Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Christian Dior EDP 100 ml'lik aldım 169 TL ye yarın elimde olucak... Merak edenler olursa sorabilir... :)) Bu parfümü bu fiyata bulabilmek mucize ve kendisi de mucizevi bir parfüm :)

Ayrıntılı incelemesi burda :)

http://parfummeraki.blogspot.com/2010/03/christian-dior-dior-homme-intense.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 3 Ekim 2012; 13:28:32 >
  • mizu sitesinde satılıyor. Sanırım bundan aşağı bulunmaycak bir parfüm.
  • L11 lolita kullanan varmi ?
    Cikolatamsi bir kokusu var hosuma gitti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Christian Dior EDP 100 ml'lik aldım 169 TL ye yarın elimde olucak... Merak edenler olursa sorabilir... :)) Bu parfümü bu fiyata bulabilmek mucize ve kendisi de mucizevi bir parfüm :)

Ayrıntılı incelemesi burda :)

http://parfummeraki.blogspot.com/2010/03/christian-dior-dior-homme-intense.html

burdada aynı fiyat

http://www.mizu.com/christian-dior-homme-intense-edp-erkek-parfum

• Jean Paul Gartier Le Male nasıl DP veya Bargello'da kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmbrbr

mizu sitesinde satılıyor. Sanırım bundan aşağı bulunmaycak bir parfüm.

Aynen.. ben de ordan aldım.. ve orda bile bu fiyata satılmayabilir birdaha:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diabolic13

Jean Paul Gartier Le Male nasıl DP veya Bargello'da kullanan var mı?

dp david walker ve ixora dakileri denedim alakası bile yok orjinaliyle, bargello'dan denemedim
  • bargello da

aqua bvgari alıyorum ilkini bence güzel yapmışlar ve de kalıcı

diğeri değişiyor ama çoğunlukla

paco robanne xs black alıyorum bayağı bi kız beğenip ismini falan sormuştu kalıcılıkta iyi 1-2 gün sonra bile sıkmasam bile belli ediyor kendini
  • bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

bargello da

paco robanne xs black alıyorum bayağı bi kız beğenip ismini falan sormuştu kalıcılıkta iyi 1-2 gün sonra bile sıkmasam bile belli ediyor kendini

diğeri derken? black xs'i nerden alıyorsun bargellodan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necoti

quote:

bargello da

diğeri dediğim hediye adı altında verdikleri 2. ürün o 2. ürünüde xs black alıyorum
  • quote:

quote:

quote:

bargello da

diğeri dediğim hediye adı altında verdikleri 2. ürün o 2. ürünüde xs black alıyorum

Paco robanne'nin kodu var mı acaba
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Backlink

quote:

quote:

quote:

bargello da

Paco robanne'nin kodu var mı acaba
    quote:

adam banpaco roban xs black dedi 607 kodu xs black diyom kod mod söyleymedim hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar kokusu orijinaline en çok benzeyen, kalıcılığı ve kokusu hoş olan sonbahar&kış parfümlerinden 2 tanesini ismi ve d&p kodu ile söylerseniz çok sevinirim.
  • Bargellodan
    Hugo Boss Boss 585
    Diesel Only Brave 734
    Bvlgari Aqva 675
    Chanel de Bleu 711
    CK Euphoria İntense 706
    Hugo Boss Soul 584

Gönlüm hepsini almak ister ama 2 tanesini almayı düşünüyorum:).Yazlık kışlık ayırmam.Öğrenciyim.Fazla ağır kokuları sevmem.Diesel Only Brave hariç hepsinin orjinalini kullandım.Soulun kokusunu pek hatırlamıyorum.Dükkana girip hepsini denemek istemiyorum.Sizlere bir kaç sorum olucak:)

1)İçlerinden bargelloda orjinaline en yakın olan hangisi?
    2)Bargellodan daha önce alışveriş yapmadım.25 TL (50 cl + 50 cl hediye) olduğunu biliyorum.Tester var mı? Fiyatı ne kadar?
    3)Bargellonun iyi yaptığı başka hangi parfümler var?DP den Rochas,Gio,Black Code almıştım.
    4)Bunların hepsini iyiden kötüye sıraya dizer misiniz:)

Şimdiden teşekürler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armani SouL -- 11 Ekim 2012; 12:35:27 >
  • Hugo Boss XY aldım hizlial.com 'dan 89 TL ye.. baya ucuza geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armani SouL

Bargellodan
    Hugo Boss Boss 585
    Diesel Only Brave 734
    Bvlgari Aqva 675
    Chanel de Bleu 711
    CK Euphoria İntense 706
    Hugo Boss Soul 584

Gönlüm hepsini almak ister ama 2 tanesini almayı düşünüyorum:).Yazlık kışlık ayırmam.Öğrenciyim.Fazla ağır kokuları sevmem.Diesel Only Brave hariç hepsinin orjinalini kullandım.Soulun kokusunu pek hatırlamıyorum.Dükkana girip hepsini denemek istemiyorum.Sizlere bir kaç sorum olucak:)

1)İçlerinden bargelloda orjinaline en yakın olan hangisi?
    2)Bargellodan daha önce alışveriş yapmadım.25 TL (50 cl + 50 cl hediye) olduğunu biliyorum.Tester var mı? Fiyatı ne kadar?
    3)Bargellonun iyi yaptığı başka hangi parfümler var?DP den Rochas,Gio,Black Code almıştım.
    4)Bunların hepsini iyiden kötüye sıraya dizer misiniz:)

Şimdiden teşekürler:)

Bargello beşpara etmez davidoff coolwater ile hugo boss soul aldım 1 hafta sonra arkadaşlara hediye diye iteledim

• Kış için çok ağır olmayan birkaç öneri istiyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hater- -- 22 Ekim 2012; 13:32:15 >
  • rochas aldım dp goptan . bugün sıktım .. parfüm çantamdaydı kız arkadaşları msıkmış kötü kokuyo dediler. gittim diğer kızlarada sorudm onlarda kötü kokuyo dediler.
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.