Şimdi Ara

D-SMART+İNTERNET KAMPANYASI HAKKINDA ÖNERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bu ay süperonline aboneligim bitiyor bende d-smart+internet kampanyasından yarralanıp d-smart a gecmeyi düşünüyorum tavsiye edermsiniz yada daha ucuz hesaplı abonelikler de önerilerinizi bekliyorum

• ederim ben kulanıyorum ama digitürk daha iyi gibi istersen ona bak
  • discovry ler daha cok hoşuma gididyor birde türksattdaki trt ler den sonra at zaten var d-smartda kanal d ve star da hd miş herelde onlarda hd olursa iyi olur diyorum yanılıyormuyum
    ben 4 sene süperonline kullandım gecenlerde net yavaşladı bende aradaım yavaş netim acaba bir baksanız diye salladım geleceklerei yokda hani tlefondaki bayan ne dese begenirsiniz o sorunu siz türktelekomla halledin dedi yaw bir insan yalan dan olsa tamam baktrıır yada bir teknic servis kaydı oluşturalım der yaw direkmen türktelekomla hallet sorunu dedi ben de 4sene boyunca parayı türktelekom almadıki onlaraı arayyaım siz aldınız ama bu süre bitecek ozaman arayacaksınız dedim velhasıl aradılar gecen gün itlerini kıc laraına soktum d-smar hakında cok şikayet var ama arkadaşlar ben şunu ögrendim tt nede dahil en iyisinin ben ta.... sonuca bunlara parayı bayılacaksak karşılıgında az bucuk faydalanmak istiyorum nedersiniz d-smart dogru kararmı sizce

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.