Şimdi Ara

D smart full tv paketi+internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni eve taşınacağız da d smart ın üsttw yazdığım paketi 76tl full paket televizyon kanalları ve 50gb kotalı 8mb internet var
    D smartın internet hızı nasıldır konyada fiber ağı yokmuş hiç bir şekilde buda netin kalitesini etkileyecek ister istemez fiyatıda makul geldi açıkcası ama kullananlardan yorum alayım memnunlar mı yoksa başka bir firmamı önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metufkcr -- 10 Mayıs 2017; 18:24:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Az önce plus kutu mega paket 75 gb adil kullanım kotalı 16 mb internet 71 liraya 1 sene uzattım uğraşmak istemedim açıkçası 65 e yada 60 lara alırdım gibime geliyor ama inanın uğraşmak istemedim 5 lira için

• Merhaba Kardeşim,

Eski bir D smart abonesi olarak sana uzak durmanı tavsiye ederim, elini verdiğinde kolunu alamazsın.

Ben sorunlar yumağı ile baş ederim diyorsan buyur.

1. 50 gb kotan ilk 6 7 gün için de biter ay sonuna kadar 3 mb ile gidersin, üstüne birde ek paket diye sizden ücret almaya çalışır.

2. Sorun olduğunda müşteri hizmetlerine ulaşamazsın.

3. Her konuda onlar haklıdır, sizşn yaşadığınız sorun onların sorunu değil sizin sorununuzdur ve siz halledeceksiniz.

4. Yaşadığınız sorunlarda ve kesintilerde para ödemeye devam edersiniz, 1 hafta internet veya uydunun kesik olması onları ilgilendirmez.

5. Her aboneye farklı fiyat verirler, iyi pazalık yaparsanız makul fiuatlara inersiniz aksi taktirde 12 veya 24 ay bu kazığı nasıl yedim diye hayıplanırsınız.

6. Sizden modem ve recevier parasını keserler ama iade ederken "siz kullanma parasını ödemişsiniz cihazları iade edin" derler ki elemanların suratına boş boş bakarsınız.

Bunları çoğaltmak o kolay ki emin olun forum sitesi yetmez, karar sizin tüm olumsuzluklarla baş ederim, sağlam bir psikolojim var bana tesir etmez diyorsan, atıl dsmart kazıklama dünyasına :)

Ben mi hangi firmaya geçtim Turknet vdsl2 50 mbps down 4 mbps upload 60 tl birde içinde telefon var.

Iptv mi de kurdum ohhh hayat ne güzel :) ha bir de kotam 150 gb oda doldumu sıkıntı yok 16 mbps düşüyor :)

karar sizin, para sizin kolay gelsin.

• gidemedim G kullanıcısına yanıt
    TürkNet de telefonsuz yani yalın internet seçeneği varmıdır, siteye baktım bulamadım da.
  • bex0ve kullanıcısına yanıt
    Hocam yok veriyorlar ama kullanıp kullanmamak sizin elinizde bende türknet abone oldum ama aldırdım

Binada sistem var gözüküyor 3 gün bekledim arıza kaydı açtırdık hala tık yok diyor ki 1 hafta içinde sorununuz çözülür dedim sağlıcaklan kapattın beni hesabı bana net hemen lazım 10tl bi ücret ödedim çıktım direk türk telekom abone oldum hemen ertesi güne internetim bağladı türk nete kalsa daha 10 gün bekleyecektim binada yeni bina olmasına rağmen serviste sıkıntı var binanız eski dediler şuan gayet memnunum hocam türk telekomdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metufkcr -- 6 Haziran 2017; 0:3:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.