Şimdi Ara

D-SMART KANAL DEĞİŞİKLİKLERİ >ANA KONU< (İlk Mesaj Güncel:21.04.2024) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
843
Cevap
21
Favori
76.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: e_capkan

bbc hd platformdan çıkarılmış.

Kafalarina gore cikarabiliyorlar mi boyle? Doctor who izliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protex11

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bbc hd platformdan çıkarılmış.

Kafalarina gore cikarabiliyorlar mi boyle? Doctor who izliyordum.

sözleşmeleri bitti sanırım.
    uzatmadılar sözleşmeyi.
  • Bu sene yeni kanal eklenmedi sanırım??
  • Kızıl Baron kullanıcısına yanıt
    Eklemediler, BBC HD'yi de çıkardılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Baron

Bu sene yeni kanal eklenmedi sanırım??

6 ocakta saran grubunun kanalları yayına başlayacak.
    belki başka kanallarda eklenebilir.
  • BBC HD'nin gitmesi kötü oldu, şok oldu. Diğer platformlarda var mı peki?
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Tivibu IPTV'de var. Bir de Hotbird uydusundan cccam server ile izlenebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takio
  • Travel Channel kanalını da çıkarmışlar. Bana göre en kaliteli gezi belgesel kanallarından biriydi. Sadece bu kanal için üyeliğimi devam ettirmiştim. Önce bbc hd sonra da travel channel seneye d smartta devam etmem büyük ihtimalle.

• Travel channel cok güzel kanaldı gitmesi kötü oldu sonu filbox gibi olursa şaşmayalım :)

• aynen travel channel cikmis dun musteri hizmetlerini aradim 23:50 itibariyle sozlesme bittigi icin ciktigini soledi. yerine bir kaç kanal gelecekmis , travelen channel güzel bir kanaldi en cok onu izliyordum maalesef yok artik :(
  • Tivibu ya geçecektim. Sırf bu kanal var diye üyeliğimi devam ettirdim.Günde en az 2 saat izlerdim. Kendi alanında en iyisiydi bana göre. Sözleşmem biter bitmez d smartı iptal ettireceğim hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: bynuterx

Tivibu ya geçecektim. Sırf bu kanal var diye üyeliğimi devam ettirdim.Günde en az 2 saat izlerdim. Kendi alanında en iyisiydi bana göre. Sözleşmem biter bitmez d smartı iptal ettireceğim hemen.

aynen bende aboneligimi yenilettim d'smartin en iyi kanaliydi bir kaç kanal gelecekmiş travel channelin yerini tutarmı ki
  • Vitone V kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum tutacağını. Uluslar arası ev avcıları keşfedilmemiş doğal yüzme havuzları muhteşem karavanlar gibi programlar ve asya ülkeleri belgeselleriyle bence bir numara kanaldı.Tivibu ya geçsin hiç düşünmeden Tivibu alırım o kadar beğendiğim kanaldı.

• quote:

Sanmıyorum tutacağını. Uluslar arası ev avcıları keşfedilmemiş doğal yüzme havuzları muhteşem karavanlar gibi programlar ve asya ülkeleri belgeselleriyle bence bir numara kanaldı.Tivibu ya geçsin hiç düşünmeden Tivibu alırım o kadar beğendiğim kanaldı.

aynen bende alirim tivibu yu bu d'smarti anlamiyorum insan bir sitesinde anket yapar d'smart tv deki en sevdiginiz kanal hangisi diye müsterilerin önerilerini görüslerini sunacagi bir yer yapmasi lazim ama nerde o ince düsünce
  • quote:

aynen bende bu ev avcılarını severim yazık dsmarta yapamıyorlar artık bu işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Ben mail attım geri gelmesi için. Belki çok sayıda talep olursa geri anlaşma yapabilirler. Daha önceden de bildiğim kadarıyla bazı kanallar kapatılıp geri gelmişti.

• travell chanel çıktı diye iptal edicem bende. En çok izlediğim kanaldı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Ben mail attım geri gelmesi için. Belki çok sayıda talep olursa geri anlaşma yapabilirler. Daha önceden de bildiğim kadarıyla bazı kanallar kapatılıp geri gelmişti.

az önce müüşteri hizmetlerini aradım. çok talep geldi anlaşmaya çalışıyoruz. daha çok talep gelirse anlaşma sağlanır filan dedi. Umarım tekrar gelir.

• ben de az önce müsteri hizmetlerini aradim travel channel kanaliyla anlasma asamasindaymis , haber edeceklerini soledi
    HERKES ARASIN
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.