Şimdi Ara

D-SMART KANAL DEĞİŞİKLİKLERİ >ANA KONU< (İlk Mesaj Güncel:21.04.2024) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
843
Cevap
21
Favori
76.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 17. Bbc kanalından sonra 10. Ve 12. Kanallar da gitti yavaş yavaş içerik sayısı azalıyor giderek daha çok soğumaya başladım d smartt an bu sene yeniletirken bayağı bir düşünürüm artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖEY

17. Bbc kanalından sonra 10. Ve 12. Kanallar da gitti yavaş yavaş içerik sayısı azalıyor giderek daha çok soğumaya başladım d smartt an bu sene yeniletirken bayağı bir düşünürüm artık

12. kanal dizi platindi sanırım
    10. kanalda ne vardı ?
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Movie smartlardan biri vardı galiba şimdi hatırlayamadım. Ben sinema kanallarının isimlerine pek bakmıyordum, filmi izlemek yeterliydi
  • Her gün bir kanal gidiyor ama yenisi eklenmiyor, ekleseler de yeni paket icat edip ekstra para isterler kesin. Yeni TV aldım yanında 1 yıllık Tivibu üyeliği verdiler. Anladım ki Tivibunun yanında d-smart çöpmüş. Sinema kanallarında en son ne zaman adam gibi bir film izledim hatırlamıyorum. En çok izlediğim kanal Travel chanel çoktan gitti. Belgeselleri zaten paralı yaptılar. Spor desen zaten doğru düzgün içerik yok. Taahhütüm dolsun bir daha asla yenilemeyeceğim.
  • Furmula 1 ve Moto GP Dsmart ta var, Tivibu da yok ! (Hatırlatma)
  • merhaba arkadaşlar samsung d 7000 kullanıyorum fakat

d smart cam modülüm var baby tv vs gitti zaten bu tvde sıralama yapmakta cok zor acaba elinde d smart d 7000 uyumlu sıralı kanal listesi olan varmı ???
  • Arkadaşlar modülde eurosport 2 değişti galiba, haberi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: junex

Arkadaşlar modülde eurosport 2 değişti galiba, haberi olan var mı?

11032/V/30000
  • D-SMART KANAL DEĞİŞİKLİKLERİ >ANA KONU< (İlk Mesaj Güncel:21.04.2024)
    Tv platformları sayfası şöyle bir fotoğraf paylaşmış ıdx ve trace sports gelebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenParsTR

D-SMART KANAL DEĞİŞİKLİKLERİ >ANA KONU< (İlk Mesaj Güncel:21.04.2024)
    Tv platformları sayfası şöyle bir fotoğraf paylaşmış ıdx ve trace sports gelebilir

Turkey forum da paylaşıldı o ekran görüntüsü

Discovery hd nin seneler önce kullandığı logo gözüküyor . Görseli hazırlayan yanlışlıkla koymuştur

Dsmart dikkat etmez öyle seylere

Gecen ay yanlislikla science ın Avrupa versiyonunu koymuşlardı :)

2-3 gün sonra farkedebildiler

• Arkadaşlar bugun yine aradilar (azimlerine hayranim) iki yıl taahhüt mega paket 19 lira dediler yaninda goldmaster cihaz veriyoruz dediler 3d ozellikli felan ama modelini bilmiyor mus Bilgisi olan var m acaba cihaz nedir? Bu fiyata deger mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

Arkadaşlar bugun yine aradilar (azimlerine hayranim) iki yıl taahhüt mega paket 19 lira dediler yaninda goldmaster cihaz veriyoruz dediler 3d ozellikli felan ama modelini bilmiyor mus Bilgisi olan var m acaba cihaz nedir? Bu fiyata deger mi?

Belgesersever + spor paketini de verin de tamam derlerse kabul et derim baya uygun fiyata gelmiş olur ipler şu anda senin elinde onların değil :)
  • bbc de mi kapandı ya doctor who falan veriyorlardı ara sıra bir kaç kanal daha gitmiş sözleşme bitsede iptal ettirsek şunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: splinterfalcon4798

bbc de mi kapandı ya doctor who falan veriyorlardı ara sıra bir kaç kanal daha gitmiş sözleşme bitsede iptal ettirsek şunu

çok oluyor kapanalı.
    travel channel gitti en son
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

bbc de mi kapandı ya doctor who falan veriyorlardı ara sıra bir kaç kanal daha gitmiş sözleşme bitsede iptal ettirsek şunu

çok oluyor kapanalı.

24 aydan son 5 ay kaldı kapatacam gidecek bu ne ya illallah dedim be
  • Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    Digitürk daha beter sd hepsi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

quote:

çok oluyor kapanalı.

şuan ben ucuz(aylık 10 tl ye herşey açık) ve modül var diye kullanıyorum dsmartı.

discovery showcase ve id xtra nın gitmesi çok kötü oldu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

quote:

çok oluyor kapanalı.

şuan ben ucuz(aylık 10 tl ye herşey açık) ve modül var diye kullanıyorum dsmartı.

discovery showcase ve id xtra nın gitmesi çok kötü oldu.

bende bbc earth kanalına üzülmüştüm kime sorsam 15 TL altına kullanıyor bakalım teklifleri ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Digitürk daha beter sd hepsi.

kaç lira
  • Arkadaslar d smartta discovery sicience,animal planet ve beyaz tv.bu kanallar kayboldu.disecle oynadim a b yaptim geri yerine getirdim.tum kanallari bastan kurmak istedi.taradi bu seferde ustune tgrt haber falan gitti.acaba neden.tv lg 42la860v

Yardimci olurmusunuz tskler.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.