Şimdi Ara

D-SMART Modül 89.00₺ [Aralık Kampanyası] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
12
Favori
34.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Legend_84

Modül alacaklar dikkat etsin, D-smart Natgeo ve Discovery Grubu anlaşmaları yıl sonunda bitiyor,
    Tekrar yenileme yapmayabilirler !
    Hocam ne diyorsun sen yaaaaaa :(
    sadece belgesel kanalları için aldım ben bu modülü, eğer anlaşma yapmazlarsa direk çöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pojeck

hocam yanlış anladınız
    benim kanallardan yana bir sorunum yok.
    zihniyeti biraz bozuk dsmartın.

bakın dsmartgo yu ücretsiz verdiler. dsmartgo sitesine giriyorum, paketimdeki kanalları normalde izlemem lazım değilmi?
    ama izleyemiyorum. dsmartgo da nat geo kanalları yok. fakat discoveryler var. aradım sordum neden böyle diye, dsmartgo paketinizde mevcut değil diyorlar :)
    benim kızdığım şey bu işte.
    filbox da böyle birşey yoktu, tüm kanallar ve tüm film içerikleri açıktı.

zaten sadece nat geo lar var diye aldım dsmartı, dedim ya 80-90 liraya bence iyi. tek derdim belgesel.

Alıntıları Göster
    orası öyle bu daha iyi hali siz 1 sene önce görseniz 10 tane exclusive kanal vardı yoktu go'da.Nat geolar yok sinemalar yok,go o anlamda aşırı boş.Benim işimi görüyor sadece ssport ve eurosport izlediğim için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

orası öyle bu daha iyi hali siz 1 sene önce görseniz 10 tane exclusive kanal vardı yoktu go'da.Nat geolar yok sinemalar yok,go o anlamda aşırı boş.Benim işimi görüyor sadece ssport ve eurosport izlediğim için.

Alıntıları Göster
    valla bir arkadaş nat geolar ile belki yılsonunda anlasma olmaz felan dedi.
    eğer anlaşma yapmazlarsa asıl bomba bu olur bana :)
    sadece belgesel kanallarını versin ben başka birşey istemiyorum hocam.
  • quote:

valla bir arkadaş nat geolar ile belki yılsonunda anlasma olmaz felan dedi.
    eğer anlaşma yapmazlarsa asıl bomba bu olur bana :)
    sadece belgesel kanallarını versin ben başka birşey istemiyorum hocam.

Alıntıları Göster
    bence olur dsmartın elinde hiç birşey yok s sport'u saymazsak.Benim tahahüt 09.2019 da bitiyor mega kullanıcısıyım premier lig anlaşması 2019 sezonunda bitiyor bakalım ne olucak

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Megayi kaça aldınız hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Camino Del Rio

Megayi kaça aldınız hocam
    18.85 ödüyorum şuanda 15 liraya alanlarda varda onlar yenileme ben en son 2012 de üyeydim ancak bu kadar indirdim.Komple ama dsmart üyesi olmam 2007 ilk üyelerdenim

• quote:

bunu bilmiyordum hocam :)
    fakat işin ilginç yanı müşteri hizmetlerini aradım onlar da paketinizde yok dediler bana :)

siz kaça aldınız Mega+Belgesel+Eğlencesever

Alıntıları Göster
    Ben eski üyeyim. Modül mülkiyeti bende. 2 3 yıldır aylık 10 liraya izliyordum ama ocakta bitecek üyeliğim için aylık 20 liraya Hoş Geldin Paketi teklif ettiler. Hal böyleyken ben de onlara Hoşça Kal Paketi sunacağım sanırım. :)

• aylık 10 liraya mega teklif ettiler kabul ettim yükseltmeyi düşünen varsa
  • quote:

aylık 10 liraya mega teklif ettiler kabul ettim yükseltmeyi düşünen varsa
    89 TL üzerine mi 10 TL hocam? yoksa üyelik yenileme gbi birşey mi?
  • Arkadaşlar biri net olarak açıklayabilir mi? Alınan modüllerin hepsi aynı mı? Kimisi tüm kanallar açık diyor. Hani yeni üyelere özel 2 ay mega paket hediye gibi. Kimisi de hayır açık değil diyor. Devirli üyelik vs. gibi. Ben de alacağım ama emin olamıyorum. Bende de filbox vardı. Fiyatına göre idare ediyordu beni. Yardımcı olursanız sevinirim. Neerden alayım, kimden alayım?
  • Arkadaşlar biri net olarak açıklayabilir mi? Alınan modüllerin hepsi aynı mı? Kimisi tüm kanallar açık diyor. Hani yeni üyelere özel 2 ay mega paket hediye gibi. Kimisi de hayır açık değil diyor. Devirli üyelik vs. gibi. Ben de alacağım ama emin olamıyorum. Bende de filbox vardı. Fiyatına göre idare ediyordu beni. Yardımcı olursanız sevinirim. Neerden alayım, kimden alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

18.85 ödüyorum şuanda 15 liraya alanlarda varda onlar yenileme ben en son 2012 de üyeydim ancak bu kadar indirdim.Komple ama dsmart üyesi olmam 2007 ilk üyelerdenim

Alıntıları Göster
    Modul mulkiyeti sana mi ait hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stranger32 S kullanıcısına yanıt
    Hocam 89 verdim ilk önce 1 yıllık aile spor aldim n11den. Daha sonra arayıp yükseltmek istedim aylık 10 fatura cikti. Yani aradaki farkı ödüyorum sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Modul mulkiyeti sana mi ait hocam ?

Alıntıları Göster
    Eski ad cihaz benimdi bu hd mulkiyeti bende degil gerekte yok vestelin cop codebox'u benim olsa cope atarim yeri cop cunku :)

• sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    Hocam şahsen benim için mega paket 2 ay hediye gibi olay olmadı ama n11den 1 yıllık aile spor alıp mega yapmak isterseniz aylık 10 lira fatura çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonbahar78

Arkadaşlar biri net olarak açıklayabilir mi? Alınan modüllerin hepsi aynı mı? Kimisi tüm kanallar açık diyor. Hani yeni üyelere özel 2 ay mega paket hediye gibi. Kimisi de hayır açık değil diyor. Devirli üyelik vs. gibi. Ben de alacağım ama emin olamıyorum. Bende de filbox vardı. Fiyatına göre idare ediyordu beni. Yardımcı olursanız sevinirim. Neerden alayım, kimden alayım?
    hocam merhaba
    ben n11 üzerinden aldım.
    spor aile paketi aldım, içinde belgesel kanalları da var. Ben sadece belgesel izlemek için aldım.

Filbox dan kanal olarak bir eksisi yok bana göre. SinemaTV ler vardı filbox da ama IMDB 6-7 aşağısı filmlerdi. Geriye sadece discovery'ler kalıyordu.
    Bunda üstüne nat geo kanalları var.

Bence bu paraya alınır, 80-100 arası yıllık.
    N11 üzerinden alabilirsiniz.

• Peki beyler turksattan dahamı net görüntüler hd de

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Fark yok. Aynı frekanslar, aynı yayın.

• 3 adet Aile Spor Modül aboneliği 225 lira. Tanesi 75'e gelir. Ankara'dan 3 kişi girsek mi şuna?
    https://urun.n11.com/diger/d-smart-modul-d-fix-P304809049

Edit: Kargo alıcı ödemeliymiş.

Ölücü Edit: İlanı Uydu Sistemleri bölümüne taşırsa 11/200 indirimle 3 modül 214'e geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 11 Aralık 2018; 18:15:23 >
  • quote:

Hocam 89 verdim ilk önce 1 yıllık aile spor aldim n11den. Daha sonra arayıp yükseltmek istedim aylık 10 fatura cikti. Yani aradaki farkı ödüyorum sadece.
    Ben de ayni sekilde d-fix aile spor paketini modul olarak 89'a aldim. Aylik 10 TL 12 ay taahut ile mega pakete gectim. Film ve belgesel kanallarindan memnunum.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.