Şimdi Ara

D-SMART Modül 89.00₺ [Aralık Kampanyası] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
12
Favori
34.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanalı açtıktan en az 4 saniye sonra açıyor. Üstelik farklı kanallar değil dsmart kanalları arasında zaplarken. Bana biraz uzun geldi bu süre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    İçermiyor. Satıcılar farklı olunca değişir mi diyeceğim ama paket belli içeriği belli. Bilemiyorum gerçekten.

• 064 kullanıcısına yanıt
    ilk ay hediye falan muhabbeti olmasın hocam?
  • İnternet sitesinde aile spor paketinde ilk 2 ay mega paket kanalları ve tüm ek paketler hediye diye bir ibare var
  • cimbomly kullanıcısına yanıt
    Bu sürenin uzunluğu Lg den kaynaklı sanırım.Harici olarak Atlanta HD Box'la kullandım uzun yıllar.Lg ye direk taktığımda modülü benzer sürelerde kanalları açarken harici uydu alısında bariz daha hızlı şekilde şifreleri kırıyordu.Geçen yıl aldığım Sony tv me takıp denedim onda da uydu alıcısına göre yavaş olmasına karşın LG ye göre iyiydi kanal şifre çözme işlemi.Sizin Tv niz benimkine göre daha yeni bir seri olmasına karşın modül şifre kırma konusunda ilerleme kaydedememiş anladığım kadarıyla LG.Benzer muzdariplikler aynı markayı kullanan kişilerde olduğu için süre normal dedim.Pek yapacak bir şey yok sanırım bununla ilgili harici uydu alıcısı kullanmayı düşünmezseniz.Kanal sıralaması da bana çok eski moda geliyor Lg de.Harici programlar olmasa tek tek sıralama yapmak gerçekten sıkıntı.
  • Dsmart uydusunda siralama degismiyor,en guzeli normal uyduda dsmart kanallarini eklemek zaten 6-7 tane frekans boylece kanallari istediginiz gibi siralamak mumkun oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En iyisi durumu kabul edip sorun etmemek sanırım.olmadı bayiye götürür yazılımına faşan baktırırım. 2017tarihli bir yazılım gözüküyor modülde

• Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    Aile spor paketinin metnini bulup bir bakayım. Bizim eniste de aldı. Onda da açık. Metinde öyle bişey varsa ararım ben de d smarti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbomly

En iyisi durumu kabul edip sorun etmemek sanırım.olmadı bayiye götürür yazılımına faşan baktırırım. 2017tarihli bir yazılım gözüküyor modülde
    Yazılımla düzeleceğini pek sanmıyorum da denemekte fayda var.Sorun etmemek en iyisi bir süre sonra alışılıyor zaten.
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Dsmartın ücretsiz kutu verme durumu var mıymış,öğrendiniz mi?

• Öğrenemedim

• Dsmart go üyeliği nasıl açılıyor

• Hocam bende dsmartın kendi uydu alıcısı var, şifreli kanallarda geçiş yavaş oluyor, buna yapacak bişi yok.

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    nextstar 5000 hd cx plus var kart girişi var.
  • Modülüm geldi sorun yok şuan için

• Dsmartı aradım uydu veriyor musunuz diye,veriliyormuş ama 30 gün geçmesi lazım diyor.yani 30 gün boyunca izleyemeyeceğiz onları beklersek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C81E767DF

Bu sürenin uzunluğu Lg den kaynaklı sanırım.Harici olarak Atlanta HD Box'la kullandım uzun yıllar.Lg ye direk taktığımda modülü benzer sürelerde kanalları açarken harici uydu alısında bariz daha hızlı şekilde şifreleri kırıyordu.Geçen yıl aldığım Sony tv me takıp denedim onda da uydu alıcısına göre yavaş olmasına karşın LG ye göre iyiydi kanal şifre çözme işlemi.Sizin Tv niz benimkine göre daha yeni bir seri olmasına karşın modül şifre kırma konusunda ilerleme kaydedememiş anladığım kadarıyla LG.Benzer muzdariplikler aynı markayı kullanan kişilerde olduğu için süre normal dedim.Pek yapacak bir şey yok sanırım bununla ilgili harici uydu alıcısı kullanmayı düşünmezseniz.Kanal sıralaması da bana çok eski moda geliyor Lg de.Harici programlar olmasa tek tek sıralama yapmak gerçekten sıkıntı.
    Atlanta hd boxtan memnunmuydunuz tuşlu modelimiysi?

• Goldmaster 1060 da cift modul var, ayni anda tivibu + dsmart yada digiturk, tivibu, dsmart kombinasyonlari yapilabilir

• Nat geo icin almistim cekmiyor. Hay boyle isin. Apartmanda hır cikar antenle oynasam

• quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

Nat geo icin almistim cekmiyor. Hay boyle isin. Apartmanda hır cikar antenle oynasam
    Bendede cekmiyordu, yeni kablo cektim duzeldi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.