Şimdi Ara

D-SMART KANAL DEĞİŞİKLİKLERİ >ANA KONU< (İlk Mesaj Güncel:21.04.2024) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
21
Favori
76.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende d smart modül kart kullanıcısıyım.Bende Movie Türk,Movie Family,Movie Classic,Smart dizi ve spor kanalları yoktur.Türksatta aldığım firekansları girip tarama yaptığımda kanal bulunamadı diye uyarı veriyor.Bu Kanallar yoktur.Genel bir sinyal sorunumu var yardımcı olursanız sevinirim.
  • Lnb ince ayar gerekior.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merkezi sistem apartmanınki nasıl yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sksdgs

Arkadaşlar bende d smart modül kart kullanıcısıyım.Bende Movie Türk,Movie Family,Movie Classic,Smart dizi ve spor kanalları yoktur.Türksatta aldığım firekansları girip tarama yaptığımda kanal bulunamadı diye uyarı veriyor.Bu Kanallar yoktur.Genel bir sinyal sorunumu var yardımcı olursanız sevinirim.

Tv lg marka mi

• quote:

Orijinalden alıntı: sksdgs

merkezi sistem apartmanınki nasıl yapacağım

Merkezi sistem oldugu icin sinyal kaybı olabilir bi sinyal yükseltici dene yada bi Uyducuyu cagır en fazla 20 - 30 tl alır ayarlar canagı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 25 Ağustos 2016; 11:02:21 >
  • Arkadaşlar herkese merhabalar. Bugün d smart baglattim fakat net geo wild, smart sport gibi bazı kanallarda ekranda HD yazmiyor. Biraz araştırdım ama pek bir şeye ulaşamadım sizce sorun ne olabilir teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceykıb

Arkadaşlar herkese merhabalar. Bugün d smart baglattim fakat net geo wild, smart sport gibi bazı kanallarda ekranda HD yazmiyor. Biraz araştırdım ama pek bir şeye ulaşamadım sizce sorun ne olabilir teşekkürler.

Bende de yazmiyor ama kanal hd su an.kaliteden anlarsın zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: ceykıb

Arkadaşlar herkese merhabalar. Bugün d smart baglattim fakat net geo wild, smart sport gibi bazı kanallarda ekranda HD yazmiyor. Biraz araştırdım ama pek bir şeye ulaşamadım sizce sorun ne olabilir teşekkürler.

aynen kalite anlaşılır tereddüt yaşarsanız sports tv yi açın yada başka sd bir kanalı fark anlaşılır....
  • tv kumandanızda info tuşuna basarsanız sinyal ve çözünürlük bilgisi verir. hd logosu yavaş yavaş kalkıyor zaten. standart oldu artık.
  • Yan oda için yakın zamanda fiyat alan var mı? Ya da kullanan

• quote:

Orijinalden alıntı: SvlyMmt

Yan oda için yakın zamanda fiyat alan var mı? Ya da kullanan

20 TL dediler utanmadan niye derseniz zaten aylık 19 TL ödüyorum güldüm seslice yüzlerine sordum açıklama zayıf....
  • Dsmart 2008 sd uydu alıcısında hiçbir kanal açılmıyor sorun nedir

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Sinyal bulma frekansına elle gir bölümünden kanal d nin frekansını girip güncelleyin

• 2007 üyeliğine hala hd kutuya geçme hakkı veriliyormu bilen var mı Arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baronofhell

2007 üyeliğine hala hd kutuya geçme hakkı veriliyormu bilen var mı Arkadaşlar?

Eski üyelere avantajlı teklif yapıyorlar
    Arayıp teklif Alın

• Cok tesekkurlwr arayacagim.

• +++Paket sistemi yeniden değişti. paket sayısı 4 e düşürüldü.
    -Hoşgeldin Paketi 19TL
    -Aile Spor paketi 29TL
    -Film Dizi Paketi 35TL
    -Mega Paket 45TL (Belgeselsever ve Eğlencesever ek paketindeki kanallar bu pakete dahil değil)

+++2 adet yeni ek paket eklendi

https://www.dsmart.com.tr/Paketler/cocuk-paketi
    https://www.dsmart.com.tr/Paketler/sporsever-paketi

tüm paketler :https://www.dsmart.com.tr/Paketler

++Ayrıca peşin ödemeli dsmart kullananlar aboneliklerine ek paket ekletebiliyor artık.

Ben teknosadan 2 senelik peşin ödemeli modül almıştım.daha önce belgeselsever paketi ekletmek için 2 kez aramıştım ama sistem izin vermediği için satın alamamıştım
    Buğün tekrar aradım satın almak için. 2 senelik paketimin 133 günü kalmış. 133günlük belgeselsever paketi eklediler aboneliğime 29tl ödedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

Arkadaşlar bazı kişilere mega pakette belgesel paketi için ücret yansitilmayacak demişler. Peki süper paket?

Diğer belgesel kanalları en alt paket olan Aile paketindeyken bu kanalların ne özelliği var da Mega da olacak

Tüm paketlere tanımlanmalı aslında, Süper paket yeni Sinema Dizi Spor oluyor sanırım. Erotik hariç tüm kanallar olduğuna göre açılması gerek ama söz konusu firma Dsmart olunca sözler havada kalıyor.

tüm paketlere açılacaktır bence. ama zaman alabilir biraz.
    24tl ye aile paketi satıyorlar.
    8 tane belgesel, 3 tane yaşam kanalı var sadece.
    filbox varken bu paketi satabilmelerinin ihtimali yok.ulusal kanallarda şifresiz oldu zaten.

dsmartın fiyat politikası vahim durumda bence şuan

aile paketi 19
    sinema dizi spor 34
    mega 44tl olmalı.

smart sporlarda bişey yok zaten.
    digiturk spor sever paketi 5tl ye veriyor.
    digiturk dilediğin yerdeyi ücretsiz veriyor zaten.blu ya ekstra ücret istememesi lazım.

digiturkun yeni eğlence paketiyle rekabet edebilmesi için. dsmart sinema -dizi -spor paketini max 34 tl yapmalı.

Geçte olsa fiyatlar dediğiniz gibi olmuş, 1 lira farkla

• bbc hd platformdan çıkarılmış.
  • Dsmart şuan bütce olarak zor durumda daha cok kanal gidebilir. Bu yüzden fiyatları ucuzlattılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 1 Ocak 2017; 18:7:37 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.