Şimdi Ara

D-Smart Tv+İnternet / DEV PROJE Altyapısı Olmayanlara Altyapı Getiriyoruz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
5.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mltya44

Hocam dsmart müşteri hizmetleri aracılığıyla aldım bu teklifi 71 TL 6 ay mega paket hediye dediler online işlemlere girmeye çalıştım tc ve telefon hatası veriyor. İsterseniz ben size pm atayım siz hem bilgilerimi kontrol edin hem de paketi. Eğer 6 ay mega paketi vermeyeceklerse görüşme kayıtları elimde genel merkeze gelir bir çayınızı içerim.

PM ile geri dönüş sağladım size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

Dsmart eski uyelerine sudan ucuz hizmet vermeye devam ettikce bende cevremdekileri dsmarttan uzak tutmaya calismaya devam edecegim.
    https://forum.donanimhaber.com/d-smart-uyeliginiz-sonunda-size-yapilan-teklifler--44416628
    Yukarida goruldugu gibi insanlar dsmarti cok komik fiyatlara kullaniyorlar.

Bu normal bişey sen elindeki üyene kıyak yapmıcanda kime yapcan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldenParsTR

quote:

Dsmart eski uyelerine sudan ucuz hizmet vermeye devam ettikce bende cevremdekileri dsmarttan uzak tutmaya calismaya devam edecegim.
    https://forum.donanimhaber.com/d-smart-uyeliginiz-sonunda-size-yapilan-teklifler--44416628

Bu fiyatlari sadece kapatmak icin faks cektikten sonra veriyorlar, ses cikarmayanlara pahali fiyatlari dayamaya devam. Ben aboneligimi zamaninda 5 senelik aboneligimi zaten bu yuzden iptal ettirdim.

Ben internet + sinema paketine 80tl oderken meger insanlar 50tlye daha hizli daha cok akkli mega paketli izliyorlarmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 5 Temmuz 2017; 10:6:56 >

• quote:

quote:

quote:

Bu fiyatlari sadece kapatmak icin faks cektikten sonra veriyorlar, ses cikarmayanlara pahali fiyatlari dayamaya devam. Ben aboneligimi zamaninda 5 senelik aboneligimi zaten bu yuzden iptal ettirdim.

Ben internet + sinema paketine 80tl oderken meger insanlar 50tlye daha hizli daha cok akkli mega paketli izliyorlarmis.

Keşke kapatmayıp tekliflerden yararlanmak istediğini belirtseydiniz. Eski cihazınız var ise yardımcı olmaya çalışırım

• quote:

quote:

quote:

Hocam bana gecen yıl 10 liea direk teklif verdiler dahailk aranmada bu yılda 18 lira sizde şans yokmuş keşke kapattırmasaymışsınız

• Bugün dsmart tv kurulumu için geldiler yanlarına dfix almamışlar abi dükkan filanca yerde sen gidip alabilirsin kurulum basit dfix kartı tak çalışacak dedi. Ben de işim görülsün diye tamam dedim gidip dükkanlarından kullanılmış bir dfix kart aldım geldim sonrasını zaten tahmin ediyorsunuz.Servis çalışanını aradım dfix için lg tv servisi gelecek onlar şifreyi açacaklar dedi. Müşteri hizmetlerini belki 12 13 kere aradım hatta bekletip bekletip telefonu kapattılar en sonunda gözüm döndü tabiki. Bir bayan temsilciye durumu anlatıp kayıt açtırdım. Dakika 1 gol 1 ilk günden pişman ettiler. Arkadaşın dediği gibi sinema dizi paketi yapmışlar 6 ay hediye kısmı da yalanmış. Ses kaydını dinleyip mağduriyetimi gidereceklermiş. Ttneti bırakıp dsmarta geçtiğim için pişman mıyım evet çok pişmanım.

• quote:

Bugün dsmart tv kurulumu için geldiler yanlarına dfix almamışlar abi dükkan filanca yerde sen gidip alabilirsin kurulum basit dfix kartı tak çalışacak dedi. Ben de işim görülsün diye tamam dedim gidip dükkanlarından kullanılmış bir dfix kart aldım geldim sonrasını zaten tahmin ediyorsunuz.Servis çalışanını aradım dfix için lg tv servisi gelecek onlar şifreyi açacaklar dedi. Müşteri hizmetlerini belki 12 13 kere aradım hatta bekletip bekletip telefonu kapattılar en sonunda gözüm döndü tabiki. Bir bayan temsilciye durumu anlatıp kayıt açtırdım. Dakika 1 gol 1 ilk günden pişman ettiler. Arkadaşın dediği gibi sinema dizi paketi yapmışlar 6 ay hediye kısmı da yalanmış. Ses kaydını dinleyip mağduriyetimi gidereceklermiş. Ttneti bırakıp dsmarta geçtiğim için pişman mıyım evet çok pişmanım.

İşlemleri bayi üzerinden değil de keşke benimle yapsaydınız herşeyi tek tek hallederdik. Dfix kartı abone olurken tercih ediyorsunuz üye numaranıza göre dfix kart geliyor. Bayi sizi tamamen yanlış yönlendirmiş.

• Başvuru işlemlerini dsmart müşteri hizmetlerinden Asiye hanım yaptı görüşme kayıtları elimde mevcut ısrarla dfix ve giriş paket dedim o da tekrarlayıp onayladı. Gelen servis kutu vermeye çalıştı kabul etmedim dediklerine göre dsmart elindeki kutuları bitirmek istiyormuş. Şikayet sonucunda aynı bayiden iki genç çocuk geldi bugün yapamadılar, abi dfix kart bozuk elimizde kart yok gelince hemen gelip kuracağız dedi gitti. Dün mh deliye döndürdü beni defalarca arayıp anlattım bekletiyorum hatta kalın dediler ve telefonu kapattılar. Dsmart kafasına göre paket yapıp kafasına göre kurulum yapıyorsa bu iş fazla yürümez.

• quote:

Başvuru işlemlerini dsmart müşteri hizmetlerinden Asiye hanım yaptı görüşme kayıtları elimde mevcut ısrarla dfix ve giriş paket dedim o da tekrarlayıp onayladı. Gelen servis kutu vermeye çalıştı kabul etmedim dediklerine göre dsmart elindeki kutuları bitirmek istiyormuş. Şikayet sonucunda aynı bayiden iki genç çocuk geldi bugün yapamadılar, abi dfix kart bozuk elimizde kart yok gelince hemen gelip kuracağız dedi gitti. Dün mh deliye döndürdü beni defalarca arayıp anlattım bekletiyorum hatta kalın dediler ve telefonu kapattılar. Dsmart kafasına göre paket yapıp kafasına göre kurulum yapıyorsa bu iş fazla yürümez.

0850 266 0000'ı arayın. Kendi numaranızla değil farklı bir numara ile deneyin birde
  • fiber internette ttnet'in alt yapısını kullanıyorsunuz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erc44

fiber internette ttnet'in alt yapısını kullanıyorsunuz değil mi?

Evet doğrudur.
  • peki bulunduğum bölgede ttnet'ten daha hızlı internet verebilir misiniz? ttnet max 24 mbit'e kadar diyor ama internet hızı yerlerde sürünüyor.
  • Adresi açık adres olarak pm atarsanız kontrol edelim sistemden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mevcut tv abonesiyim internet + tv icin yardimci olabilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betta_54

Mevcut tv abonesiyim internet + tv icin yardimci olabilir misiniz

Tabi daha uygun fiyatlardan yararlanabiliyorsunuz. PM atabilirsiniz.
  • Hepinize tekrar merhaba. İlk sayfa güncellendi. Detaylar ve kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar pm yolu ile ulaşabilirler.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burunısıran

Hepinize tekrar merhaba. İlk sayfa güncellendi. Detaylar ve kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar pm yolu ile ulaşabilirler.

İyi forumlar.

Altyapısı olmayanlara alt yapı derken?

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Hepinize tekrar merhaba. İlk sayfa güncellendi. Detaylar ve kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar pm yolu ile ulaşabilirler.

İyi forumlar.

Yeni kurulan binalarda ya da uzun zamandır altyapısı olmayan müşterilere yardım sağlıyoruz. Normal şartlarda kendiniz altyapı için TT'ye başvursanız 6 ila 24 ay arasında bir zaman veriyorlar port açılımı için ya da altyapı kurulumu için fakat bizim aracılığımız ile biz bunu 1 ay gibi kısa bir sürede hallettirebiliyoruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

İyi forumlar.

Yeni kurulan binalarda ya da uzun zamandır altyapısı olmayan müşterilere yardım sağlıyoruz. Normal şartlarda kendiniz altyapı için TT'ye başvursanız 6 ila 24 ay arasında bir zaman veriyorlar port açılımı için ya da altyapı kurulumu için fakat bizim aracılığımız ile biz bunu 1 ay gibi kısa bir sürede hallettirebiliyoruz.

Varolan altyapının iyileştirilmesi için yardımcı olabilir misiniz?

• Maalesef bu konu hakkında yardımcı olamıyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.