Şimdi Ara

D-SMART MODÜL KULLANICILARI KULÜBÜ [DMK] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.515
Cevap
56
Favori
188.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dsmart modülüm var vestel tv ile kullanıyorum.Kanal listesini düzenleyebiliyormuyuz .Usbye alınca bazı şifreli kanallar çıkmıyor ama tv gösteriyor.Bu sorun nasıl aşılabilir?
  • Barlas kullanıcısına yanıt
    Gecikmeli de olsa cevap vereyim.

Digitürk teki sözleşmede açıkça receiver ın mülkiyeti kullanıcıya aittir diye kapı gibi bir ibare varken mahkemede uğraşmamak için verdim. Yaptıkları hukuksuz . Dava açsam kazanırdım fakat değmez.

6 yıl kadar önce aldığım Panasonic Plazma ile modülü hediye verdiler. Mülkiyeti bana ait . Üyeliği iptal etsem modülü geri isterler.

Digital Platformların hepsi böyle . İnsanlar boşuna IP server lara yönelmiyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat1234567

bütün kanallar açık aylık 10 tl ya anlaştım iptal birimiyle
    Ne kadar süre ile bu fiyatı verdiler . Belgesel, eğlence paketi gibi paketlerin olduğu Full paket mi ?
  • Modüllü üyeyim, kapalıydı 1 senedir.

IZLE yazıp 2850 ye yolladım, aradılar

17 tl ye mega paket dediler 24 ay bende tamam dedim...Her kanal açık

edit : Belgeselsever kanallarıda 12 ay hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 13 Temmuz 2018; 15:17:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    24 ay olduğuna eminmisiniz tam kapatacağım derken bana 12 ay Mega verdiler .

İkinci 12 ay için yükleneyim.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 13 Temmuz 2018; 15:21:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

24 ay olduğuna eminmisiniz tam kapatacağım derken bana 12 ay Mega verdiler .

İkinci 12 ay için yükleneyim.
    .

evet 24 ay, üye olduğum paketlere baktım şimdi

Mega (HD) (24 Ay) 13-07-2018 12-07-2020

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    OK Demek ki herkese başka paket veriyorlar.
  • Modülü d smart hariç nereden alabiliriz acaba?
  • iptal faxı çektim

17 tl'ye mega paket 24 ay verdiler.

Kabul ettim.
  • erol1521 kullanıcısına yanıt
    Ben 13 tl den yeniledim sana fazla söylemişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba dsmart+internet 2 yıllık sözleşme yapmıştım 78 ödüyorum . 7 ay geçti şimdi kapattırsam nekadar cezası olur bilen varsa yazabilirmi

• Bunlar digitürk e benzemeye başladı . Herkese ayrı fiyat ya da farklı paket.
  • arkadaşlar merhaba

modül kullanıcısyım..24 ay aylık 11 tl den onayladım

mega paket+belgesever paket+eğlencesever paket

yani full+full
  • Gürkanist34 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sakıncası yoksa abone numaranızı paylaşırmısınız? Yenileme zamanı emsal gösterip bizde yakın fiyatlar alabiliz sizin sayenizde...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Ben 13 tl den yeniledim sana fazla söylemişler
    benimki hoşgeldin paketi idi. megaya çevirdiler paketi ondan olabilir.
  • erol1521 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam benim de aynı kime ne tutturabilirlerse

• Her ne kadar DSmart'a sitemde bulunuyor olsak da ortada konuşulan fiyatlar (11, 14, 17 ve 20.-TL dahil) oldukça makul ama keşke bu işin bir standartını yakalasalardı ve her aboneye eşit şekilde yaklaşabilselerdi.

Son fiyatlarını bilmiyorum Digiturk'ün muadili paketleri 35-40.-TL civarında olması lazım. Spor ve Belgesel kanallarında DSmart daha iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 25 Temmuz 2018; 11:17:36 >
  • slm arkadaslar bu modül tv mi takılıyor sadece uydu cihazına takılırmı takılırsa satan varsa alabilirim sadece modül lazım kart var bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 29 Temmuz 2018; 13:4:32 >
  • dsmart modül satmak isteyen varsa alabilirim sadece modül lazım sorunsuz olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Teknisyeni

slm arkadaslar bu modül tv mi takılıyor sadece uydu cihazına takılırmı takılırsa satan varsa alabilirim sadece modül lazım kart var bende
    Modül ve d-smart kart olmadan olmaz.İkisi eşleştirilmeden yayınlar açılmaz,tv veya modül girişli uydu cihazlarının ikisinde de çalışır.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.