Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler şöyle sıkmayan çok hoş özellikle kızları etkileycek parfüm tavsiye edermisiniz ? 212 ve hugo boss nasıldır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D&P'den D19 - Diesel fuel for life aldım; kokusu orjinaline pek benzetemedim. Daha ağır kokuyor.. Sonra bir tane de Sansiro'dan denemek için E77- 50cc'lik olanını aldım.. Orjinaline çok benziyor ama kalıcılığı az gibi, 3-4 saat kadar.. Bir de, Bargello'da aynı parfümü test edeceğim. Orjinali bitti, o kadar para vermeye kıyamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 13 Aralık 2012; 22:23:28 >
  • Rochas'ın orjinalini kullanıyorum. Tesadüf D&P'den geçerken R3 denedim ve kokusu neredeyse aynıydı. Aldım, kullandım ve sonuç: Orjinali 1 günü çıkartmazken çakmasının kokusu 2 gün oldu, hala polar montumda hissediliyor.
  • Bargello'dan CK-Euphoria Intense almak istiyorum bu parfümün kalıcılığı nasıl bilen var mı kokusu süper onu biliyorum tester i vardı elimde ama kalıcı olanını bulamadım daha.
  • Hugo Boss parfümü Bargello'da(585) mı daha iyi yoksa dp'de(b4) mi? Hangisinden alayım sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Girrffe -- 30 Aralık 2012; 19:20:43 >
  • güncel
  • Parfüm alacağım arkadaşlar siz ne önerirsiniz?
    ISSEY MIYAKE SPORT/CLASSIC
    212 MEN
    ARMANI BLACK CODE

d&p ' den aldığınız ve çok beğendiğiniz parfüm-ler varsa yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocekko

Parfüm alacağım arkadaşlar siz ne önerirsiniz?
    ISSEY MIYAKE SPORT/CLASSIC
    212 MEN
    ARMANI BLACK CODE

d&p ' den aldığınız ve çok beğendiğiniz parfüm-ler varsa yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

212'yi ve Armani'yi denedim ve beğenmedim ama;

Başka bir yorumda okuduğuma göre, 212 ilk sıktığınızda kolonya gibi ama 15-20 dakika sonra koku oturuyor ve çok memnunum vs gibi birşeyler hatırlıyorum.

Tavsiyem R3 Rochas. Çok başarılı.
  • Sculpture S2
    Boss B4
    Lacoste Red L5

Deneyin bu 3 koku da çok başarılı
  • Bayadır yok bu konu, yazın armani black code kullanıyodum ama kış için pek uygun değil önerilerinizi bekliyorum.
  • arkadaşlar 1,80 boyunda esmer (bronz) tenliyim.

Burrbery classic olurmu bi öneri yazarsanız sevinirim.
  • Arkadaslar j4 kisin nasil gider?
  • Kalıcılık olarak en iyi açık parfümcü kesinlikle mystical. Terre hermes aradan 3 hafta geçmesine rağmen hala kazağımda net bir şekilde kokuyor.
  • Dp'den Black xs kullanan var mi? Güzel yapmislar mi? Begeni aliyor mu karsi taraftan

• Armani Black Code kullanıcısıym, yazın kullanıyodum da bitti tekrar alıyım diyorum ama yaz kokusu olduğundan bu sefer DP'den alayım diyorum hem fazla param da yok şu sıralar nasıldır kalıcılığı kokusu falan aynı mı orjinalle
  • p5 ve d1 aldım bugün.

p5: one million
    D1: diesel diye biliyorum ama doğru mudur?
  • burada hiç bir kızın cevap vermediğini farkettim bu yüzden bi kız olarak bu olaya bir el atmak ve benim en beğendiğim açık erkek parfümlerini yazmak istiyorum yalnız bazılarının kodlarını bilmiyorum satıcı isimlerini söylediğinizde de veriyor zaten. özellikle herkeste olmayan ayağa düşmemiş parfümleri söyleyeceğim.

1. Armani Attitude: (dp kodu A5) (kışlık) mükemmel bi koku mutlaka deneyin erkeksi. benim en bayıldığım bu. çok ilgi çeken bi parfüm.
    2. DKNY Men-classic: (dp kodu D12) her mevsime olur. güzel iç açıcı bir koku yalnız sadece d&p bunu güzel yapabilmiş sıktıktan 10 dk. sonra süper oluyo. "Be delicious" değil yalnız bu farklı koku karıştırmayın
    3. Givenchy Play Intense: (kışlık) hastasıyım.şekerli rochas tarzı bir koku. Rochasın daha güzelleşmiş hali diyebilirim. bargelloda var ve çok güzel D&Pde var mı emin değilim
    4. Dolce Gabbana The One: (dp kodu D18) (baharlık-yazlık) hafif ve tatlı bi koku dkny gibi iç açıcı baymayan süper bi şey
    5. 212 vip man: one million tarzı bu da artık biliyo ama en güzel parfümlerden biri. kışa ve sonbahara daha çok gider bi de gece eğlenmeye giderken
    6. Versace Blue Jeans: (dp kodu B3) her mevsime gidecek baharatımsı meyvemsi sert ve güzel ilgi çekici

• quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Dp'den Black xs kullanan var mi? Güzel yapmislar mi? Begeni aliyor mu karsi taraftan

ben black xs'i pek beğenmiyorum çok ağır ve şekerli buluyorum resmen çilek reçeli gibi bi şey.
  • arkadaşlar açıkcası konunun pek takipçisi değilim ancak yardıma ihtiyacım var:)
    genelde hafif, tatlı ve ferah kokuları seviyorum mevsim ayırmadan, ağır kokular hoşuma gitmiyor, rahatsız ediyor beni. Eskiden avonda blue rush vardı şuan satılmıyor çok severdim.(herhangi bir yerde bulabilir miyim?). yine xo nun mavisini beğenerek kullandım. Uzun zamandır ise aklım fahrenheit 32 de ancak çok kullanan arkadaş yok sanki? kalıcılığı ve sizin yorumlarınıza çok göre açık bir parfümeriden almayı düşünüyorum.Ayrıca yine dediğim parfümler tarzı parfüm önerisi olan arkadaşları dinlemek ve tavsiye almak isterim, hepinize iyi geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornik

arkadaşlar açıkcası konunun pek takipçisi değilim ancak yardıma ihtiyacım var:)
    genelde hafif, tatlı ve ferah kokuları seviyorum mevsim ayırmadan, ağır kokular hoşuma gitmiyor, rahatsız ediyor beni. Eskiden avonda blue rush vardı şuan satılmıyor çok severdim.(herhangi bir yerde bulabilir miyim?). yine xo nun mavisini beğenerek kullandım. Uzun zamandır ise aklım fahrenheit 32 de ancak çok kullanan arkadaş yok sanki? kalıcılığı ve sizin yorumlarınıza çok göre açık bir parfümeriden almayı düşünüyorum.Ayrıca yine dediğim parfümler tarzı parfüm önerisi olan arkadaşları dinlemek ve tavsiye almak isterim, hepinize iyi geceler

lacoste red kodunu hatırlamıyorum l5 falandı galiba , dp de yoksa git marketlerde rebul diye satılan parfümler var , rebul sport = lacoste red (style in play) , ucuz da , deo + roll on + parfüm 19.90

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.