Şimdi Ara

D-SMART KANAL DEĞİŞİKLİKLERİ >ANA KONU< (İlk Mesaj Güncel:01.01.2024) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
843
Cevap
21
Favori
76.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dsmart bbc first ün frekansını bilen var mı?

• CUMHUR45 kullanıcısına yanıt

bbc first geldi mi

• barsoy kullanıcısına yanıt

12188 V 27500 frekansına aktarıldı Baby TV.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr Digital M kullanıcısına yanıt

Hayır.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

D-Smart Destek Twitter ;

Sinema TV, Sinema TV 2, Sinema TV Aksiyon, Sinema TV Aksiyon 2, Sinema TV Aile , Sinema TV Aile 2, Sinema TV Comedy, Sinema TV Comedy, Sinema TV 1001, Sinema TV 1002 kanalları platformumuzda yeni yıl itibariyle yayına başlayacak. MovieSmart Platin, MovieSmart Platin2, MovieSmart Action, MovieSmart Family, MovieSmart Gold, MovieSmart, Fest kanalları kapacaktır. Ancak MovieSmart Premium ve MovieSmart Premium 2 yayınlarına devam edecektir.

31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece yarısı itibarıyla, okul öncesi çocuklara (2-5 yaş arası) yönelik yayın yapan dünyaca ünlü uluslararası çocuk kanalı DISNEY JUNIOR, 129 no’lu EPG’den platformumuza eklenecek ve “Hoş Geldin Paketi” üzerinden abonelerimize sunulacaktır. BBC first Epic drama Viasat Explorer History Channel gibi kanallarımız ise Belgeselsever paketimize eklenmiştir.

Burda, BBC First de bahsedilmiş de, o yüzden aranıyorum frekansını.Gelmeyeceği kesin mi acaba?

@engineer.man

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CUMHUR45 -- 4 Ocak 2021; 17:11:40 >

• Arkadaşlar merhaba

Philips TV D-fix modül kullanıyoruz kanallar gelmişti ama açılmıyordu.
    Tekrar kurulum yapmak için TV fabrika ayarlarına aldım D-Smart kurulumu yapıyorum ama hiçbir kanal bulmuyor.

Diğer kurulumlar da kanallar kanallar geliyor.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 4 Ocak 2021; 21:27:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CUMHUR45

Burda, BBC First de bahsedilmiş de, o yüzden aranıyorum frekansını.Gelmeyeceği kesin mi acaba?

@engineer.man

Alıntıları Göster

ilk mesaj günceldir.

• Teşekkürler.

• OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt

Sony televizyonlarda birinci kanalda 2-3 dakika bekleyince kendisi D smart kanal listesini güncelliyor.

• Hocam D-Smart kurulum yapınca hiçbir kanal bulmuyor.

Bu mesajı yazarken müşteri hizmetleri aradı alt yapı değişikliği olduğu için bendeki modül desteklemiyormuş ücretsiz olarak modül değişikliği yapılacak.

Hatta seçenek bile sundu isteğe bağlı olarak;
    Modül
    Uydu cihazı
    Kart
    Hangisini istersem onu göndereceklermiş ben modül seçtim.
  • OnLyMoKoKo kullanıcısına yanıt
    Modül takılı olmasa bile kurulumu yapması lazım. Frekans değişikliğinden sonra evdeki Vestel TV de D-Smart kurulumu yapmıyor artık. Modül lafı sadece MH'nin bilgisizliği bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kumanda da rehbere basınca, yayın sırası listesi çıkıyordu.

Kanal güncellemelerinden sonra ilk bir iki kanal dışında rehber boş çıkıyor.

Rehbere erişebilen var mı ? Yoksa kanallar yeni olduğu için mi listelenmiyor acaba ?

Edit : düzenlendi galiba sorun çözüldü.

Kanallarda sürekli reklam geliyor şu korku filmi geliyor vs vs diye ama rehbere bakıyoruz hiç alakası yok gece saat 1 den sonraya bir tane korku filmi devamı sabah 5 e kadar deam komedi karışık.

Geri kalan 11 kanal da aynı şekilde, ne anladım ben bu işten. Yeni filmleri gece 1 e koymak nedir arkadaş yuh ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYLAVYU -- 8 Ocak 2021; 22:50:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Modül takılı olmasa bile kurulumu yapması lazım. Frekans değişikliğinden sonra evdeki Vestel TV de D-Smart kurulumu yapmıyor artık. Modül lafı sadece MH'nin bilgisizliği bence.

Benim vestel tv de yapmıyor artık kurulum...ne yaptılarsa artık.

• Benim üyeliğim herhalde 12 sene oldu , cihaz da kendime aitti ama eskidi artık , yeni Pace cihazdan aldım tanıdıktan pek kullanmamış , bir türlü mh kartımla cihazı eşleştirmedi , yetkili servis gelecekti hesapta 48 saat içinde , o da oldu 5 gün ses Seda yok . Varmı kart cihaz eşleştirmesi nasıl olur bilen bir yardımsever arkadaş :) uyarı kodu 14 veriyor , bilmem ne numarasına SMS at kart yaz boşluk bırak kart numarasını yaz yazıyor . Onu da yaptım . Eşleşme tamam dedi ama dsmart kanallarım yok hala :(

• Hocam aynı durumdayım, üyeliği kapatınca mülkiyeti bana ait cihazda ulusal kanallarıda kapattılar btk dahil her yere yazdım aradım çözümü yok. Dreamstar master uydu alıcı sipariş ettim. D-Smart belasından kurtulmuş oldum. En son tüm kanallar açık+ D-Smart go 14 TL teklif ettiler kabul etmedim. Netflix ve prime video ya verdiğim paraya acımıyorum ama bunlara bir kuruş vermem artık. Kaçın kurtarın kendinizi.

• history channel ekleniyormuş yakında.

bekleyenlerin gözü aydı

• HistoryChannel ile Viasat History farklı kanallar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-550A02255

Bu mesaj silindi.

Tivibuda yayım yapıyor history channel

dsmartta tivibu nun frekanslarından aktarım yapacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-550A02255

Bu mesaj silindi.

history HD dsmart kanal listesine eklendi

hoşgeldin paketine dahil edilmiş.

modül kullanıcıları 11853H den izleyebilir(sinema tv frekansı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 1 Mayıs 2021; 0:19:40 >
  • muhlis bey kullanıcısına yanıt

Ulusal kanallari nasıl kapatırlar ya böyle birşey olabilir mi, yemin ediyorum burunlarından getiririm, bende 1 ay sonra kapaticam mülkiyet bana ait kapatsinlar bakalım görelim..

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.