Şimdi Ara

D-Smart Peşin Satış HD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar peşin olarak HD kutu ve maxi paket almayı düşünüyorum 790 tl ye geliyor aktivasyonla. En başta teknosa'dan almayı düşündüm fakat Giriş paketi alıp sonra full pakete çevirme kampanyası bitmiş sanırım. Her yerde fiyat aynı mıdır yoksa araştırmalı mıyım ? Önerileriniz nelerdir?

• Ben 750 liraya aldım bugün.
  • .Kara. nereden aldın acaba 750 lıraya?
  • lan adamlar ne çakal zam yapmışlar utanmadan geçen sene peşin 500 liraydı full paket bu sene acayip paket sahtekarlığı var var araya yok dizi yok sinedizi diye kolpa paketler sıkıştırıp maxi ile full ü köklemişler. geçen sene giriş paketi peşin 300 liraydı şimdi de aynı ama +200 lira verip full paket yapıyorlardı. şimdi adamlar full paketi 950 liraya veriyorlar oha ya peşin bir de ha şaka değil gerçek d-smart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 24 Mart 2013; 15:03:09 >
  • Almayın derim arkadaşlar o verilen paraya yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknosa vb zincir magazalardan cihaz alan arkadaşlar cihaz mulkiyeti dsmartın oluyor yine diye söyledi bir müşteri hizmetleri az evel bi bilginiz var mı bu konuda boşuna mı peşin cihaz parası ödüyoruz
  • Bu Full Paket için ödenecek 950 lira sonrasında o kanalları bir yıl mı izleyebiliyoruz? İkinci sene tekrar mı peşin para vereceğiz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.