig Dsmarta eklense yeni bir kanal açıp paket dışı bırakır ek ücret ister.
    (Herhangi bir siyasi art niyet gütmeden) İktidar Doğan Gurubunada her an el atabilir düşüncesinde olduğum için düşüncesinde olduğum için 12 24 ay taahhüt vermek mantıklı gelmedi.
    Sormayı unuttuğum tek şey modül üyelikte herhangi bir avantaj sunup sunmayacakları? Belki o daha avantajlı olabilir. Modülü üyelikte Blu kullanılıyor mu onu bilmiyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende İlk abonelerdenim.simdi zamana yayarak full paketten duse duse epey bi azallttilar kanallari.neyse ucretsiz bikac kanal vardi onlarda abonelerin hakki zaten .

Simdi soruyorum.hd ile degisecekse sd deki olan kanallari bana ucretsiz vermeleri lazim.daha genis anlatimla sd deki haklarim ayni hd deki gbi devam etmeli.ha bunlar olacakmi ? hayir.

Ben napacam o kutuyu kiracam.Zaten yakinda Cine 5 gbi batar İnsallah.

İzlenecek ne varsa sanki Su filbox Nat Geo-Net Geo Wild- Discovery İD getirsede alsam.mailde attim bilgilendirdim.ilgileneceklerini soylediler belki talep artinca anlasma yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 19 Kasım 2015; 22:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmysterious

@sombre06 @e_capkan hocalarım belki 26 TLye full paket şifreli yayın yapan bir platform için uygun bir fiyat olabilir ama Dsmartta ne kaldı ki? Spor adına birşey yok Yerel HDler deseniz zaten ücretsiz bir dizi film paketi kalıyor onuda internetten bir türlü indirip halledebilir. Yıllık 312 TL yapıyor iyi bir HD Recever alınabilir gibime geliyor. Blu bir yıl hediye Belki avantaj budur bilemiyorum.
    Ama benim emin olamadığım şey yarın herhangi bir lig Dsmarta eklense yeni bir kanal açıp paket dışı bırakır ek ücret ister.
    (Herhangi bir siyasi art niyet gütmeden) İktidar Doğan Gurubunada her an el atabilir düşüncesinde olduğum için düşüncesinde olduğum için 12 24 ay taahhüt vermek mantıklı gelmedi.
    Sormayı unuttuğum tek şey modül üyelikte herhangi bir avantaj sunup sunmayacakları? Belki o daha avantajlı olabilir. Modülü üyelikte Blu kullanılıyor mu onu bilmiyorum?

modüllü üyelikte blu kullanılıyor
    modül için fiyat al birde arayıp.aynı fiyata verebilirler.

spor için dsmart alınmaz zaten.
    uydu alıcısı alsan ne izleyeceksin ?
    anten kurarım.yabancı kanallardan maç izlerim.
    ingilizce belgesel izlerim diyorsan olabilir tabi.

• Benimde sd kutum var bugun şöyle bi mesaj geldi
    Sn Uyemiz, en gec 31 Aralik 2015 tarihine kadar SD yayinlarimiz sona erecek, D-Smart tamamen HD yayina gececektir. Yayinlarimizi izleyebilmek icin mevcut uydu alicinizin degistirilmesi gerekmektedir. Uydu alicinizi hemen degistirmek icin DEGISTIR yazip 2850'ye gonderin; sizi arayalim. Detayli bilgi: 08502660266

Eğer geçiş yapmasak sözleşmeyi iptal edebilme şansımız var mı? Sonuçta sd kutu için imza attık

Edit aynı ücrete hd geçiş yapabiliyormuşuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerry smith -- 20 Kasım 2015; 19:15:11 >
  • Mevzu ücret ödemeyenler ne olacak

• Annanem'de tam bir D-smart hastası belgesel kanalları için alıyoruz +18 hariç tüm kanallar var Hd üyelik 2012'Den beri var Sd üyeliği kapattılar 2013'te kutu duruyo yan oda için felan saklarım diyo şuan hd'ye 25 tl ödüyor
  • Eeee bal tv nolacak
    Arılar artık hd mi oluyor

• bizim bir komşu var kadın 75 80 yaşında sabahtan aksama kadar discover izliyor aklıma geldi ne güldümya
  • D smart zaten batmıştı böylelikle daha hızlı batacak

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

D smart zaten batmıştı böylelikle daha hızlı batacak

tp giderleri azalıcak.
    niye batsın ?
    boşu boşuna sd kanalları uyduya çıkıyorlardı.
    aylık ödeme yapan sd aboneler hd ye geçirildi zaten.

2007-2008 aboenlerinede aylık 26tl ye full paket veriyorlar.
    zaten 4-5 tane kanal kalmıştı açık
  • mmysterious kullanıcısına yanıt
    nfl
    mlb
    nhl
    nba
    bundesliga
    wimbledon
    motogp

hentbol voleybol amerikan futbolu kayak kano vs vs redbull sponsorluğundaki yarışlar (bir çok farklı dalda)

bunlar spor değil sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biclioch -- 25 Kasım 2015; 19:16:39 >
  • Arkadaşlar ben BTK ya internet üzerinden şikayette bulundum. Benim gibi faturasız aboneler aynı şeyi yaparsak sesimizi yükseltebiliriz

• D-Smart 2008 yılı faturasız abonesiyim. Abone olduğumda bana verilen kullanıcı hakları ve yükümlülükleri başlıklı belgede
    7. madde: D-Smart uydularda yer alan açık yayınları kullanıcıya ücretsiz ulaştırır ve bu yayınlardan dolayı ücret talep etmemeyi taahhit eder.
    8. madde: D-Smart Dijital Platformu kullanıcılar tarafından talep edilen paralı kanalları da ulaştıracaktır. Ancak kullanıcı, bu kanalları satın alıp almamakta tamamen serbesttir. Kullanıcı, D-SMART KUTUYU SATIN ALDIĞI ANDA ULAŞMAKTA OLDUĞU KANALLAR İÇİN HİÇBİR ZAMAN ÜCRET ÖDEMEYECEKTİR.
    olarak belirtilmiştir. Ancak 21/11/2015 saat 10:30 civarlarında D-smart tarafından telefon ile arandım ve artık HD yayına geçiliyor olması nedeniyle bu kanalları ücretsiz olarak izleyemeyeceğim yayınlarımın durdurulacağı, eğer devam etmek istiyorsam elimdeki mülkiyeti bana ait olan uyduyu d-smarta teslim edip d-smarttan HD uyduyu MÜLKİYETİ D-SMARTA AİT OLMAK ŞARTI İLE bana verileceği belirtilmiştir. 1 yıllık ücretsiz izlemenin ardından aylık fatura ödemek zorunda kalacağım aksi takdirde HD uydu kutusunu tekrar D smarta teslim etmem gerektiği belirtilmiştir. Taahhütname ektedir. Bu konuda benim gibi 2007-2008-2009 abonelerini mağdur olmaması konusunda D-Smart dijital platformunun taahhütüne uyması konusunda gereğini arz ederim
    Bu konuda görüldüğü gibi taahhütnamede teknolojik ilerlemeler gibi bir bahane yoktur. Her ne olursa olsun D-Smart bana sunduğu hizmeti ücretsiz olarak sunmaya devam etmek ZORUNDADIR. 
    Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: drrasitaltintas

D-Smart 2008 yılı faturasız abonesiyim. Abone olduğumda bana verilen kullanıcı hakları ve yükümlülükleri başlıklı belgede
    7. madde: D-Smart uydularda yer alan açık yayınları kullanıcıya ücretsiz ulaştırır ve bu yayınlardan dolayı ücret talep etmemeyi taahhit eder.
    8. madde: D-Smart Dijital Platformu kullanıcılar tarafından talep edilen paralı kanalları da ulaştıracaktır. Ancak kullanıcı, bu kanalları satın alıp almamakta tamamen serbesttir. Kullanıcı, D-SMART KUTUYU SATIN ALDIĞI ANDA ULAŞMAKTA OLDUĞU KANALLAR İÇİN HİÇBİR ZAMAN ÜCRET ÖDEMEYECEKTİR.
    olarak belirtilmiştir. Ancak 21/11/2015 saat 10:30 civarlarında D-smart tarafından telefon ile arandım ve artık HD yayına geçiliyor olması nedeniyle bu kanalları ücretsiz olarak izleyemeyeceğim yayınlarımın durdurulacağı, eğer devam etmek istiyorsam elimdeki mülkiyeti bana ait olan uyduyu d-smarta teslim edip d-smarttan HD uyduyu MÜLKİYETİ D-SMARTA AİT OLMAK ŞARTI İLE bana verileceği belirtilmiştir. 1 yıllık ücretsiz izlemenin ardından aylık fatura ödemek zorunda kalacağım aksi takdirde HD uydu kutusunu tekrar D smarta teslim etmem gerektiği belirtilmiştir. Taahhütname ektedir. Bu konuda benim gibi 2007-2008-2009 abonelerini mağdur olmaması konusunda D-Smart dijital platformunun taahhütüne uyması konusunda gereğini arz ederim
    Bu konuda görüldüğü gibi taahhütnamede teknolojik ilerlemeler gibi bir bahane yoktur. Her ne olursa olsun D-Smart bana sunduğu hizmeti ücretsiz olarak sunmaya devam etmek ZORUNDADIR. 
    Saygılarımla

Hiçbir türlü zorunda değil. İsterse size HD cihaz vermeyebilir. SD cihaz sizin bütün SD kanallarla anlaşması iptal olsa veya bu kanallar SD olarak D-Smart yer almak istemezse ne diyeceksiniz. Hiçbir kanal sonsuza kadar baki kalamaz. Bunuda bilmenizde fayda var. İçeriklerin ve kanalların değişmesi bazen D-Smart'ın elinde olmayabiliyor.

• Nasıl zorunda olmaz,bana bunu dsmart taahhüt etti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D smartta ne var ki ne izliyorsun normal ulusal kanallar dışında hiçbir şey yok.İnternetin varsa d smarta ihtiyacın yok

• 2,5 yaşındaki oğlum Smart Çocuk ve Luli tv'deki çizgi filmlere bayılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: recebim59

Nasıl zorunda olmaz,bana bunu dsmart taahhüt etti.

Size D-Smart, ilgili kanallar yayında olduğu müddetçe, ek ücret talep etmeden izletmeyi taahhüt etti. Şunu iyi anlamak lazım, 2007-2008 vb. cihaz kullananlar için bu kanalların ömür boyu yayında kalacağına dair bir taahhütte bulunmadı. Günümüze kadar bir çok kanal yayın hayatına son verdi, bir çoğu platformdan ayrıldı, bir kısmı ise SD yayına son verdi. Bu gibi durumlarda sizin bir hak talep etme hakkınız malesef olmuyor. Örneğin Discovery World'ün yayınına, Discovery Networks kademeli olarak Türkiye'deki tüm platformlardan son verdi. Siz Discovery World'ü ben ömür boyu izleyecektim ama deme şansınız yok. Umarım açıklayıcı olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazymecheng

quote:

Orijinalden alıntı: recebim59

Nasıl zorunda olmaz,bana bunu dsmart taahhüt etti.

Size D-Smart, ilgili kanallar yayında olduğu müddetçe, ek ücret talep etmeden izletmeyi taahhüt etti. Şunu iyi anlamak lazım, 2007-2008 vb. cihaz kullananlar için bu kanalların ömür boyu yayında kalacağına dair bir taahhütte bulunmadı. Günümüze kadar bir çok kanal yayın hayatına son verdi, bir çoğu platformdan ayrıldı, bir kısmı ise SD yayına son verdi. Bu gibi durumlarda sizin bir hak talep etme hakkınız malesef olmuyor. Örneğin Discovery World'ün yayınına, Discovery Networks kademeli olarak Türkiye'deki tüm platformlardan son verdi. Siz Discovery World'ü ben ömür boyu izleyecektim ama deme şansınız yok. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Sorun da zaten burada.kanalların yayını bitmiyor ki,dsmart insanları aldatıp sd yayını sonlandırıyor.discovery grubunun dsmart ile anlaşmasının bitmesi durumunda sizin dediğiniz geçerli olurdu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.