Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bunca ay uğraştığımız konu çözüldü(Konuya bakkk, yeminle söylüyorum sadece zaman israfı ve onca ay anlamsız psikolojik eziyet)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4AA3B2FD6 -- 17 Mart 2020; 16:30:53 >

• https://sikayet.btk.gov.tr/index.php

Buraya güzelce şikayetini yaz. Onlar seni arar.
    Ben bura sayesinde çok üyelik kapattırdım.Bunlar anca bu yoldan anlar..

*Bu site seni yönlendirecek. (e devlet)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum senin aldığın firmada belirtmemiş olabilir ama faturasız değil peşin ödemeli oluyor modül ve o dönem sonunda aylık fiyata geçiyor. Kısaca hukuksal açıdan sıkıntı yok maalesef. Tek durum diğer konuda gördüm imza sallamış bayi demişsin belki o taraftan kurtarırsın ama bunu bir avukatla görüşmek daha doğru olur sanırım.
    Sorun dsmarttan ziyade bayı kaynaklı bence. Davalı bayi olur sanırım.
  • diyelim ki her şey senin istediğin gibi oldu ve modül sende kaldı. dsmart o modülü sana yâr eder mi peki? tek tıkla modülü ve smart kartı kara listeye ekleyebilir, bir daha o modül d-smart yayınıyla çalışmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

dostum senin aldığın firmada belirtmemiş olabilir ama faturasız değil peşin ödemeli oluyor modül ve o dönem sonunda aylık fiyata geçiyor. Kısaca hukuksal açıdan sıkıntı yok maalesef. Tek durum diğer konuda gördüm imza sallamış bayi demişsin belki o taraftan kurtarırsın ama bunu bir avukatla görüşmek daha doğru olur sanırım.
    Sorun dsmarttan ziyade bayı kaynaklı bence. Davalı bayi olur sanırım.
    bu dsmart öyle bir firmaki anlatamam.
    bende n11 den 1 yıl üyelikli dsmart aldım.

2inci ayda adresime bakan dsmart bayii si beni arayıp sözleşme imzalanacak dedi.
    ben sözleşme falan imzalamam ön ödemeli bu modül.
    sözleşme imzanacaktı madem neden 2 ay beklediniz deyip dsmart mh arayıp çok kötü bozdum kendilerini.ben imza falan atmam,olmaz diyorsanız kullandığım ayları düşüp bana kalan ayların ödemesini yapın,ödemezseniz uğraşırım sizinle dedim.hatta beklettikten sonra tamam beyfendi imzanıza gerek yok dediler.

süre dolmaya yakın aradım üyelik otomatik duracakmı dedim ewet dediler.ama gel görki ayın 23ünde üyelik durmasına rağmen yayınlar hala açık idi,dedim bunlar çakallık yapıyor 26sında gittim modülü iade etmeye

gebzedeki dsmart bayisi 10 tl evrak parası istedi
    dellendim,
    dışarı çıkıp dsmartı aradım,bana modülü iade edin iptal için evrakları sonra gönderebilirsiniz dedi
    bayi kabul etmedi,
    lanet olsun deyip 10 tl yi ödeyip iptal işlemi başlatıldı,
    akabinde tekrar mh yi aradım şikayet ettim

RESMEN MÜŞTERİNİZİ SON KEZ ÖPELİM Diyorsunuz dedim.
    mh leri bayiinin kırtasiye ekipmanı olan kağıt için isteyebilir dedi al bide burdan yak :)

gelen mesajlardan anladım ki modül hala iptal olmamış.
    neymiş mh kalan borç vs için arayacakmış
    bugün aradı varmı sorununuz dedi yukarda yazdıklarımı anlattım.

şeyine bile takmadan iptalinizi onaylıyorum dedi.

çok büyük ihtimal 3 günün parasını günün birinde kat be kat alacaklar benden

• bayıı ıle ısınız olmaması lazım ben daha once de dsmartı ıptal etmıstım ,sure bıtımıne yakın dsmartı arayıp ıptal kaydı actırıyorsunuz sonra sıze fax numarası verıp ıptal faksı cekın dıyorlar cektıkten sonra sızı ıkna edebılmek ıcın teklıfte bulunuyorlar kabul etmezsenız 2 hafta ıcınde kapatırlar ,uyelık durumunuzu dsmart sıtesınde uyelık bılgılerınızden takıp edebılırsınız,telefonla ulasmama takıben durumumu uyelık askıda seklınde guncellemıslerdı,zaten uyelık bıtımınde 2 hafta ıcınde cayma hakkınız var dedıgım gıbı durumu sıteden de takıp edebılırsınız ben 19 tl ye 1 sene full butun kanallar acık anlastım malum seneye euro2020 var bızım mıllı takımda var oldugundan bosuna yok sıfreye gırdılerle ugrasmak ıstemıyorum ,bu ısten temız kurtulmak ıstıyorsanız hattınızı dondurun o zama mecbur yayını kapatacaklar telefonla da ıptal ıslemlerını baslatırsınız dondurmada fatura vs ıslemıyormus
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.