Şimdi Ara

D-smart Hangi Marka HD Cihaz Daha iyi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
25.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 7 yıldır goldmaster 20000 hd marka cihaz kullanıyorum tabi ki cihaz çağın gerisinde kaldı ama benim işimi fazlası ile görüyor gayet stabil çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bende şuan humax var cihaz arasıra kanal geçişleri cok takılıyor onun haricinde memnunum kumandasıda dağıldı yeni alayım diyorum kumandaya bayi 30 tl diyor yeni cihaz değişiminede 30 tl diyor yeni cihaz almak daha mantıklı gibi fakat yeni cihazlar nasıl acaba humaxı aratırlarmı

• Arkadaşlar en güncel ve en iyi cihaz hangisi. Bendeki Vestel ve kanal geçişleri çok ağır. Diğer cihazlarda aynı mı bilen varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle TECNICOLOR hd cihaz

• Humax cihazlar sozlesmen devam ettigi surece degisimi ücretsiz sadece musteri hizmetlerinden degisim istiyceksn sonra cihazi birebir degistiryorlar. Kumandaya gelince o kullanici hatasina giriyor onda degisim yok onuda gittigidiyorda 10-15₺ satiyorlar ben ordan aldm aralarnda hic fark yok tek fark uzerindeki yazi birinde D-smart yaziyor aldigimda Smart yaziyor tek fark bu bos yere 30-35₺ verme derim...

D-smart Hangi Marka HD Cihaz Daha iyi

• nmQ N kullanıcısına yanıt
    Eyv bayiden kumandalı değişim yapmıştım

• Ayıptır soylemesi 4 aylık üyeyim verdikleri cihaz on numara geceleri surekli stand by konumunda kasma sıfır kanal geçişleri 1 sn kanal listesini açma 1 sn yalnız bi sorun var oda epg bazı kanallara geç geliyor bazılarına hatta 3 - 4 gün hiç gelmiyor sebebi nedir?

• Banada yarın gelcekler digitürk te var inşallaha beğeniriz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Banada yarın gelcekler digitürk te var inşallaha beğeniriz bakalım.

Diğer açtığınız konuda dediğim gibi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.