Şimdi Ara

D-smart nakil problemi yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, dsmart kullanıcısıyım. 4 eylül 2015 tarihinde yani yaklaşık 60 gün önce internet nakil basvurusunda bulundum fakat 2 ay geçmesine rağmen hala naklim gerçekleştirilmdi. Hergün üşenmeden arıyorum. bazen adres veya telefon numarası eksik diye dönüş yaptığını söylüyor dsmart fakat bulunduğum binada 10 kişinin interneti var. Adres bilgilerimde herhangi bir hata yok gidip bizzat telekomdan aldım. Diğer bi söyledikleri de sıra numarası alındı bahanesi. Yine Telekom santraline gidiyorum onlar herhangi bir başvurunun olmadığını olur olmaz naklimin gerçekleşeceğini söylüyorlar. Beceremiyorsanız kapatın dediğimde ise 600 lira ücret istiyorlar. Böyle devam etmesi durumunda ise nakilde geçen sürelerin taahhüt süremin üstüne ekleneceğini söylüyorlar. İnternet sitelerinde nakil işleminin 7 iş günü içerisinde gerçekleşir diye yalan söyleyen bu dandik firma için ben ne yapabilirim.
    Yaptıklarım
    Dsmartı hergün aramak.
    btk ve şikayetvar sitelerine yazmak ve her seferinde otomatik cevap almaktayım.
    Bunların beceriksizliği yüzünden ben niye taahutumu bozup interneti kapattıramıyorum.
    Tahhahüt borcu ödemeden ben bu firmadan nasıl kurtulabilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum
    İyi forumlar

• bence dava açın alamadığınız hizmet için ne diye para ödüyorsunuz ki? Bağlamaya gelince jet hızında geliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DGrayMan -- 7 Kasım 2015; 12:56:10 >
  • Kardeş bende 26 gün bekledim olmadi, sonunda d smart genel merkeze fax çektim durumu anlattım aynı gün sorunu çözdüler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bende 26 gün bekledim olmadi, sonunda d smart genel merkeze fax çektim durumu anlattım aynı gün sorunu çözdüler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayni sorunu ben yasiyorum.yaklasik 2 haftadir internet yok surekli bir bahane soyluyorlar ne yapmam gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 2 ay sonunda oldu benim naklim. Yazmadıgım yer kalmadı. İşin kötü tarafı bu nakil sürecinin taahüt süresine eklenecek olması. Lanet olsun dsmarta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.