Şimdi Ara

D smart almak istiyorum yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eve dijital platform almak istiyorum yeni cikan kampanyasi olanhttps://www.dsmart.com.tr/Kampanyalar/d-smart-dunyasi-ve-sinirsiz-internet-bir-arada-cok-daha-uygun-fiyata paketi almak istiyorum acaba internetin yaninda hangi paketi almaliyim turksat artik bayiltti beni yardim edin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hiç bulaşma derim müşteri hizmetileri senin elini kana bular o kadar diyeyim
  • Tavsiye edeceginiz baska bir paket varmi diğer platformlarda

• bu fiyatlara daha iyi platform bulamazsın. üçüne beşine bakma al. hd kalitesi digitürke göre çok çok daha iyi. belgesel kanallarıda güzel. kulağını tıka ve al bence.
  • Almışken mega paket alabilirsiniz. Fiyatıda iyi. Hd kalitesi ve kanal fazlalığı yeterde artar bile üstelik hepsi hd.
  • Mega sanıp tüm kanallar var sanmayın. Eğlencesever bir işe yaramasa da Belgeselsever güzel. İlk 1 ay hediye zaten.
  • Bence 72tl lik paketi tercih edin, icerik olarak 7 kanal disinda tum kanallar acik oluyor. Sizi tatmin edeceğini düşünüyorum

• Evet bende mega paket dusunuyorum digiturku aradim en ucuz tarifesine 72 tl dedi d smart hd ile turksatdaki hd kalitesi arasinda bi fark varmi peki
  • konu hakkında yardım edebilirim kurumsal satış danışmanıyım
    şuan herhangi bir adsl kullanıyor musunuz ?
  • Evet kullaniyorum subatta tahutu bitiyor subat 1 de alacagim ilk ay bedava :)
  • dsmart platformların arasında en iyisi bence...
  • sinema paketi kullanıyorum memnunum. ihtiyacına göre al fazladan boşa para verme.

• tekrar baktım da mega paket güzel duruyor. 4 lira daha verilir.

• 1 sene bu fiyatlarla idare eden daha sonra 45 50 liraya rahat anlaşır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahut 2 sene

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.