Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5.116
Cevap
149
Favori
941.861
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun
Giriş
    5 Mesaj
    Evet oda çok güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

O fiyatlara biraz zor kullanılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    pikapikacu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar bende burdaki ince detaylara bir göz atın. Açık parfüm alsanız bile.
    en iyi açık parfüm başlıklı yazı..https://parfumler.gen.tr/n/En-iyi-a%C3%A7%C4%B1k-parf%C3%BCm
    |
    |

Tutaste ne hocam? Bir parfüm markası mı yoksa açık parfüm markası mı nedir?
    |
    |
    Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Acik parfum hocam forumda konusu mevcut

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ozzo27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1816 Mesaj

Teşekkürler hocam bende bir açık parfüm satan firmanın en güzel kokusu falan sanmıştım. Çok teşekkürler
    |
    |
    Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ozzo27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cold Fusion Energy, Inc.
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj
    geçmişte Kenzo Air isimli parfümü alıp hala elinde bulunan br hayırsever var mı?
    |
    |
    Sonunda Creed aventus gelmiş kodu c18 ananas gibi kokuyor bayağı da kalıcı oldu tavsiye ederim şiddetle
    Bir de daha önce denediklerimi yazayım
    -L6 lacoste essential yeşilimsi çok hoş bir koku yayılımı da süper aventus ile bunun arasında kalmıştım bunu aldım
    -R3 Rochas şekerli kahve veya kapüçino kokusu kışa uygun tatlı bir parfüm
    -C1 212 man baharat gibi kokuyor güzel koku ama çok popüler deneyin bence
    -P10 Black xs plastik erkeksi çilek kokusu ve tatlı ayrıca pek erkeksi değil ama sevilebilir bende kalıcılığı kötü oldu
    -P4 Bleu de Chanel limonlu traş losyonu kokusu yazlık hoş bir koku
    -dolce Gabbana the one anlatması zor ancak tatlı portakalımsı ilginç bir kokusu var kodunu hatırlamadım üzgünüm
    -D3 Dior Homme İntense başlarda kadınların makyaj çantasını andıran bir kokusu var daha sonra o koku değişip çikolatalı tatlı müthiş bir koku oluyor denemenizi tavsiye ederim
    -C17 channel allure homme sport bu parfümü iki kere kokladım iki farklı versiyonu var bence
    Birincisi kremsi harika bir limon kokusu vardı ki bunu bulursanız alabilirsiniz ikinci olarak portakal çiçeğini andıran kokulu olanı vardı bunu da başka bir şubesinde kokladım bu pek güzel değil ilki daha güzel
    -A2 Armani gio orjinaline hiç benzemiyor orjinali sulandırılmış kavun gibi kokarken dp deki bergamot gibi kokuyor
    -I3 insense ultramarine kokusu çok ferah karpuz ve su gibi kokuyor çok da hoş bir parfüm deneyebilirsiniz
    -D2 davidoff Cool Water Mavi Arko traş kolonyasının bire bir aynısı
    -A4 abercrombie fitch parfümümün kokusu önemli değil sadece kızlar beğensin istiyorsanız bunu kullanın koku olarak yeni serilmiş çamaşır-mağaza içi gibi kokuyor yayılımını da şöyle açıklayayım bunu sıkıp sınıfa girdiğimde 10 dakika sonra bütün sınıf benim parfümden kokuyordu
    -C7 invictus denizimsi tatlı herkesin beğenisine uygun ancak bunun kullananı çok fazla
    Daha aklıma gelirse yazmaya devam edeceğim kendinize iyi bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trancemuzik -- 16 Eylül 2019; 11:57:10 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    570 Mesaj
    Arkadaslar dior sauvage kopyasını aldım dp den memnunum koku guzel ama yaygınlıgı biraz az gibi. Bana guzel yaygınlıgı olan kış kokusu önerir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kışın b4 hugoboss yazın j4 jil sander sun kullanıyorum ancak son zamanlarda soğudum sıkınca tenimi yakıyor sıcak basıyor parfümü sıktığım yer ve ağır bi alkok kolonya kokusu geliyor sizde de oluyor mu? Sanırım artık kullanmayı bırakacağım. Ayrıca burdan alıpta orjinali de koklayan oldu mu aynı mı benzer mi yoksa alakasız mı bu kokular merak ediyorum yıllardır alırım ancak orjinaliyle karşılaştıramadım hiç
    |
    |

Aslında kokunun yayılırlığı bana da az gibi gelmişti fakat sadece gömleğimin göğüs bölgesine sıkıp sabah servise bindiğimde parfümlerden anlayan bir arkadaşımın "sabah sabah sauvage sıkmış yuh " dediğini duymuş ve yayılırlık konusunda çok iyi olduğunu anlamıştım. Bununla beraber Cuma günü saat 16:00 gibi gömleğimin sağ ve sol kollarına 2'şer fıs sıkmıştım. 2 gün sonra giydiğim gömlekten sauvage kokusu duymak çok kalıcı olduğu konusunda emin olmamı sağladı. Parfüm kene gibi emin olun.
    |
    |
    RAY VELCORO68 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bekoman46

Tom Ford Velvet Orchid Erkek parfümü kodu bilen var mı üstadlarım?
    Kodu T5..

Instagram @parfumgurmesi
    |
    |

Orijinalden alıntı: mustyxxx

Yaz aylarında kullanmak için parfüm önerir misiniz? Hiç de anlamam bir kaç arkadaşa sordum ama onlar BURBERRY TOUCH ve LACOSTE ESSENTIAL önerdiler ama buradaki arkadaşların da görüşlerini alayım dedim
    Bu parfümler yaz ayları için favori parfümlerdir. Gnel beğeniye uygun olmakla beraber hatun avcısı olarak nitelendirebileceğimiz parfümlerdendir.

A16 - Azzaro Chrome
    C1 - Carolina Herrera 212 Man
    C7 - Paco Rabanne Invıctus
    C17 - Channel Alure Sport
    C18 - Creed Aventus
    D4 - Dior Sauvage
    H9 - Hermes Terre
    P4 - Channel Bleu Channel
    V3 - Versacee Eros
    Y1 - Yves Saint Lauren L'Homme

Son olarak unisex parfüm olmakla beraber şuan kullandığım parfümü şiddetle öneririm.

M5 - Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Route 540
    |
    |

• Er
    9 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: electronica

Merhaba arkadaşlar ...
    Şu an için, DP Sonbahar-Kış kokuları tavsiye eder misiniz?
    Teşekkürler...
    Kış İçin DP'de Önereceğim Parfümler

A10 - Emporio Armani / Stronger With You
    T5 - Tom Ford / Black Orchid
    D3 - Dior Homme Intense
    D18 - Dolce&Gabbana / The One
    C3 - Cerruti / 1881
    G1 - Givenchy / Pi
    R3 - Rochas Man
    P10 - Paco Rabanne / Blcak XS
    |
    |

Orijinalden alıntı: leosniper

Merhaba arkadaşlar. Konuda yeniyim. Anlamadığım bazı noktalar var. Cevaplarsanız sevinirim. Rochas man düşünüyorum. Siz kodunu r3 söylemişsiniz. Ama güncel listede kodu r8 olarak geçiyor. Hangisi doğru? Ayrıca DP deki adı da Etoile Rochas Lumiere. Bu parfüm Rochas Man ile aynı mı? Geçende DP de Sculpture aldım. Netteki kodu S4 ve adı da Rodin Scupture idi. Sipariş vermiştim ama satıcı kodu S4 değil demiş ve S2 kodlu bir parfüm göndermiş. Kafam iyice karıştı. Bir de bu one million un gerçek kodu nedir? Malum, nettekilerle sizinkiler farklı kodlar. Lütfen yardımcı olun.
    Merhaba,
    Rochas Man parfümmünün DP'deki kodu R3'dür. DP magazasına gittiğinizde Erkek R3 isterseniz size Rochas Man verirler. Sculpture parfümü ise S2 kodu ile satılmaktadır. One Million'un kodu da P5'dir. Daha detaylı bilgi için instagram @parfumgurmesi hesabından yardım alabilirsiniz.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Masal
google reklamları
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.