Şimdi Ara

D-smart dolandırıcılı DİKKAT HD Cihaz Almayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
4.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • D-smart dolandırıcılığı (DİKKAT) evdeki eski bana ait olan uydu cihazımı alarak değişim kampanyası altında yerine HD cihaz verdiler ama anladım ki cihaz 24 ay taahhüt sadece kiralama olarak bana verilmiş 24 ay sonunda cihazı elimden alacaklarmış ve bana ait olan cihaz onların olmuş bu dolandırıcılığa düşmeyin arkadaşlar size ait olan cihaz elinizden alınıp aylık 30tl ücret ödüyorum neymiş kiralamışım cihazı ee çıkmak istiyorum 524tl kapatma bedeli bu niye cayma bedeli cihaz o bizim alırız geri …..

• D-smarttan beklenen davranış, zaten hangi üyesine dürüst oldu ki sanada dürüst olsun, kıytırık bir HD cihazı bile armağan etmekten aciz bir kanal bu.. Hala d-smartı savunan acizlere duyurulur. Daha ne kadar bu dolandırıcılığa kulak tıkayacaksınız. Keşke Digiturk'e ya da Teledünyaya falan üye olsaydın be kardeşim.
  • d smart kendilerini savunanlara mama veriyordur yada prim aliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dikkatli bir tuketiciyseniz hicbisey olmaz, cihazi napcaksinizki zaten dsmart kullanmayacaksaniz;)

insanlar 2 yillik Full HD paketi 390 tl - 438 tl - 538 tl den aldilar...

eger sizde kampanya takip edip önodemeli alirsaniz hicbirseyle ugrasmazsiniz...mesela ben 538 tl 2 yill full HD aldim, 24 sonunda cihazi bana verse nolur alsa nolur, 2 yila ne cihazlar cikar :)

Verecegi cihaza yazilimda atilmiyor zaten, ne kanal siralayabilirsiniz nede biss girebilirsiniz...

takilmayin boyle seylere, benin satin aldigim onodemeli 2014 mayista bitince tekrardan onodemeli paket alip devam ederim , fatura vs. ugrasmamak icin bence guzel firsat, ilk odeme biraz sikinti agir olabilir, 3 taksitle odedim, ee platform aliyorsan adamlarda ticaret yapiyorlarsa bi bedel odeyeceksin zaten...

bende digiturk de var dsmartta var, ama dsmart hem ucuz hem ben star kanald HD den dolayi fx hd ve fox crime hd icin digiturk sadece mac yayinlarinda aciyorum;)

digiturk tum kanallari izlemek isteseniz 100 tlden assagi cikarmazlar faturanizi, ama ben damart full halde ortalama 22 tl den izliyorum;)

sonuc olarak dikkatli ve bilincli tuketiciyseniz hicbir sikinti yasamazsiniz, mesela smile adsl ben 6 yil falan kullandim hic sikinti yasamadim, suan superonline adsl kullaniyorum en ucuz buydu bundada sikinti yasamadim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: peacesen

D-smart dolandırıcılığı (DİKKAT) evdeki eski bana ait olan uydu cihazımı alarak değişim kampanyası altında yerine HD cihaz verdiler ama anladım ki cihaz 24 ay taahhüt sadece kiralama olarak bana verilmiş 24 ay sonunda cihazı elimden alacaklarmış ve bana ait olan cihaz onların olmuş bu dolandırıcılığa düşmeyin arkadaşlar size ait olan cihaz elinizden alınıp aylık 30tl ücret ödüyorum neymiş kiralamışım cihazı ee çıkmak istiyorum 524tl kapatma bedeli bu niye cayma bedeli cihaz o bizim alırız geri …..

Sizin başınızdan geçenlere net bir cevap vermem için sorulara eksiksiz cevap veriniz..
    1-Ne zaman kampanyaya katıldınız.?
    2-Ne şartlar konuşuldu.?
    3-Kaç TL ile anlaştınız ve önden cihaz sonrası para istenecekmi.?
    4-Kaç yıllık üyesiniz geçmiş dönemden varmı üyeliğiniz.?
    Bu arada 4yıllık Dsmart üyesiyim ve 3yıllık digiturk.

• Sözleşmende herşey yazar açıp okusaydın
  • quote:

D-smart dolandırıcılığı (DİKKAT) evdeki eski bana ait olan uydu cihazımı alarak değişim kampanyası altında yerine HD cihaz verdiler ama anladım ki cihaz 24 ay taahhüt sadece kiralama olarak bana verilmiş 24 ay sonunda cihazı elimden alacaklarmış ve bana ait olan cihaz onların olmuş bu dolandırıcılığa düşmeyin arkadaşlar size ait olan cihaz elinizden alınıp aylık 30tl ücret ödüyorum neymiş kiralamışım cihazı ee çıkmak istiyorum 524tl kapatma bedeli bu niye cayma bedeli cihaz o bizim alırız geri …..

Bir başka başlıkta da sizinkine benzer bir şikayet var ancak sonradan yanlış anlaşılma olduğu belirtilmiş. HD değiştir değil aydan aya kampanyası kiralama şeklindeymiş. Sizde de böyle bir durum olabilir.
  • Merhaba,

Ben de D-SMART mağduruyum. Bana telefonda 59 TL'lik bir anlaşma satıdı (TV+internet). Farklı bir ücret ödememek için 59 TL vurgusunu iyice yaparak defalarca da tekrarladım.
    Fakat sonuç rezalet! İlk faturam 226 TL geldi. Binbir zorlukla ulaşabildiğim d-smart müşteri temsilcisi hata yapıldığını ve diğer faturalarımdan bu tutarların düşüleceğini söyledi.
    Konu ile ilgili olarak tekrar beni bilgilendireceklerini de söylediler.Bu konuşmadan yaklaşık bir ay sonra, ikinci faturam faturam 112 TL geldi. Tekrar büyük zorluklarla müşteri temsilcisine ulaştım ve bana yine farklı tarifede olduğumu ve bu tutarın normal olduğunu söylediler. Kapatma işlemi için dilekçe göndermemi istediler. Dilekçe gönderdim ve yaklaşık 2 hafta oldu, kimse beni bu konuda aramıyor. Bu durumda kendimi dolandırılmış hissediyorum. Hiçbirşey yapamıyorum. Kimseye D-SMART üyeliği tavsiye etmiyorum. Tek kelime ile REZALET.

• cevap veren herkese teşekkürler

Arkadaşlar sorun şu tamam kiraladın anladım iyide benim eski uydu alıcımı benden alıp değiştirme kampanyasıyla kaktırdılar yanı bana ait olan 170tl lik cihazımı alıp gittiler sonunda yerine hd cihaz verildi madem kiralandı neden benim eski cihazım alındı resmen dolandırıldım versin eski cihazımı alsın bunu da ....... alsın ben dolandırıldım sizde dolandırılmayın... resmen düpe düz hırsızlıktır bu ve yasal işlemi başlatacağım..
  • quote:

cevap veren herkese teşekkürler

Arkadaşlar sorun şu tamam kiraladın anladım iyide benim eski uydu alıcımı benden alıp değiştirme kampanyasıyla kaktırdılar yanı bana ait olan 170tl lik cihazımı alıp gittiler sonunda yerine hd cihaz verildi madem kiralandı neden benim eski cihazım alındı resmen dolandırıldım versin eski cihazımı alsın bunu da ....... alsın ben dolandırıldım sizde dolandırılmayın... resmen düpe düz hırsızlıktır bu ve yasal işlemi başlatacağım..

2 yıl sonunda 50 tl gibi bir tutara cihaz sizin olmalı öyle hatırlıyorum. İlla geri almıyorlar.
  • Bunlar tam dolandırıcı 7den 70 e 2015 agustos ayı aradılar 11 tl taahhütsüz diye sonra 3 ay sonra ögrendimki 24 ay kitlemişler iptal ederseniz ceza ödersiniz diyolar ses kayıtlarını inceleyin dedim ödemiyorum sizce nasıl bir yol izlemeliyim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.