Şimdi Ara

D-Smart İndirimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
6.172
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.dsmart.com.tr/channelNew.aspx

quote:

Orjinalden alıntı: plasmon
    D-Smart'ın hiçbir paketine üye olmayan bir müşteri, çift çanaklı (Turksat ve Hotbird'e çevrilmiş) ve normal receiverlı bir kişinin izlediği kanallara ek olarak hangi kanalları bedava seyredebiliyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rodmank

quote:

Orjinalden alıntı: carloska

en iyi film internetten indirdiğim filmdir... internet sitelerinden daha tv lerde oynamamış bir sürü film indirip nero ile dvd ye kaydettim (100 tane boş dvd princo nun 25 lira philisp in 40 lira) ve 5+1 den gümbür gümbür izliyorum... bana maliyeti sadece boş dvd parası oda isteğinize göre 25 ile 40 kuruş arası ama film izlicekseniz perk farketmiyor... normal reklamlar, film içi reklamlar gibi nedenlerle film izlemek eziyete dönüşmüştü.. şimdi dvd kalitesinde reklamsız istediğim zamam dondurup ileri-geri sarıp film izleyebiliyorum rahatlıkla... filmleri indirmek çok kolay... bi program sayesinde rapidden tıkır tıkır indiriyorum fimleri

aferin korsan ürünü öneriyosun yani.

dostum orjinal dvd lerin fiyatından haberin yok galiba... sinemadan pahalı kaldıki sinemaya bile gidemem ekonomik durumdan dolayı... kaldiki ben söyledim diye insanlar orjinalinden vazgeçip internetten indirmeye başlamicak heralde

• Ennx' e katılıyorum. İyi ki almışım d-smartı aydın doğanı bende sevmem ama bana faydalı bir ürün satıyorsa niye almayayım. Aydın doğanı satın alıp evime getirmiyorumki. Fovori kanalım davinci learning. İdidia ediyorum profesör bile olsanız bu kanaldan öğreneceğiniz çok şey olacaktır. En kücük çocuğumun ise luli fovori kanalı elinden gelse hiç kalmayacak başından çizgi filmden ziyade öğretici eğitici bir kanal bedava seyrediyoruz daha ne olsun. discovery, aninal planet işin cabası
  • quote:

Orjinalden alıntı: EnnX

http://www.dsmart.com.tr/channelNew.aspx

quote:

Orjinalden alıntı: plasmon
    D-Smart'ın hiçbir paketine üye olmayan bir müşteri, çift çanaklı (Turksat ve Hotbird'e çevrilmiş) ve normal receiverlı bir kişinin izlediği kanallara ek olarak hangi kanalları bedava seyredebiliyor?

Teşekkürler..
  • Şahsen kablotv+kablonet alarak hem ttnet belasından hemde d-zmart,ciciturk gibi soygunculardan kurtulmuş oldum. Ayda kullanıma göre 23-30 ytl arası fatura ödüyorum 1 mbit limitli internet ve kablotv hizmeti alıyorum. Kablotv 7 ytl ve içeriğinde Discovery, National Geography, Nba tv ve 7-8 uluslararası kanal var extra olarak.. Yeni devreye giren teledünya firması hd receiver ile bazı kanallarda hd yayın hizmeti sunmaya başladı bile.. Bu hizmetteki hd kanalların sayısı arttığı zaman ona geçmeyi planlıyorum. 250 ytl civarı receiver ve 9 ytl hd yayın bedeli vardı yanlış hatırlamıyorsam.. Ayrıntılı bilgi için teledünya web adresine bir göz atın. Bu alternatif tabiiki bölgesinde kablotv hizmeti olanlar için..
  • yani bu d-smartta maçları da mı ücretli izliyorsun...yoksa maçlar ücretsiz tarifede mi?
    örneğin gs'ın uefa maçları ücretli pakette mi yoksa kutu içeriğine mi dahil?
    quote:

Orjinalden alıntı: cheetahonline

D-smart üyesiyim ama keşke bekleseymişim, 21-24 kasım arasında öğretmenlere %50 indirim yapmışlar, cebe gelen mesajda öyle yazıyordu. Gerçi bu indirim makinesinde mi oldu paketlerde mi bilmiyorum ama eğer makinede indirim yapmışsa beklemem iyi olurmuş.
    D-smart'a geçmekle iyi yaptığımı düşünüyorum. Belgesel kanalları ve futbolsmart için istemiştim ve Discovery World ve Science de artık yarım yamalak da olsa Türkçe yayına başlaması güzel oldu.
    Ücret olayına gelince, sinema kanalları hiç ilgimi çekmiyor ve üstelik sadece futbolsmart istersem aile paketi almak durumundayım. ESPN, DogTv bilmemne bana göre beş para etmez (tabi kişiye göre değişir).
    1 aralık fırsatı neyse beni ilgilendirir mi bilmiyorum ama bekliyorum.
    Velhasıl ücrete hayır, belgesel kanalları sayesinde D-smart'a

Ekleme: Aydın Doğan'ı sevmem ama DaVinci ve Discovery'i çok severim, ne yapalım :)

• maçlar ücretsiz sanırım fener de uefa kupasına kalsın diye dua ediyordur doğan yayıncılık
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersyno

yani bu d-smartta maçları da mı ücretli izliyorsun...yoksa maçlar ücretsiz tarifede mi?
    örneğin gs'ın uefa maçları ücretli pakette mi yoksa kutu içeriğine mi dahil?
    quote:

D-smart üyesiyim ama keşke bekleseymişim, 21-24 kasım arasında öğretmenlere %50 indirim yapmışlar, cebe gelen mesajda öyle yazıyordu. Gerçi bu indirim makinesinde mi oldu paketlerde mi bilmiyorum ama eğer makinede indirim yapmışsa beklemem iyi olurmuş.
    D-smart'a geçmekle iyi yaptığımı düşünüyorum. Belgesel kanalları ve futbolsmart için istemiştim ve Discovery World ve Science de artık yarım yamalak da olsa Türkçe yayına başlaması güzel oldu.
    Ücret olayına gelince, sinema kanalları hiç ilgimi çekmiyor ve üstelik sadece futbolsmart istersem aile paketi almak durumundayım. ESPN, DogTv bilmemne bana göre beş para etmez (tabi kişiye göre değişir).

Ekleme: Aydın Doğan'ı sevmem ama DaVinci ve Discovery'i çok severim, ne yapalım :)

aşağı yukarı 1 ay oldu ben d-smart alalı. malum, ilk ay kanallar ücretsiz. ancak paket içeriklerine bakınca aile paketinin içinde futbolsmart var. yani her an şifreli olabilir diye düşünüyorum ve umarım yanılıyorumdur. şimdiye kadar avrupa maçlarında bir sıkıntıyla karşılaşmadım. star verirse problem yok ama futbolsmart verirse ne olur bilmiyorum. sırf futbolsmart için de bir sürü para vermeye değer mi tartışılır.

• arkadaslar benım sorum var:D

hd-smart alırsak fiyatlar ne kadar? hd uydu alıcısı ne kadar? ve uyelik sistemi mi var? yani aylık paramı oduyorsunuz hd smart icin?

yoksa 3-5 ay bedava diyip sonradan mı aylık ıstıyorlar?

aydınlatırsanız sevinirim?

ii geceler...
  • d-smart ta paralı olur demiştim..yoookk demişlerdiiii.Yav daha ortada digiturk var da tekel değiller.Sİz dgiturk olmasında bu kurtları bir görün bedava reklam izletmez bunlar varya....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 29 Kasım 2008; 0:33:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kagan06

arkadaslar benım sorum var:D

hd-smart alırsak fiyatlar ne kadar? hd uydu alıcısı ne kadar? ve uyelik sistemi mi var? yani aylık paramı oduyorsunuz hd smart icin?

ii geceler...

800 civarı idi receiver. yalnız hd kanallar için aylık ücret varmış. yalan olmasın 50 liraydı galiba.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kagan06

arkadaslar benım sorum var:D

ii geceler...

800 civarı idi receiver. yalnız hd kanallar için aylık ücret varmış. yalan olmasın 50 liraydı galiba.

oy oy oy
  • ulan hani bedavaydı bu smart dalgası vay adamlara bak 2 3 ay para almadılar ücretsiz cart curt dediler şimdi milleti fikiyolar onların ben yolunu s*m
  • quote:

Orjinalden alıntı: Samsung-İstanbul

dünkü Hürriyet gazetesinde büyük ilanlar vardı:

''1 milyon kişi Dsmart lı olacak 1 aralığı bekleyin'' diye

bence bekleyin acele etmeyin...

Bedava verseler alırım. Aksi lira bile vermem.

İnternet varken bunlara paramı verilir, filimin kralı nette at programa linkleri dvd'din sabaha hazır. Maçmı var netten canlı olarak izle. Ha bunlar illegal mi evet ama sokakata korsan alarak pkk ya para kazandırmaktan, kahvede sigara kokusu çekmekten bin kat daha iyi.
  • bence beklemek lazım.belki kutu+kurulum bedava 1 senelik 89 ytl olabilir.bence iyi olur tabi 300 kağıt istemezlerse uyduruk anten setine.
  • quote:

şu garibanı seven kimsemi yok arkadaş :)

• dijitürkün en ucuz 10tl lik paketini eski ev arkadaşlarım aldı, gayet hoş bişi...
    biz türkler beleşi severiz, dsmart da o yönümüze oynayarak sızdı...
    ama bazen beleş paralıdan daha pahalıya gelebiliyor..
  • Sırf rant için ntv spor ve star daki maçlara şifre koydurdular ya ne desem az.
    Ayrıca bu zihniyet hazırlık maçlarını bile şifreli yayınlayan bir zihniyet arkadaşlar.
    Büyüdüğü takdirde kanımızı nasıl emeceğini hayal bile edemiyorum. Lütfen prim vermeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiNaN33

ulan hani bedavaydı bu smart dalgası vay adamlara bak 2 3 ay para almadılar ücretsiz cart curt dediler şimdi milleti fikiyolar onların ben yolunu s*m

Sorun adamlarda mı sence. Adına beleş de, bizim millete on katına sat. Ayrıca bu ilk değil ki free tv olayını hatırlayın. Şimdi adını değiştirip kampanya yapmışlar. Biraz da böyle sazan bulalım. Yeter ki 2010 lig ihalesine kadar onları idare edecek kadar enayi bulsunlar ki, o da bol zaten.
  • ben de 1 aralıkta büyük bir olay olacak sandımdı
    Dı-sımart milleti şımart yapacaklardı sanki?

Hayal kırıklığı diyemem ,aslında yapacakları belliydi ama işte reklamları merak uyandırıyor her dakika her dakika.. FAKAT BURADA kurnazlık farklı boyutta!

zaten bu D-smart platformunun, kendisine de şirket sahiplerinde asla ve kat'a güvenmiyorum
    Çünkü her çıkardıkları kampanya hile dolu ,

ilk çıktıklarında ÖMÜR BOYU BEDAVA SEYREDİN, YETERKİ 1 KERE D-smart UYUMLU CİHAZ ALIN diyen yanıltıcı reklamlar, müşteri kazanıldıkça vurguna döndü

canım yurdum insanı saf saf kanıyor bu kansızlara

Bir zamanlar çok kızdıkları vampirler şahı Uzanların taktiğini keşfettiler.Bizlerde safız ya en son eski receiver'i vermeye de kıyamadık mutlaka bunda bir yamuk vardır diye

şimdi önümüze şişirilmiş bir 200 lira aonelik, neymiş 99 liraya sudan ucuz taktiğiyle 390 liralık uyumlu pahalı receiver alacakmışız.sonra kahır ve ızdırap çekecekmişiz

Doğan grubu d-şımartını alın başına çalsın

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.