Şimdi Ara

D&R Tüm PS4 Oyunlarında %25 İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftasonuna özel böyle bir şey yapmışlar. Demek ki sapık fiyatlardan satılmadığını görünce fiyatları daha az sapık düzeye çekebiliyorlar.
    http://www.dr.com.tr/Kataloglar_/PS4-Oyun-Kampanyasi/747/0

Bu fiyatlarla kendi kendilerine sağlam bir darbe vuracaklar inşallah.

• Çok ucuzmuş
  • Bir iki saat önce bakmıştım ds4 var mı diye o arada 250 den görmüştüm yeni gelmiş indirim heralde. Fakat fiyatlar yinede yüksek. İndirimli ds4 olsaydı sipariş verirdim.
  • Yüzde 50 indirim bile olsa anca uygun denilebilecek bir fiyat olur. 250 liralik seye yüzde 25 indirim yapsan ne fayda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazurat

Yüzde 50 indirim bile olsa anca uygun denilebilecek bir fiyat olur. 250 liralik seye yüzde 25 indirim yapsan ne fayda.

Oyunu kura gore hesaplarsan yurt dışından bile 125 e alamazsın ne %50 sinden bashediyorsun ?
  • Yıllardır bu tarz fiyatlara sattılar oyun ve konsol aksesuarlarını. Tüm meselenin kur olduğunu sanmıyorum. Kur sadece aşırı yüksek fiyatı daha da yükseltebilmek için kullandıkları bir kılıftır.

İnşallah bir gün uygun fiyatlara bandrollü oyunlar ve konsollar görmek hepimize nasip olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Yıllardır bu tarz fiyatlara sattılar oyun ve konsol aksesuarlarını. Tüm meselenin kur olduğunu sanmıyorum. Kur sadece aşırı yüksek fiyatı daha da yükseltebilmek için kullandıkları bir kılıftır.

İnşallah bir gün uygun fiyatlara bandrollü oyunlar ve konsollar görmek hepimize nasip olur.

Ya I-C-O bu kur hiç mi düşmüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Ya I-C-O bu kur hiç mi düşmüyor

Aynen Hacı Addidas. Ben de merak ediyorum, bu kur hiç mi düşmez? Hadi yazdan olan olaylardan bu yana tam rayına oturamadı ama Allah aşkına 7 ay öncesinde, 2 sene öncesinde, 5 sene öncesinde de mi kurlar "rekor seviye"deydi?

Her daim oyun ve aksesuar fiyatları yüksekti bu ülkede. Kur buna kılıf olamaz.

• Yine uygun değil, alınmaz.
  • Küfür gibi fiyatlar. BF4 ve AC4 kara cuma + ps3 to ps4 ile 60-65 liraya geldi bana. 3 katı.

Bir de CoD Ghost diğer oyunlara göre 30 lira daha fazla. Çok bilinen oyun tabi. Ulan yatacak yeriniz yok Allahsızlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 2 Şubat 2014; 15:08:45 >
  • call of duty 279 liradan 209 liraya düşmüş. sevsinler sizin indiriminizi. sizin ben satacağınız oyunun ta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Yıllardır bu tarz fiyatlara sattılar oyun ve konsol aksesuarlarını. Tüm meselenin kur olduğunu sanmıyorum. Kur sadece aşırı yüksek fiyatı daha da yükseltebilmek için kullandıkları bir kılıftır.

Zengin işi olarak bakıyorlar maalesef.Neyse bizim nesil değiştirecek bunu eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeiist

quote:

Yüzde 50 indirim bile olsa anca uygun denilebilecek bir fiyat olur. 250 liralik seye yüzde 25 indirim yapsan ne fayda.

Oyunu kura gore hesaplarsan yurt dışından bile 125 e alamazsın ne %50 sinden bashediyorsun ?

Ne yaran varmış bee. Amazon.com a bak. Digital oyun ve kutulu oyun fiyatlarina bak. Oyunlar ilk bir ay 59 dolardan satiliyor sonrasinda ise 49,39 dolar gibi fiyatlardan satılıyor. Hatra bazen gunluk indirimler bile oluyor. Demekki bu oyunlar aradan cok uzun sure gecmeden bile fiyatlar düşüyor. Asil sen neden bahsediyorsun. Ben 3 oyun ve 1 yillik plus u 125 dolara malettim indirim donemlerinde ve indirim cekleriyle. Aldigim oyunlar ac4 bf4 fifa14 ve 1 yillik usa psn plus.

Turkiyede ne indirim kuponu var nede baska bisey. Ben 60 dolar veripte oyun bile almazken sen neden bahsediyorsun. Maximum 140 lira olsa ne yazar 60 dolar. Enayiliginize doymayin siz. Bide nerden savunuyor. Neymis 60 dolar 125 degilmis. Senin gibi enayiler dnr dan alsin...

Not:kilzone sf su an amazonda digitali 43 dolar. 95 tl. Bi kac gun once 39 dolardi. Senin dunyadan haberin yoksa ben ne desem boş. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazurat -- 2 Şubat 2014; 18:18:15 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zeiist

quote:

Ne yaran varmış bee. Amazon.com a bak. Digital oyun ve kutulu oyun fiyatlarina bak. Oyunlar ilk bir ay 59 dolardan satiliyor sonrasinda ise 49,39 dolar gibi fiyatlardan satılıyor. Hatra bazen gunluk indirimler bile oluyor. Demekki bu oyunlar aradan cok uzun sure gecmeden bile fiyatlar düşüyor. Asil sen neden bahsediyorsun. Ben 3 oyun ve 1 yillik plus u 125 dolara malettim indirim donemlerinde ve indirim cekleriyle. Aldigim oyunlar ac4 bf4 fifa14 ve 1 yillik usa psn plus.

Turkiyede ne indirim kuponu var nede baska bisey. Ben 60 dolar veripte oyun bile almazken sen neden bahsediyorsun. Maximum 140 lira olsa ne yazar 60 dolar. Enayiliginize doymayin siz. Bide nerden savunuyor. Neymis 60 dolar 125 degilmis. Senin gibi enayiler dnr dan alsin...

Not:kilzone sf su an amazonda digitali 43 dolar. 95 tl. Bi kac gun once 39 dolardi. Senin dunyadan haberin yoksa ben ne desem boş. .

Emin ol 60 dolardan aza aliyorum.

• PLAY STATION 4 ICIN BATTIFILIED 4 SATIYORUM

1 SAAT KULLANILMISTIR KUTUSULA BIRLIKTE SATILACAKTIR CD TERTEMIZDIR...

FIYATI 130 TL

İSTEYENLER OLURSA YUZ YUZE DENEYEBILIRIZ CALISTIGINI TEST EDERIZ
  • Ben bu konuyu fiyatlar uygun diye açmadım zaten ilk mesajdan da anlaşılacağı gibi, satamayınca böyle net şekilde fiyatı kırabiliyorlar bunu belirtiyorum. %25 indirimle bile pahalı oluyor oyunlar haklısınız ama yepyeni oyunlara %25 indirim yapılması bu fiyatların uzun süre gitmeyeceğini gösterir bence.
    Yeter ki tüketici bilinçli olsun, bu Aral ve Tiglon denen pisliklerin oyunlarını almasın. Ellerinde kalınca illaki eski seviyelere çekecekler oyunları.
  • İndirimli fiyatlar bile amazon.com da ki fiyatları nerdeyse ikiye katlıyor bu nasıl indirim yaw !!!

• Bunlar ucuz fiyatlarsa, normal fiyatlardan alan insanları düşünmek bile istemiyorum. Her yeni ve sevilen şeyi pahalıya satmak bizim en büyük ticari adetimiz.
  • indirim mindirim hikaye fiyatını yükseltmişler indirim yaptım demişler.
  • 110 Lira angry birds :D:D Abi bu adamlar şaka mı ya :D:D Biri aral müşteri hizmetlerine amazon.com sayfasını göndersin :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.