Şimdi Ara

D&R da tedarik Rezaleti!? (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.986
Cevap
29
Favori
62.973
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana daha mail gelmedi. bekliyoruz bakalım. iptal olursa ki muhtemelen öyle olacak kardeşime ne diyeceğim şimdi? çocuğa karne hediyesi diye oyun alalım dedik başımıza gelene bak. bilsem teknosadan, bimeksten alışveriş yapardım.

not: infamous almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

Müşteri Hizmetleri ndeki kadını kaç kişi arayip fırça cektiyse artık kadın ağlayacakti neredeyse.

Olan o garibanlara olur zaten yine asıl görevliler taşaklarini kaşıyip geçerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Last Of Us'ı gönderip, uncharted'ı iptal etmişler. Birazdan last of us'ı da iptal edebilirler tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ots038

İptal mailine cevaben attığım mail aşağıdadır. D&R'de başka mail adresi bilen varsa sölesin ona da atayım hemen.

"Sayın İlgili,
    İptal dolayısıyla mağdur olduğumu ve durumu D&R kalitesine yakıştıramadığımı bilmenizi isterim.
    Tüketici kanunu uyarınca;"Vitrinde, rafta, elektronik ortamda veya açıkça görülebilir herhangi bir yerde teşhir edilen malın, satılık olmadığı belirtilen bir ibareye yer verilmedikçe satışından kaçınılamaz." dolayısıyla D&R bu ürünleri bir şekilde sağlamak zorunda satıştan kaçamaz, ha çeşitli sebeplerle teslim edemiyor mu, o zaman bu acemiliğinin sonuçlarına katlanmalı. Tüketici kanunu uyarınca tüketicinin seçimlik haklarından biri ücret iadesi bunlardan biri ancak bu bizim zararlarımızı tatmin etmemektedir, zira uygun bir fırsatı kaçırdık aynı gün Bimeks Teknosa gibi firmalarda aynı indirimle satış yapmakta idi biz onlar yerine sizi seçerek hata etmişsiz ancak şu an onlarda aynı kampanyayı sunmamaktadır, yani şu an bu ürünü bu fiyata alma imkanımız bulunmamaktadır.

Yine Tüketici Kanunun belirttiği gibi "Tüketici bu seçimlik haklarından biri ile birlikte 11/1/2011 tarihli ve 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu hükümleri uyarınca tazminat da talep edebilir." hükmüne dayanarak da sizden ücret iadesi dışında zarar tatmin edici aksiyonlar bekliyoruz.

Diğer taraftan bu aksiyonlar alınmadığında üzülerek yasal haklarımı kullanacağımı da belirtmek isterim. Bunlar internet sitelerinde şikayetvar gibi mağduriyetimi diğer tüketicilerin görmesini sağlamak, hakem heyetine başvurmak ve Gümrük VE Ticaret Bakanlığına başvurmak olacaktır. Diğer taraftan Reklam Kurulu'na da bildirim yapacağım zira termin sorunlu olduğunu bildiğiniz bir ürünü basiretli bir tacire yakışmayacak acemilikle satışa sundunuz internet sitesinde reklamını yaptınız bu reklam yüzünden sizleri tercih ettik bu reklam sebebiyle sitenizie girdik ve diğer ürünleri tercih ettik, bu hak kaybı dolayısıyla aldatıcı reklamdan ayrıca reklam kuruluna bildirimde bulunacağı belirtmek isterim.

Sonuç olarak sizlerden talebim D&R kalitesine yakışmayan bu durum dolayısıyla uğradığımız mağduriyeti, ücret iadesi dışında çünkü açıkladığım gibi mağduriyetimiz bundan fazla, gidermenizdir. Gidermezseniz üzülerek yasal yollara başvurmak zorunda kalacağım.

Saygılarımla,"

Ben de direk yapıştırdım bunu maile hadi bakalım :)
  • inşallah iptal olmaz
  • Beyler Bimeks' ten Gran Turismo 6' yı az önce 29 TL ye mağazadan gidip aldım. Stokta var gözükmesine rağmen ''Yok'' diyorlar mağazada. Ekşidim başlarına ne yapıp edip buldurdum oyunu. Oyunu bulduktan sonra ''üzerinde 159TL yazıyor 29 lira mümkün değil o internet fiyatıdır'' dediler ''girin bakın dedim Web' e özel ibaresi nerede'' barkod u okuttular 29 TL çıktı şaşırdılar. Mağazadan alacak arkadaşlar için söylüyorum internette ''Web' e özel'' ibaresi yoksa ekşiyin başlarına beyler ben aldım 29TL' ye başka arkadaşlarda yararlansın diye yazmak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

Parayı nasıl aldın hocam? Hayda gitti 87 tl elim ayagım titriyo giden parsya mı bimeksten alamayacagıma mı yanıyım -.-

Steamden alamadim oyun hediye ettiler hemde kart onaylama icin 1 dolar cektikleri halde, paypal onayi icin cekilen parayidap paypala iade etti oyle cozduk yabancilar cok anlayisli bu konularda

• quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

24 ocak 00:23:48 de almışım iptal mesajı hala gelmedi tedarik sürecinde gözüküyor acaba yollarlar mı:)

Ben de 24.01 00:45 de sipariş verdim. İptal maili yok, tedarik sürecinde yazıyor
  • Banada şimdi geldi infamous ile ilgili iptal maili ama ben puppeteer ve last of goty de almıştım bu onların geliceği anlamına mı geliyor?kendimi nasıl kandırayım..siparişi cuma 00:30 gibi vermiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Ücreti İade Edilen Sipariş Detayları :
    InFamous 2 Hero Ed / Playstat 1 Adet 29 TL Tedarikçiden stoğu olmadığı bildirildi

3 tane daha oyun vardı. Onları gönderecek mi demek?

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Gittigidiyor üzerinde Infamous Hero 49 TL ye satıyor biri. Almak isteyenler link 'e tıklayarak ulaşabilir.

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/infamous-2-hero-edition-ps3-tur-49-tl-sifir-147718743

tedarrik sürecinde

PS3 oyun konsolunun önemli aksiyon oyunlarından birisi olan Infamous 2'nin Hero Edition sürümü şimdi özel fiyatı ile oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Paket içeriği;

8.5 inçlik Cole McGrath figürü
    Mini boyutta DC comic kitabı
    Askı çantası
    Infamous 2 super voucher'ı; Kessler Skin, 24 K Gold Amp, Lightn,ng Hook gücü, Electrocution Grenade gücü içermektedir.

Aynı yerden almış belliki.

Aynen hocam, iyi niyeti kötüye kullanmak bu olsa gerek.. Bu tip insanlar 5 er 10 ar almasaydı belki 10 larca farklı kişi sahip olabilirdi bu oyunlara.

inşallah o kişinin sparişleride iptal olur
  • Bana da 2 oyun icin iptal maili geldi. Ucretiniz 3 is gunu icinde yatacak yaziyordu.

• Infamous 2 benimde iptal edildi. Mail az önce geldi. Last of Us gelir inş.
  • quote:

Müşteri Hizmetleri ndeki kadını kaç kişi arayip fırça cektiyse artık kadın ağlayacakti neredeyse.

simdi konustum aglamak uzereydi.Kiyamadim cok sakin konustum;)

• Az önce bu sayfaya gg'den hero edition ilanı koyan arkadaş kaldırmış mesajını. İnşallah kendi ilanı değildir yoksa söveceğim. 20+ stok yazmış. 68 tl satıyor.

Buraya koymayın şöyle ilanlar. Küfür yersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam keşke müşteri hizmetlerinde ki bayana, sizin şahsınızla her hangi bir problemim yok diyerek başlasaydınız söze. Sonuçta telefona bakan insanlar da asgari ücretle çalışan emekçiler bizim gibi.

Bu satış programını düzenleyen haysiyetsiz şahsiyete güzel dileklerinizi ilettiğinizi belirtin lütfen
  • benimkide iptal edilmiş. Nasıl bir yol izlemeliyim acaba para iadesini kat ve kat fazla alabilirmiyim yada aldığım xbox kolunudamı iptal ettirsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recoakk

quote:

simdi konustum aglamak uzereydi.Kiyamadim cok sakin konustum;)

Hayır ben de çok sakin konuştum. Hatta aramamin tek sebebi konuşmam kayıt altına alınsın diye. Şikayet edeceğimi söyledim. Bir daha DR den alışveriş yapmayacağımı belirttim. Yoksa çalışanların suçu ne.

• Derli toplu bir şikayet konusu olsa çok iyi olur aslında

• E-mail hesaplarınıza bakın benim de Infamous 2 Hero için iptal maili geldi ama mailde The Last of Us'tan söz yok.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.