Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.513
Cevap
56
Favori
188.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beatles33

hocam bende kapalı kanal yok film dizi belgesel spor ek paketler yetişkin falan 15 TL iyi fiyat bence

benim sporla alakam olmadığı için diretmedim yoksa 10tl içinde oda olurdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem.kolu

quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

1 yıldır kullanmadığım modüle 24 ay taahhüt ile Mega ve Ek paketler dahil +dsmart go kısaca bütün kanallar açık olacak şekilde aylık 15 TL teklif ettiler kabul ettim..

Film Dizi (HD) belgeseller dahil spor hariç 12ay 10tl az önce yeniledim.
    fazla para vermeyin iptal için telefon açın iptal biriminden kişi ile kararlı olarak iptal edin diyin kapatın teli 1-2 gün içinde aranıyorsunuz niye iptal ediyorsunuz diye pazarlık işte burda başlıyor,
    siz gene fiyatın uygun olmadıgını zaten izlemeye vaktim de yok gibi olaya yaklaşın iptalde diretin akabinde uygun bir fiyat gelirse kabul edersiniz...

Hocam arkadaşa fazla para ödemeyin demişsiniz ama bence sizin ödediğiniz arkadaşın ödediğine göre pahalı kalıyor. Çünkü arkadaş 15.-TL'ye tüm kanallar açık ve GO hizmeti de alıyorum diyor. Sanırım sizin ki giriş (aile paketi)değil mi?

15.-TL/ay bu hizmetler için oldukça makul üstelik seneye fiyat artışı da olmayacak.

• ben film-dizi paketi kapsaminda 12 ay tüm kanallar hediye yan odayla birlikte 17+17 = 34 tl yenilettirdim iyimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vitone

ben film-dizi paketi kapsaminda 12 ay tüm kanallar hediye yan odayla birlikte 17+17 = 34 tl yenilettirdim iyimi ?

Belgeseller ve spor kanalları da varsa bence iyi. Ben de 15.-TL'ye ama 24 ay koşuluyla yenilettim. 24 ay olması benim için fiyata garantisi bakımından iyi.

Sadece Premier Lig için önceki sene Digitürk 15.-TL istiyordu. Şimdi tüm kanallar ve GO için 15.-TL ödüyorum.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    aynen 12 ay dsmart go dahil tüm kanallar acik , seninki ok iyiymis 24 ay 15 tl , dsmart digerleri platformlarla kiyaslarsak aralarinda en iyisi , bu modül itiraz ettim mülkiyeti bana ait degil dediler sözlesmede öyle yaziyormus bende ses kaydi dinletilmesini istedim bakiyorlar bakalim ne cikacak , olmassa btk basvurmak zorunda kalacam cünkü ben ilk basta teyit ettim ve sonradan da aradim yoksa almazdim
  • az önce dsmarttan aradadılar modül mülkiyeti için ses kaydını dinlemişler 2014 ten sonra tüm modüller kendilerine aitmis ve ben öyle kabul etmişim şaka gibi , bende btk'ya şikayet ettim artık gerekirse iptal ettiririm yapacak bişey yok böyle müşteriyi yanıltama politikası olamaz
  • ben modullu uyeyim yıllık 120tl odedim. aylık 10tl ye geliyor...
  • quote:

az önce dsmarttan aradadılar modül mülkiyeti için ses kaydını dinlemişler 2014 ten sonra tüm modüller kendilerine aitmis ve ben öyle kabul etmişim şaka gibi , bende btk'ya şikayet ettim artık gerekirse iptal ettiririm yapacak bişey yok böyle müşteriyi yanıltama politikası olamaz

Buna benzer bir durum benim başıma geldi.

Ancak telefonumda ses kayıt programı var (ACR). Bu sayede bana verdikleri sözü yiyemediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam işini biliyormussun iyi yapmıssın , ben şimdi btk üzerinden şikayet ettim yine d'smart mi btk mi inceleyecek yine ayni sey cikmaz umarim
    online işlemlerden baktım uydu kira bedeli diyor şaka gibi
  • quote:

hocam işini biliyormussun iyi yapmıssın , ben şimdi btk üzerinden şikayet ettim yine d'smart mi btk mi inceleyecek yine ayni sey cikmaz umarim

Eğer aranızda geçen konuşmadan eminseniz doğru ortaya çıkacaktır.

Benim kaydımı dinlemediler, kendi kayıtlarını dinlediler ama bana iddia ettiğim konuşmanın gününü ve saatini sordular. Detaylı bilgi verdiğim için kendi kayıtlarına kolayca ulaştılar. Yoksa günü ve saati nasıl hatırlarım. İnşallah durum lehinize sonuçlanır bir

• ben 2012 nin sonu gibi almıştım. aradım müşteri hizmetlerini sordum mülkiyet benim sıkıntı yok
    şimdi şöyle olmus olabilir ben abonelik yeniletmeden önce ilk basta sordum modüm mülkiyeti bana mi ait olacak diye evet dedi , sonraki gün aboneligi yenilettirdigimde baska musteri hizmetleriyle konustugumda dile getirmemis olaiblirm belki , ama sonra ki günler tekrar sordum sözleşme bittikten sonra modül mülkiyeti bana mi ait diye , kafami bunaltti iyice bu d'smart :) ins btk bişeyler yapar
  • Uygun fiyata dsmart modül satmak isteyen arkadaşlar pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 26 Şubat 2017; 9:4:43 >
  • 17 TL den tüm kanallar açık 1 yıl taahhüt ile yenileme yaptım. modül benim mülkiyetimde 2012 de almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyoshocu -- 1 Mart 2017; 10:51:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

17 TL den tüm kanallar açık 1 yıl taahhüt ile yenileme yaptım. modül benim mülkiyetimde 2012 de almıştım.

Hayırlı olsun, fiyat gayet makul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

17 TL den tüm kanallar açık 1 yıl taahhüt ile yenileme yaptım. modül benim mülkiyetimde 2012 de almıştım.

hayirli olsun iyi seyirler :) benim halen d'smartla savasim devam ediyor btk da ugrasiyorum
  • 52. Kanal, Travel Channel artık d-smarttan çıkarıldı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: xuye

52. Kanal, Travel Channel artık d-smarttan çıkarıldı mı?

Dünden beri kayıp.

• Uzun bir aradan sonra yine merhaba, MH aboneliğin bitmesine 1 ay kaldığını söyleyip 1 yıl mega paket 364 tl önerdi. Kendisine kibarca iyi günler dedim kendisi uzattıkça uzattı bana yaptıkları müthiş indirimleri anlattı döviz fiyatları falan kurlara kadar sarktı konuşma. Her sene aynı terane işte, tekrar arayacakmış biz kaçın kurasıyız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakianboy -- 3 Mart 2017; 18:11:18 >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.